Neler Yeni

Öztek bilgisayar güvenilir bir sitemi

FRKN SARI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
FURKAN SARI
İstediğim bir laptop var ve diğer sitelere nazaran 900 TL daha ucuz olduğunu gördüm sizce bu internet sitesi güvenilir mi??

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
Çağatay

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
Çağatay
Ne bilm az para deil benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada da mağzalari var ve 9.5 puan ortalaması var baya da satış yapmış
Sorunlu ürün geldiğinde hepsiburada arada olacak güvence olarak iade, değişim vs konularda ama direk firmadan aldığında sorun yaşarsan ne olur belirsiz. Karar senin. Ben ilk kez duydum o siteyi ve satıcıyı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
antibiyotix
İstediğim bir laptop var ve diğer sitelere nazaran 900 TL daha ucuz olduğunu gördüm sizce bu internet sitesi güvenilir mi??
ben aldım acer i5 çok uygun piyasaya göre sipariş aşamaları çok iyi anında sipariş hareket bilgilendirme geliyor güvenli site trendyol hepsiburada da mağazaları var orda da uygun satıyorlar işini düzgün yapıyorlar bence whatsapp dan yaz anında dönüş yapıyorlar valla gayet başarılı

Son düzenleme:

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,535
İsim
İsmi ismi.
Ne bileyim başka bir yerden alın bence zaten gelse bile kötü bir kargo ile gelme ihtimali de var çok bilinmeyen kalitesiz bir yer gibi riske gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
antibiyotix
Ne bileyim başka bir yerden alın bence zaten gelse bile kötü bir kargo ile gelme ihtimali de var çok bilinmeyen kalitesiz bir yer gibi riske gerek yok.
bende ilk defa alışveriş yaptım yurtiçi kargo ile geldi trendyoldan almıştım daha önce kızıma kutu ezik vs baya bi sorun yaşadım iade ettim bu firmadan denedım şansımı kaç kat sarmışlar ben açarken zorlandım :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom