Arama sonuçları: *

1. Ertug Karakas

Yardım FIFA 23 Oynarken PC Kapanıyor

MSI ile birlikte oynamıyorum lütfen yardımcı olun :/
  2. Ertug Karakas

Sadece Fifa oynarken kapanıyor diğer oyunlarda sorun yok, komple pc kapanıyor çok acayip cidden
  3. Ertug Karakas

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, FIFA 23 belli bi süre sonrasında oynarken oyundan atıyor, sebebi nedir. Dün böyle bi sorun yoktu napabiliriz.
  4. Ertug Karakas

Spor ve Günlük hayatta kullanabileceğim Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Önerisi

Urbanears Plattan II BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
  5. Ertug Karakas

Yardım Masaüstümü Satıp MacBook Almayı Düşünüyorum Yardım

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Kasayı ve ekipmanları ortalama hangi fiyattan koymalıyım ? Macbook ikinci el mi sıfır mı almalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim. Ekran Kartı: GeForce RTX 2060 OC 6GB İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ram: 2 X GSKILL 8GB Ripjaws V 3000MHz Anakart: GIGABYTE...
  6. Ertug Karakas

Yardım Bilgisayar Her Açıldığında Otomatik Bir Site Açılıyor

İşime yaradı halloldu çok teşekkür ederim 1659100391 Uygulama işimi çözdü teşekkür ederim.
  7. Ertug Karakas

Tesekkurler degerlendırecegım
  8. Ertug Karakas

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Bilgisayarım her açıldığında random bir site ile beraber açılıyor sanırım bir virüs girdi veya bi uygulama ile alakalı durum. Google Chrome kullanıyorum bir şeylere izin vermiş de olabilirim emin değilim yardımcı olur musunuz ?
  9. Ertug Karakas

Yardım PC GTA 5 Online Para Nasıl Kazanırım Yardım

Haberleşelim hocam
  10. Ertug Karakas

Nasıl katılacağım ? Ve para transferi yapılabiliyor mu ?
  11. Ertug Karakas

Selamlar arkadaşlar, GTA 5 Online'da ban yemeden nasıl para kazanabilirim. Glitch vb diyorlar ama riskli sanırım, gece kulübü açmak istiyorum maks 2 milyon falan kassam yeter.
  12. Ertug Karakas

Fifa oynamak için oyun konsolu

Kol sayısı 2 ve üstü takılabiliyor diye biliyorum usb girişine göre ama detaylı bak ona, marka olarak da ben logitech kullanıyorum f310 öneririm
  13. Ertug Karakas

Yardım RTX 2060 Ryzen 5 3600'lü Sistemimi Ne Kadara Satabilirim ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Sistemimi satmayı düşünüyorum, anlık piyasa nasıl bilmiyorum yardımcı olur musunuz ? Ekran Kartı: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB 192Bit İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ram: 2 X GSKILL 8GB Ripjaws V 3000MHz Anakart: GIGABYTE B450M 3600MHz(OC) Kasa: THERMALTAKE...
  14. Ertug Karakas

Bilgisayar Arada Geç Açılıyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Kasayı arada açtığımda o açılırken kasada çıkan ses biraz geç çıkıyor ve ondan sonra açılıyor bazen hiç olmuyor bunun sebebi ne olabilir ?
  15. Ertug Karakas

Yardım Güvenilir En Uygun Fiyatlı Windows 10 Pro Key Hangisi ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Başlıktan da görüldüğü üzere key arıyorum. Geçen sene satın aldığımın süresi doluyormuş bildirim geliyo sürekli. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar.
  16. Ertug Karakas

Yardım Wifi Adaptörü Önerir Misiniz ?

Selamlar arkadaşlar iyi forumlar, Fiber'e geçiş yaptım ve odaya kadar kablo çektirmek istemiyorum ekstra bir sürü kablo duvar delme işleri falan yorucu olur. Modem hemen yan odamda oluğu için wifi adaptörü almaya karar verdim, ne önerirsiniz. Fiyat performans ürün olursa çok iyi olur fazla...
  17. Ertug Karakas

Yardım Sizce Hangi Rampage Kulaklığı Almalıyım Yardım

Ses kalitelerinin birbiriyle pek farkı olmadığını düşünüyorum, aynı markanın zaten genel olarak
  18. Ertug Karakas

Attıklarım arasından önerin hangisi peki
  19. Ertug Karakas

Hocam nedense o biraz apaçi modeli gibi geliyo bana ya
  20. Ertug Karakas

Buna da bakacağım hocam 1630437713 Teşekkürler dostum
Top Bottom