Arama sonuçları: *

1. M

Rehber Assetto Corsa Gerçekçi Grafik ve Yağmur Aktifleştirme (Videolu)

Çok teşekkür ederim sürüm kaynaklı olmuyormuş bunu bilmiyordum. Dediğin sürümü kurunca oldu. Kolay gelsin teşekkürler tekrardan.
  2. M

Maalesef offlineda da o paneli açınca debug rain açmak için tik yeri yok.
  3. M

Weather fx e giriyorum rain yerinde bu çıkıyor senin yaptığın menü yok. Yağmur yağmıyor oyunda.
  4. M

❌İndirim Bitti! TEBILON TebiGame PLAYSTATION 5 5999 TL

Kod bir yerde gizli görünüyor. Bulunmaz değil önemli olan zaten 3. kod
  5. M

300 TL - SSD önerebilir misiniz?

anlık olarak benim de 40 derece 1594754108 WD
  6. M

iki değerlerde ortalama zaten önemli olan ssd kalitesi ve anakartının sata 3 destekleyip desteklmediği.
  7. M

Etiketlediğiniz kişi de aynı model ssd varsa gerçekten konuşmak isterim bu ssdnin artı ve eski yönlerini
  8. M

Belki haklı olabilirsin 45 dereceyi geçtiğini görmedim ben.
  9. M

bx500 serisinin nasıl kronik sorunu var açıkçası bilmiyorum söyler misiniz? Kendim 6-7 aydır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar.
  10. M

Crucial bx500 serisine bakabilirsin.
  11. M

Crucial SSD'lerde Momentum Cache özelliği

İyi günler, Bugün Crucial Storage executive programına bakarken momentum cache özelliği dikkatimi çekti. Özelliği açtığımda ise uygulama bilgisayarı resetledi, bilgisayar açıldığında ise hız testi yapmak istedim bayağı fark olduğunu gördüm. Testlerin fotoğraflarını paylaşacağım, bu fark nasıl...
  12. M

AM4 destekli sistem toplama

O zaman şuan ekrab kartını satıp apu sisteme dönmek mantıklı gibi.
  13. M

Aslında aklımda olan şuan ekran kartını elimde tutmak ilerde pek fazla yükseltme yapamam ram hariç.Apu sisteme dönersem oyunları şuanki elimde olan ekran kartı performansına göre nasıl bir performans gösterir?
  14. M

İlk başta 8 gb ram takıp sonra yanına 8 daha eklemekti düşüncem aslında. R5 1600AF yi hiçbir yerde bulamadım
  15. M

İyi günler, Elimdeki bilgisayarın anakart, işlemci, RAM'lerini satmaya karar verdim ve oradan gelecek parayla am 4 destekli sistem toplamak istiyorum. Anakart seçimi yapamadım. Aklımda 3 tane işlemci var: Ryzen 5 2600, Ryzen 5 1600, Ryzen 3 1600 bu işlemcilerden hangisini seçmem gereklidir...
Top Bottom