Neler Yeni

CORSAIR Void Elite RGB 7.1 Alinir mi?

pervaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barış Dadaş
Bütçe
1000
Kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum , beyaz rengi 2.2k , itopyada 999 a düşmüş bilen var mı kalitesine değer mi yoksa kablosuz özellikten feragat edip cloud2 mi alayım?

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
bende şuan cloud 2 var sırf kablosuz diye ve fiyatı çok uygun diye aldım bakalım nasıl gelince görcem

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray Güner
Elite'ların mikrofon kalitesi kötü gibi ben cloud2 almıştım.Bütçen 1000Tl ama biraz daha biriltirip bunu alabilirsin

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
bende bu indirimden aldım şuan kargoda yarın elime ulaşır

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
Kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum , beyaz rengi 2.2k , itopyada 999 a düşmüş bilen var mı kalitesine değer mi yoksa kablosuz özellikten feragat edip cloud2 mi alayım?
Şahsen kullanıyorum driver sorununu çözemezsen dip ses oluyor ve ses kalitesi tatmin edici değil. Hyperx Cloud'dan geçtim ses kasma konusunda da yetersiz. Önermiyorum. Kablosuz özelliğinden feragat edip hyperx al ama cloud 2 eski artık yeni modellerine yönel.

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
Şahsen kullanıyorum driver sorununu çözemezsen dip ses oluyor ve ses kalitesi tatmin edici değil. Hyperx Cloud'dan geçtim ses kasma konusunda da yetersiz. Önermiyorum. Kablosuz özelliğinden feragat edip hyperx al ama cloud 2 eski artık yeni modellerine yönel.
haklı bir yorum. cloud 2 nin rezalet mikrofonu yüzünden amazon sayesinde sorgusuz sualsiz cloud 2 yi iade ettim. mükemmel bir ses kalitesi varmış meğersem. 2 gündür corsair void elite wireless kullanıyorum ama oyun oynarken geçici kullandıgım gamepower lunayı kullanıyorum. ses kalitesi kat kat daha iyi ve fiyatı 200 tl lere almıştım yani

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
haklı bir yorum. cloud 2 nin rezalet mikrofonu yüzünden amazon sayesinde sorgusuz sualsiz cloud 2 yi iade ettim. mükemmel bir ses kalitesi varmış meğersem. 2 gündür corsair void elite wireless kullanıyorum ama oyun oynarken geçici kullandıgım gamepower lunayı kullanıyorum. ses kalitesi kat kat daha iyi ve fiyatı 200 TL lere almıştım yani
bazı arkadaşlar corsairin uygulamasını indirmek gerektiğini söylemişti bir de o şekilde deneyin isterseniz

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
bazı arkadaşlar corsairin uygulamasını indirmek gerektiğini söylemişti bir de o şekilde deneyin isterseniz
farklı bir konuda baştan sona anlattım. tekrar gibi olmasın ama düşüncelerimi kopyalayayım buraya.

-İtopya indiriminden beyaz olanı 999TL ye aldım kullanalı 2 gün oldu. çok küçük ve rahatsız olmasını bekliyordum alakası yok. baya rahat (kafam ve kulaklarım orta-büyük arası)
-mikrofonu güzel.
-tasarımı şekli çok güzel (herkese göre değişir)
-şarjdayken hem usb yi hemde kabloyu takıp kullanabilmek saçma ve garip. laptop kullanıyorum şarj etmek için bişeyler çıkarmam gerek.
-malzeme kalitesi baya iyi.
-iCUE yazılımını dogru yüklemezsen dip ses oluyor doğru ama ben önceden forumda gördüğüm için windows güncellemelerini kapattım doğru bir şekilde yükledim dip ses cızırtı felan yok bende.
-sanırım kulaklıgın en büyük eksisi bana göre ses kalitesi. rezalet diyebilirim. bassları baya düşük ama bass seven biri değilim, genelde fps tarzı oyun oynuyorum ve hiçbir ayak sesini alamadıgım için oyuna geçince idareten kullandıgım gamepower lunayı takıyorum. luna nın ses kalitesi kat kat daha iyi. sanki bu kulaklıgı takınca 30 liralık kulak içi kulaklıklar gibi ses veriyor.
-insandan insana değişir tabii ki ben bir uygulama indirip uygulamanın hep arkada çalışma zorunlulugu olmasından nefret ediyorum. ekolayzer ayarı yapsan bile ses kalitesi hala rezalet bana göre. bide eq ayarı yapıyorsun tamam ama programı kapatınca tekrar eski sesine dönüyor.

-İYİ AYAR BİLGİSİ OLAN-AYARINI DÜZGÜN YAPIP KALİTELİ SESLE KULLANAN VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN. KULAKLIK SES KALİTESİ DIŞINDA AŞIRI HOŞUMA GİDİYOR. TEKRARDAN İADE ETMEK İSTEMİYORUM

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
farklı bir konuda baştan sona anlattım. tekrar gibi olmasın ama düşüncelerimi kopyalayayım buraya.

-İtopya indiriminden beyaz olanı 999TL ye aldım kullanalı 2 gün oldu. çok küçük ve rahatsız olmasını bekliyordum alakası yok. baya rahat (kafam ve kulaklarım orta-büyük arası)
-mikrofonu güzel.
-tasarımı şekli çok güzel (herkese göre değişir)
-şarjdayken hem usb yi hemde kabloyu takıp kullanabilmek saçma ve garip. laptop kullanıyorum şarj etmek için bişeyler çıkarmam gerek.
-malzeme kalitesi baya iyi.
-iCUE yazılımını dogru yüklemezsen dip ses oluyor doğru ama ben önceden forumda gördüğüm için windows güncellemelerini kapattım doğru bir şekilde yükledim dip ses cızırtı felan yok bende.
-sanırım kulaklıgın en büyük eksisi bana göre ses kalitesi. rezalet diyebilirim. bassları baya düşük ama bass seven biri değilim, genelde fps tarzı oyun oynuyorum ve hiçbir ayak sesini alamadıgım için oyuna geçince idareten kullandıgım gamepower lunayı takıyorum. luna nın ses kalitesi kat kat daha iyi. sanki bu kulaklıgı takınca 30 liralık kulak içi kulaklıklar gibi ses veriyor.
-insandan insana değişir tabii ki ben bir uygulama indirip uygulamanın hep arkada çalışma zorunlulugu olmasından nefret ediyorum. ekolayzer ayarı yapsan bile ses kalitesi hala rezalet bana göre. bide eq ayarı yapıyorsun tamam ama programı kapatınca tekrar eski sesine dönüyor.

-İYİ AYAR BİLGİSİ OLAN-AYARINI DÜZGÜN YAPIP KALİTELİ SESLE KULLANAN VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN. KULAKLIK SES KALİTESİ DIŞINDA AŞIRI HOŞUMA GİDİYOR. TEKRARDAN İADE ETMEK İSTEMİYORUM
Ses kalitesi rezalet, dandik james eşek bile daha kaliteli ses veriyor.

Cooper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
ahmet tayfun
kullanıyorum memnunum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses kalitesi rezalet, dandik james eşek bile daha kaliteli ses veriyor.
g pro x ten kat kat daha ıyı ıkısınıde kullandım

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
ben anlamadım şimdi bı kısım çok kötü rezalet diğer bi kısım öve öve bitiremiyor. Gelince denicez bakalım

Top Bottom