Arama sonuçları: *

• Users: Saturn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Saturn

Asetto Corsa araba gitmiyor

klavye kullanıyorum hangi tuşa basarsam basayım araba gitmiyor çözümü nedir?
  2. Saturn

Sekiro : Shadows Die Twice Nasıl 15 GB?

Sekiro oynadım bitirdim efsane bir oyun ama halen bu oyunun nasıl 15 gb olabildiğini anlamış değilim.Tamam grafikleri çok iyi değil ama nasıl 15 gb :D
  3. Saturn

Fizik Projesi Yardım!

bunu yapmaya çalışıyorum ama bir türlü dönmüyor neodymium magnet şart mıdır?
  4. Saturn

Saçımı Nasıl Şekillendirebilirim

Saçım düz dalgalı karışık bir şey , şekil alıyor fakat sonra eski haline geri dönüyor. Uzun süre banyo yapmayınca tam istediğim kıvama geliyor ama bu seferde koku sorunu ve tel tel oluyor. Saça çok zarar vermeden alabileceğim internette görüyorum pudra falan olabilir ne alabilirim?
  5. Saturn

Ekran kartı üstüne ıslak mendil

kasayı temizlerken babam ekran kartının üstüne çok hafif sürdü ıslak mendili direk kuru bezle sildim herhangi bir sıkıntı olur mu kasayı açtım şu an normal çalışıyor?
  6. Saturn

Sizce En iyi FromSoftware oyunu Hangisi?

Soulsborne olanları koydum . Benim tercihim kesinlike Sekiro sizin ki hangisi?
  7. Saturn

BİTTİ SERİSİ 2 // Elden Ring

SPOILER Ortamlar efsane şurda çıkıp manzaralar map falan kötü diyecek bir insan evladı yoktur olmasında .d , combat gayet güzel oyunun yarısını uchigatana + nagakiba diğer yarısını Rivers of Blood ile bitirdim. Bosslar her zaman ki gibi zor en çok zorlandığım Elden Beast ve Maliketh oldu (Evet...
  8. Saturn

PC'yi PS5 ile takas etmek?

imzamdaki sistem şu an 11.sınıfım pcye biraz gereğinden fazla bakıyorum hem bu bakmayı önlemek hem sevdiğim için geçmek mantıklı mı kafamda okeylesem teklif bulabilir miyim?
  9. Saturn

CoC Hesabı satılır mı?

Oyuna 5 6 aydır iksiri altını alıp duvarları yükseltmek için giriyordum . Bugün itibarı ile duvarları 12 yaptım satmak istesem kaç liradan gider nerelerde satabilirim? şimdiden teşekkürler
  10. Saturn

Nike Ayakkabı Yapışkan İzi

Ayakkabıda resimelrdeki gibi şu tarz yapıştırıcı lekeleri var hafif parlıyorlar. Ürünü sportive internet sitesinden aldım ayakkabı açılma falan mı yapar mı malum fiyatları çok pahalı model air max impact 4
  11. Saturn

Maks 2.400₺ Ayakkabı Önerisi

Şu ön tarafı buruşmayan ayakkabılardan olsun ne deniyor tam bilmiyorum . İlk tercihim Nike ama önerdiğiniz kaliteli ayakkabılar da tabii ki olur. 7 ,8 ay götürsün beni 1710074318 Birde Siyah olsun şimdiden teşekkürler
  12. Saturn

Sportive İnternet Sitesi Ayakkabı Alınır mı?

model bol fiyatlarda normale göre daha düşük gibi alan var mı acaba yorumlar gördüm 10 günde geldi vb. gibi kötü yorumlar
  13. Saturn

Elden Ring Önerdiğiniz STR Silahı var mı?

şu ab rob kullanıyorum rakipler stun falan yemiyor sanki havaya vuruyorum gibi hissediyorum şöyle sağlam skilli olan sağlam hasar vuran somber smith ile yukseltilen onerdiginiz bir silah var mı
  14. Saturn

Elden Ring Maliketh çok zor

ilk faz hareketleri çok karmaşık ne yapacağını anlayana kadar elim ayağım birbirine dolanıyor şu ana kadar sadece 1 kez 2.faza geçebildim buildim rob ne yapabilirim?
  15. Saturn

Elden Ring Build Değiştirme

şu anlık 98 levelim 43 dex 30 arcane 45 vigor aklımda rebirth yapıp rennelanin asasiyla buyu odakli + moonveil dex gecme fikri yapilir mi
  16. Saturn

Elden Ring Fire Giant nasıl kestiniz

başlıktakı gibi lanet bir boss kesemiyorum siz nasıl ve neyle kestiniz?
  17. Saturn

Elden Ring Ranni Rise Blocked shut for now hatası

Ranni'nin olduğu kuleye geldim mimic için kapıda bu uyarı var giremiyorum questlineına baktım yapmışım nasıl geçebilirim?
  18. Saturn

Elden Ring Oyun sonu boss sırası

şimdi Rennela'yı kestim Godrick , Margit onlarıda . Oyunu sindire sindire oyna demeyin oyun bitsede oynamaya devam ederim. Çok hızlı bitirmeden oyun sonu için önerdiğiniz bosslar nelerdir şimdiden teşekkürler.
  19. Saturn

Elden Ring Oyun Başı Rune Kasma

Emin Çıtak samuray yapıyordum smithing stone ararken madende öldüm şimdi de uchigatanayı yükseltemiyorum başta nerde rune kasabilirim.
  20. Saturn

Manga önerilerinizi bekliyorum

En son Solo Leveling bitirdim çok hoşuma gitti . O tarzda bol hypelı , savaş falan da olur mangalar arıyorum diğer türlerde olur yeter ki önerin . Solo Leveling Manwha biliyorum da o tarz mangalar işte anladınız .d
Top Bottom