• MyBeN
      MyBeN, En ucuz domain ve hosting hizmetini nasıl alabilirim? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Rica ederim hayırlı çalışmalar
    • MyBeN
      MyBeN, En ucuz domain ve hosting hizmetini nasıl alabilirim? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ucuz hosting diye yapacağın arama sonucunda yıllık 180 TL ye hizmet sunan firma var ama burada sorgulanması gereken şeyin ucuz dan ziyade güvenilirlik...
    • MyBeN
      MyBeN, Forum sitesi kurmak istiyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Daha önce de dediğim gibi Forumlar ilgi alanım değil. Ancak gözden kaçan bir konu var konuyu açan arkadaş 3 5 kişi veya 15 20 kişi toplanmış kendi formumuzu...
    • MyBeN
      Elbette çok farklı fiyatlarda hosting satan firmalar var. Hatta benim dediğim rakama 20 li reseller bile satılıyor. Ama biz genelde müşterilere kurumsal...
    • MyBeN
      Yoo kurabilirsiniz com.tr domain ortalama 1000 TL host birde ucretsiz blok teması kurulur neden kurulmasın 1709810498 Kesinlikle katılıyorum ki sonuçta...
    • MyBeN
      Neden aylık 1200 TL Bir hevesle başlayacaklar. Yarın devam eder mi etmez mi bilinmez ki bu güne kadar milyon kişi aynı hevesle forum kurarak kapattı...
    • MyBeN
      MyBeN, Websitemizi Değerlendirir misiniz başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Şuan çok iyi olmuş Footer bölümünde düzenleme gerek
    • MyBeN
      MyBeN, Film sitesine film ekleme başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Reklam yayınlamayacağım kar elde etmeyeceğim gibi bir düşünceye girdiğiniz zaman oradan bir gol yersiniz bilginiz olsun sizin sitenize insanlar girip orada...
    • MyBeN
      MyBeN, web sitesi yazarlıgı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yapay zeka olayından sonra maalesef o işin suyu çıktı. Gerçek yazarın değerini bilen çok az kişi yazarla anlaşıp ödeme yapsa da çoğunluk yapay zekaya kendim...
    • MyBeN
      MyBeN, Arama sonuçlarında web sitem nasıl çıkar? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Mesela ne yazdığınız da çıkması lazımdı. Örneğin Odunlu şömine mi? Türkiye'de odunlu şömine imalatı yapan kaç firma var? Peki hali hazırda odunlu şömine...
    • MyBeN
      MyBeN, Çözüldü✓ Donanım Arşivi forum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tabi ulaşabilirsiniz. Wix kullanmayın. Page speeed değerlerine de pek takılmayın sitenizin bir kaç saniye içinde açılması yeterli ki sizin siteniz açiliyor
    • MyBeN
      MyBeN, Çözüldü✓ Donanım Arşivi forum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Merhabalar, size en önemli hatanızın ne olduğunu daha önceki açmış olduğunuz konuda söylemiştim. Ben bir kaç hata daha söyleyeceğim. Unutmayın bizler...
    • MyBeN
      MyBeN, Web sitem yavaş yükleniyor nasıl düzeltilir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Görsel olarak daha düzenlenmesi lazım. Bu bir sorun değil ama görsel açıdan göze biraz daha hitap eden bir site olması lazım. Çok basit bir örnek butonun...
    • MyBeN
      MyBeN, Web sitem yavaş yükleniyor nasıl düzeltilir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Siz site bu diye link vermişsiniz tabi açılmaz:) siteniz de açılma sorunu yok ancak tasarim ve seo açısından sorun olmadığı söylenemez uzerinde çalışmak gerek
    • MyBeN
      Eğer ki web sitenizden kredi kartıyla bir ödeme alıyorsanız ödeme aldınız Kredi kartının logosunu web sitenizde bulundurmanızda hiçbir sakınca yok. Bu...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,643
Üyeler
140,680
Son üye