Arama sonuçları: *

1. Ertug Karakas

Yardım FIFA 23 Oynarken PC Kapanıyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, FIFA 23 belli bi süre sonrasında oynarken oyundan atıyor, sebebi nedir. Dün böyle bi sorun yoktu napabiliriz.
  2. Ertug Karakas

Yardım Masaüstümü Satıp MacBook Almayı Düşünüyorum Yardım

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Kasayı ve ekipmanları ortalama hangi fiyattan koymalıyım ? Macbook ikinci el mi sıfır mı almalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim. Ekran Kartı: GeForce RTX 2060 OC 6GB İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ram: 2 X GSKILL 8GB Ripjaws V 3000MHz Anakart: GIGABYTE...
  3. Ertug Karakas

Yardım Bilgisayar Her Açıldığında Otomatik Bir Site Açılıyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Bilgisayarım her açıldığında random bir site ile beraber açılıyor sanırım bir virüs girdi veya bi uygulama ile alakalı durum. Google Chrome kullanıyorum bir şeylere izin vermiş de olabilirim emin değilim yardımcı olur musunuz ?
  4. Ertug Karakas

Yardım PC GTA 5 Online Para Nasıl Kazanırım Yardım

Selamlar arkadaşlar, GTA 5 Online'da ban yemeden nasıl para kazanabilirim. Glitch vb diyorlar ama riskli sanırım, gece kulübü açmak istiyorum maks 2 milyon falan kassam yeter.
  5. Ertug Karakas

Yardım RTX 2060 Ryzen 5 3600'lü Sistemimi Ne Kadara Satabilirim ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Sistemimi satmayı düşünüyorum, anlık piyasa nasıl bilmiyorum yardımcı olur musunuz ? Ekran Kartı: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB 192Bit İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ram: 2 X GSKILL 8GB Ripjaws V 3000MHz Anakart: GIGABYTE B450M 3600MHz(OC) Kasa: THERMALTAKE...
  6. Ertug Karakas

Bilgisayar Arada Geç Açılıyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Kasayı arada açtığımda o açılırken kasada çıkan ses biraz geç çıkıyor ve ondan sonra açılıyor bazen hiç olmuyor bunun sebebi ne olabilir ?
  7. Ertug Karakas

Yardım Güvenilir En Uygun Fiyatlı Windows 10 Pro Key Hangisi ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Başlıktan da görüldüğü üzere key arıyorum. Geçen sene satın aldığımın süresi doluyormuş bildirim geliyo sürekli. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar.
  8. Ertug Karakas

Yardım Wifi Adaptörü Önerir Misiniz ?

Selamlar arkadaşlar iyi forumlar, Fiber'e geçiş yaptım ve odaya kadar kablo çektirmek istemiyorum ekstra bir sürü kablo duvar delme işleri falan yorucu olur. Modem hemen yan odamda oluğu için wifi adaptörü almaya karar verdim, ne önerirsiniz. Fiyat performans ürün olursa çok iyi olur fazla...
  9. Ertug Karakas

Yardım Sizce Hangi Rampage Kulaklığı Almalıyım Yardım

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar, Yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum şu ürünler arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? Bütçe 200-250 TL 1- Rampage Bygame-X3 Siyah 7.1 USB Surround Rgb Işık Efektli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık...
  10. Ertug Karakas

Yardım 300 TL Bütçe İle Rampage Kulaklık Önerir Misiniz ?

Selamlar arkadaşlar iyi forumlar, 300 TL Bütçe ile RGB'si sağlam ses kalitesi yüksek (müzik dinlerken basslar tatmin etsin) ve 7.1 destekleyen bir kulaklık arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  11. Ertug Karakas

Yardım Garanti Belgem Var Faturamı Bulamıyorum Yardım

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Klavyemde bir arıza oldu. Servise vereceğim fakat faturam yok, garanti belgem var. Nasıl yapmam gerekiyor bir yardımcı olur musunuz, faturayı bulamıyorum ve hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum.
  12. Ertug Karakas

Yardım 150-200 Bandında 7.1 Kulaklık Önerir Misiniz

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. 150-200 Bandında oyuncu kulaklığı arıyorum rgbli olacak şekilde, mümkünse rampage marka olsun klavye ve farem rampage çünkü. Ama o fiyatlarda çok daha kaliteli varsa tercih edebilirim
  13. Ertug Karakas

Yardım Windows R Yaptığım Zaman Klavyenin RGBsi Duruyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Klavyede normal rgb geçişi modları devam ediyor. Ama windows+r yaptığım zaman klavyenin rgbsi kitleniyor hiç bir fonksiyon kullanamıyorum ne yapmam gerek ?
  14. Ertug Karakas

Yardım Klavyenin RGB'si Açılmıyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Rampage Rapido kullanıyorum klavyenin RGB'si geçen gün dondu sabit kaldı tek renkte ben de kapat aç yaptım düzelmedi klavyenin usbsimi çıkarttım pcden rgb tamamen gitti, geri taktıktan sonra da gelmiyor bir sorun var ama çözemedim yardımcı olabilecek var mı ?
  15. Ertug Karakas

Yardım Sizce Ekran Kartımı Satmalı Mıyım ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Ben geçen sene yeni bir sistem toplamıştım. Dövizdeki artış ve Bitcoin olayları bildiğiniz gibi ekran kartı piyasasını uçurdu. Ben sistemimi geçen sene 6500 bandında toplamıştım fakat bu sene sadece ekran kartım 7300 TL oldu ve garantisi de devam ediyor. (...
  16. Ertug Karakas

YARDIM Windows Sistem Geri Yükleme İle KMS'den Kurtulur Muyum ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Geçen hafta KMS ile Office 365 etkinleştirdim, bir kaç hata verdi virüs olarak gördü vb. Bundan kurtulup OEM Key almak istiyorum, sistemi 15 Mayısa geri yükleme yaparsam bu sorun çözülür mü ? Format atmak istemiyorum. 1623000459 @Treyarch Hocam bekleniyorsunuz :)
  17. Ertug Karakas

YARDIM Carckli Office Kurdum Bilgisayarda Virüs Olarak Görüyor

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar Program ile office kurdum ve etkinleştirdim, sistemde virüs olarak görüyor ve uyarı veriyor ne yapmalıyım ?
  18. Ertug Karakas

YARDIM Rainbow Six Siege Oyunum Steamde Gözüküyor Ama Uplayde Yok

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar Rainbowu 2018 yılında almıştım indirip giriyim dedim ama oyuna giremiyorum, oyun u playde görünmüyor hata veriyo lütfen yardım eder misiniz. (Uplayden steam hesabı ile eşleştirme yaptım ama halen görmüyor) (Mail adresleri doğru ikisi de aynı mail adresi)
  19. Ertug Karakas

Yardım Arkadaşlar Sistemim Sizce Ne Kadar Eder ?

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Sistemim imzada da görülüyor sizce ne kadar eder ? Ekran Kartı: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB 192Bit İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ram: 2 X GSKILL 8GB Ripjaws V 3000MHz Anakart: GIGABYTE B450M 3600MHz(OC) Kasa: THERMALTAKE Versa J24 RGB 650W 80+ SSD...
  20. Ertug Karakas

Yardım Laptop Menteşe Problemi Nasıl Tamir Edebilirim

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi sorun belli nasıl yapabilirim. Yapamazsam eğer tamir ücreti tahmini ne kadar olur ?
Top Bottom