Neler Yeni

Elden Ring Fire Giant nasıl kestiniz

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Ramazan Yiğit Demir
başlıktakı gibi lanet bir boss kesemiyorum siz nasıl ve neyle kestiniz?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Etrafında tahta parçalar olan ayağına abanıyorsun ayak gidiyor sonra biraz daha abanıyorsun 2. faza geçiyor sonra mesafeni ayarlaya ayarlaya kesiyorsun.

Mimic tear ile daha rahat ederek kesersin. At üstünde vur kaç yapcan biraz sürüyor.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
başlıktakı gibi lanet bir boss kesemiyorum siz nasıl ve neyle kestiniz?
Level1 , silah leveli 0 da Latenna Ash bug'ı yardımı ile kesmiştim onu :) Denk getirmek zor oluyor ama buga sokunca geçiliyor. Onun dışında ayağına frost ve bleed yapan silahlarla saldır. Deathpoker olur. Rivers of Blood olur, Bleed silahları ile hızlı vurursan işine yarar. Çok uzatmamaya çalış. Bir de kaç leveldesin bilmiyorum ama Silahın vs geliştirmediysen geliştir :) He ben sadece geçmek istiyorum diyorsan Fire giant latenna kill vs yazarsan benim yaptığım şekilde geçebilirsin belki ama ilk başta 1,2 saat denemiştim ben bug a girmesi için :)

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kardeşimle beraber dalarak kesmiştim.

Level1 , silah leveli 0 da Latenna Ash bug'ı yardımı ile kesmiştim onu :) Denk getirmek zor oluyor ama buga sokunca geçiliyor. Onun dışında ayağına frost ve bleed yapan silahlarla saldır. Deathpoker olur. Rivers of Blood olur, Bleed silahları ile hızlı vurursan işine yarar. Çok uzatmamaya çalış. Bir de kaç leveldesin bilmiyorum ama Silahın vs geliştirmediysen geliştir :) He ben sadece geçmek istiyorum diyorsan Fire giant latenna kill vs yazarsan benim yaptığım şekilde geçebilirsin belki ama ilk başta 1,2 saat denemiştim ben bug a girmesi için :)

Rivers Of Blood'un gücünü düşürmüşler. Eski etkisini yapmıyor artık.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşimle beraber dalarak kesmiştim.

Rivers Of Blood'un gücünü düşürmüşler. Eski etkisini yapmıyor artık.
Onun ölüsü bile çoğu silahtan hala iyi :) Deathpoker deneyebilir. PVP de işe yaramaz da PVE de özellikle Melenia da vs hala iş yapar :)

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Ramazan Yiğit Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
denedim bunuda 2.fazda çalışmadı tele bakiyordum ölmüşüm sonra bir daha yapmaya üşendim çok uzun sürüyor diye

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
denedim bunuda 2.fazda çalışmadı tele bakiyordum ölmüşüm sonra bir daha yapmaya üşendim çok uzun sürüyor diye
2.fazda da yarıyor. Dikkatli olman lazım. evet uzun sürüyor ama ben 1 level ile oyunu bitirmeye çalışırken başka çarem yoktu :) Bende 4,5. denemede denk getirmiştim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Pvp de curved great sword veya spear kullancaksın tam pvp kasma setup ı. Rivers of blood a ne gerek var poleblade buildler varken :D.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
ismail
Önce kırılmaya müsait olan ayağına saldırıyorsun sonrası daha da basit.Git gud

Top Bottom