Arama sonuçları: *

• Users: FRKN SARI
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

PS 2 nasıl kırılır ?

Merhaba arkadaşlar ben ikinci el bi ps 2 aldım bunda ben orjinal olmayan cd leri nasıl çalıştırabilirim flash bellekle veya harddisk le oyunları açmak istemiyorum korsanda olsa cd yle oyunları açmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
  2. F

İkinci SSD mden hiçbir dosya silemiyorum

iki tane ssd m var windowsun kurulu olduğu m2 ssd diğeri normal ssd normal ssd olandan hiçbir dosya silemiyorum siliyorum ancak bilgisayar kapatıp açtığımda geri gelmiş oluyorlar bağlantıları söküp tekrar taktım bir işe yaramadı ne yapmam gerekli? Ayrıca disk biçimlendir de çalışmıyo hızlı...
  3. F

Diskten dosyayı silemiyorum

Merhaba arkadaşlar bende 1 m2 ssd 500 gb bide 240 gb normal ssd var ben 240 gb ssd olana bikere gta 5 indirdim ve diske yapıştı gibi bişey oldu siliyorum kapatıp açtığımda geri gelmiş oluyo diskimin çoğunu kaplıyor nasıl silinicek bilen varmı (oyunu sonradan m2 ssd ye indirdim yani iki tane gta...
  4. F

500 TL mouse önerisi

sensörünün iyi olması yeterli şimdiden teşekkürler
  5. F

600 TL mouse önerisi

Arkadaşlar performax xotran modelini alicaktım sensörü iyi diye şuan 600 TL ye zamlanmış çok saçma bi günde 3 kat zam sizce hala mantıklımı yada başka mouse önerebilirmisiniz (para ekleyemem)
  6. F

Blue switch makro klavye

Arkadaşlar küçük bi red switch klavye alıcam tuşlar eksik gelir diye ve arada bi oynamak icin blue switch makro klavye arıyorum en ucuzunu arıyorum 6 tuşlu olması yeterli
  7. F

650-700 TL red switch mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar bu fiyat bandında mekanik klavye arıyorum fiyatı arttıramam büyüklük olarak yön tuşları olsun yeter şimdiden teşekkürler
  8. F

480 TL alabileceğim en iyi mouse nedir?

Arkadaşlar 480 TL'ye fare arıyorum ilk once Razer almayı düşünüyordum ama herkes kronik sorunlu diyor o yüzden vazgeçtim şimdi başka arıyorum tutuş büyüklük önemli değil. Oyun için kullanacağım. İki isteğim var sensörünün iyi olması ve tuttuğumuz yerin sert plastik olmaması yani yumuşak yüzeyde...
  9. F

Slazenger ayakkabı alınır mı?

900 TL bütçem var high sneaker model almak istiyorum sizce bu markanın kinimi almalıyım yoksa önericeğiniz başka markalarda varmı?
  10. F

Yeni aldığım laptopa windows 10 kurdum ve wifi surucusu yok

Arkadaşlar acer aspire 5 a515 56 g mx 450 ekran kartlı laptop aldım ve windowsu kurdum ancak kurarken wifi baglanma kısmında hicbir wifi gozukmuyordu windowsu kurdugumdada ağ yoktu sürücüsüde yoktu aygıt yöneticisinde birsürü bilinmeyen aygıt ve pcı aygıtları var internettende wifi sürücüsünü...
  11. F

Öztek bilgisayar güvenilir bir sitemi

İstediğim bir laptop var ve diğer sitelere nazaran 900 TL daha ucuz olduğunu gördüm sizce bu internet sitesi güvenilir mi??
  12. F

Termal macun önerisi

200 TL bütçem var Normalde kendim arastirip bulurdum bu tür şeyleri ancak herkes farkli bir şey söylüyor ilk başta zalman zm - stc8 alıcaktım ancak test videolarina baktigimda termal grizzy hydranout daha iyi oldugunu farkettim onu aliyim dedim ama amazondaki yorumlarında bazï kişilerin çok az...
  13. F

Usb ses kartı önerisi

Usb ses kartı alıcam Fiyatı en fazla 400 TL olursa güzel olur eğer değicekse 450 felan da olabilir internette arastiriyorum ama , bi ürüne herkes iyi yorum yapiyo , birisi diyo seste cızırtı yapıyo sonra içime kurt düşüyo almıyorum güzel bi ürün önerebilirmisiniz
  14. F

Aliexpress yanlışlıkla siparişimi alındı işaretledim

Arkadaşlar bu aksam yanlislikla aliexpressten aldigim siparisi alındı diye isaretledim lütfen geçmiş olsun veya nasıl yaptın felan yazmayın çözüm söyleyin. Baya pahalı bir şey almıştım lütfen yardımcı olun
  15. F

Windows 10 bluetooth sorunu

arkadaşlar az önce laptop'umu sıfırladım işlem bitince tüm driverleri kurdum sonra bluetooth kulaklığım vardı onu bağlıyayım dedim kulaklığı açtım sonra bluetooth yerine girdim sonra bluetooth açma kapama yerinin yok olup geri geldiğini gördüm her 5 sn de bi gidip geliyodu sonra kulaklığı...
  16. F

Ekran kartı 95 derece oluyor

Beyler toshiba satellite c55 a 1u7 laptop um var furmark testi yaptım ekran kartı 95 derece oluyo %100 kullanımda bu normalmi laptop için yoksa termal macununu değiştirsem düzelirmi çözüm bulun lütfen yoksa ekran kartı yanıcak (laptop soğutucum var)
  17. F

Gittigidiyor güvenilir bir sitemi?

arkadaşlar ben bu ekran kartını alıcam https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-bilesenleri/ekran-grafik-karti/asus-dual-radeon-rx-5500-xt-evo-oc-4g_spp_848719?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.86.4&id=645282157 akakçede en ucuz olarak bunu buldum...
  18. F

İntel core i3 10100f Snowman M200

şlemcim i3 10100f sizce bu nu alsam işlemcinin performansı artarmı yoksa gerek yokmu?
  19. F

Gamebooster gb-2409 ff alınır mı?

Bide neredeyse aynı fiyata James Donkey jd24fg var hangisini almak mantıklı
  20. F

James Donkey jd24fg1ms144 vs philips 242E1GAJ

Hangisini almak mantıklı?
Top Bottom