Neler Yeni

CORSAIR Void Elite RGB 7.1 Alinir mi?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Sen çözemedin mi naptın
hocam uygulamayı yükledim eq ayarlarını yaptım ama ses pek tatmin etmedi beni ve mikrofonu rezalet dc de arkadaşlar leş gibi dedi.150 tl ye aldığım jd 712 hem ses hemde mikrofon olarak çok daha iyi nedense

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
hiç bilmiyorum hocam aldığım fiyata satabilirim umarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

iade almıyorlar kulaklıkta boşuna uğraşma anca bir arızası olmalı
Tüketici haklarına başvurum sadece zaman kaybı olur hocam sizde arayın hakkınızı

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Tüketici haklarına başvurum sadece zaman kaybı olur hocam sizde arayın hakkınızı
hocam kulaklık tarzı hijyen ürünlerinde iade olmayacağı yazıyor itopyada ürünü alırken onu yazdıkları için thh ye başvursam bile sonuç çıkmayacağını düşünüyorum

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum , beyaz rengi 2.2k , itopyada 999 a düşmüş bilen var mı kalitesine değer mi yoksa kablosuz özellikten feragat edip cloud2 mi alayım?
Bende beyazından var çok memnunum hemde çok şık bi kulaklık

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
Bende beyazından var çok memnunum hemde çok şık bi kulaklık
sen memnunsun arkadaş sesini ve mikrofonunu beğenmedi nasıl oluyor anlamadım şimdi.
başka bi sitedeki yorum örnek olarak
Ses yüksekliği, sesin yüksek volume de bozulmaması, low mid high her şeyi mükemmel, ben bu kadar güzel bir kulaklık beklemiyordum. EQ yapılırsa çok güzel müzik performansı var tabii ki stüdyo kulaklığı seviyesi bir netlik aramayın ancak yinede gayet başarılı.

Neredeyse 1 aydır kullanıyorum, Rainbow Six Siege de denedim, adamlarla bu kulaklığın ses yönlerinin keskinliği sayesinde dans ettim resmen, eğer iyi bir oyuncuysanız bu kulaklığın kıymetini kafanıza taktığınızda anlayacaksınız.

'a bu ürünü diğer mağazalara ve sitelere göre çok daha uygun fiyata sattığı için teşekkür ediyorum, lütfen fiyat politikanızı değiştirmeyin böyle devam edin bizde hep sizden alalım. Dolar 1 artınca kar marjını 5 arttıran satıcılardan bıkmıştım, sonunda adil fiyatlı bir platform buldum.

ÖNEMLİ NOT: Eğer kulaklıktan böyle cızırtı sesleri gelip bağlantı kopup geri geliyorsa yapmanız gereken şey modeminizdeki 2.4ghz wifi özelliğini arayüzünden kapatmak, o sinyal kulaklığın sinyaliyle çakışıyor ve bağlantı problemine yol açıyor !! 5ghz kullanabilirsiniz onda sıkıntı yok. Neden Corsair bu önemli ayrıntıyı hiçbir yerde belirtmiyor bunu anlamış değilim, 1 haftadır kafayı yemek üzereydim...

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
sen memnunsun arkadaş sesini ve mikrofonunu beğenmedi nasıl oluyor anlamadım şimdi.
başka bi sitedeki yorum örnek olarak
Ses yüksekliği, sesin yüksek volume de bozulmaması, low mid high her şeyi mükemmel, ben bu kadar güzel bir kulaklık beklemiyordum. EQ yapılırsa çok güzel müzik performansı var tabii ki stüdyo kulaklığı seviyesi bir netlik aramayın ancak yinede gayet başarılı.

Neredeyse 1 aydır kullanıyorum, Rainbow Six Siege de denedim, adamlarla bu kulaklığın ses yönlerinin keskinliği sayesinde dans ettim resmen, eğer iyi bir oyuncuysanız bu kulaklığın kıymetini kafanıza taktığınızda anlayacaksınız.

'a bu ürünü diğer mağazalara ve sitelere göre çok daha uygun fiyata sattığı için teşekkür ediyorum, lütfen fiyat politikanızı değiştirmeyin böyle devam edin bizde hep sizden alalım. Dolar 1 artınca kar marjını 5 arttıran satıcılardan bıkmıştım, sonunda adil fiyatlı bir platform buldum.

ÖNEMLİ NOT: Eğer kulaklıktan böyle cızırtı sesleri gelip bağlantı kopup geri geliyorsa yapmanız gereken şey modeminizdeki 2.4ghz wifi özelliğini arayüzünden kapatmak, o sinyal kulaklığın sinyaliyle çakışıyor ve bağlantı problemine yol açıyor !! 5ghz kullanabilirsiniz onda sıkıntı yok. Neden Corsair bu önemli ayrıntıyı hiçbir yerde belirtmiyor bunu anlamış değilim, 1 haftadır kafayı yemek üzereydim...
hocam ben jd 712 kullanıyordum bugün buna geçtim ama cidden ses kalitesi ve mikrofon kalitesini hiç beğenmedim rahatlık konusunda bir şey söyleyemem gayet güzel ama dediğim gibi ses beni hiç tatmin etmedi özellikle 1000tl verdiğim bir kulaklıktan çok daha iyisini beklerdim

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
hocam kulaklık tarzı hijyen ürünlerinde iade olmayacağı yazıyor itopyada ürünü alırken onu yazdıkları için thh ye başvursam bile sonuç çıkmayacağını düşünüyorum
internet üzerinden alınan herhangi bir üründe 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade zorunludur. bu maddelere uymama gibi bir şansı yok. eğer ürünün kutusu,içindeki aparatlar ve üründe eksik yoksa paşa paşa iade alırlar. iade etmek istiyorsan biraz uğraşıcaksın yapacak bişey yok. ben yarın iade işlemlerini başlatıyorum

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
internet üzerinden alınan herhangi bir üründe 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade zorunludur. bu maddelere uymama gibi bir şansı yok. eğer ürünün kutusu,içindeki aparatlar ve üründe eksik yoksa paşa paşa iade alırlar. iade etmek istiyorsan biraz uğraşıcaksın yapacak bişey yok. ben yarın iade işlemlerini başlatıyorum
Denerim ama pek sanmıyorum ama yarın iade etmeyi denerim

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Hocam bugün iade kodu için aradım itopyayı ama hiç bir şekilde iade almayacaklarını söylediler böyle bir kanun olmadığını belirttim ama dinlemediler bende thh ye başvurdum siz ne yaptınız iade için gönderdiniz mi ?

Top Bottom