Neler Yeni

Yardım Garanti Belgem Var Faturamı Bulamıyorum Yardım

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar.

Klavyemde bir arıza oldu. Servise vereceğim fakat faturam yok, garanti belgem var. Nasıl yapmam gerekiyor bir yardımcı olur musunuz, faturayı bulamıyorum ve hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Toplu E arşiv faturalarının olduğu bir site vardı. Adı aklımda yok fakat bi göz atabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Banxtre
faturamigör.com olabilir hocam,yine de emin değilim.

Fatura şart değil bu arada firma ile iletişime geçin orada görünüyor zaten ürünün size ait olduğu ama siz hangi siteden aldığınızı hatırlamıyormuşsunuz şöyle yapın:

Bütün e-ticaret sitelerindeki alışverişlerinizi kontrol edin oradan bulursunuz.

Bu da olmadıysa en son çare garanti belgesi üzerindeki numarayı arayıp ürünü garantiye yollamak istediğinizi söyleyin yardımcı olurlar.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Fiziki fatura artık eskide kaldı. Büyük ihtimalle senin faturan e arşivde e fatura olarak saklanıyor. Firmada kesin vardır.

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toplu E arşiv faturalarının olduğu bir site vardı. Adı aklımda yok fakat bi göz atabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Banxtre
Teşekkür ederim hocam bakıcam
faturamigör.com olabilir hocam,yine de emin değilim.

Fatura şart değil bu arada firma ile iletişime geçin orada görünüyor zaten ürünün size ait olduğu ama siz hangi siteden aldığınızı hatırlamıyormuşsunuz şöyle yapın:

Bütün e-ticaret sitelerindeki alışverişlerinizi kontrol edin oradan bulursunuz.

Bu da olmadıysa en son çare garanti belgesi üzerindeki numarayı arayıp ürünü garantiye yollamak istediğinizi söyleyin yardımcı olurlar.
Bu siteye üye olmakta bir sıkıntı olmaz dimi hocam
Fiziki fatura artık eskide kaldı. Büyük ihtimalle senin faturan e arşivde e fatura olarak saklanıyor. Firmada kesin vardır.
Garanti belgesiyle bulabilirsem çok iyi olur ya

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Teşekkür ederim hocam bakıcam

Bu siteye üye olmakta bir sıkıntı olmaz dimi hocam

Garanti belgesiyle bulabilirsem çok iyi olur ya
Güvenliği hakkında bilgim yok ama İtopya faturaları bu site aracılığı ile yolluyor,yine de tercih sizin .

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenliği hakkında bilgim yok ama İtopya faturaları bu site aracılığı ile yolluyor,yine de tercih sizin .
Garanti belgesindeki numara ile bulabilir miyim faturayı peki sizce

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar.

Klavyemde bir arıza oldu. Servise vereceğim fakat faturam yok, garanti belgem var. Nasıl yapmam gerekiyor bir yardımcı olur musunuz, faturayı bulamıyorum ve hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum.
internetten aldıysanız e-ticaret sitesindeki siparişi gösterebilirsiniz müşteri hizmetlerini arayıp. Mailinize fatura elektronik yollandıysa onu gösterebilirsiniz Elden aldıysanız ve yakın zamanda kart ekstresinde ödemesi gözüküyorsa o tarihide kabul edebilirler.

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
internetten aldıysanız e-ticaret sitesindeki siparişi gösterebilirsiniz müşteri hizmetlerini arayıp. Mailinize fatura elektronik yollandıysa onu gösterebilirsiniz Elden aldıysanız ve yakın zamanda kart ekstresinde ödemesi gözüküyorsa o tarihide kabul edebilirler.
Sorun şu işte 1 sene önce aldım hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum belki üye olmadan bile almış olabilirim kart ile garanti numarasındaki numaradan kimin adına veya hangi site olduugunu bulabilirsem hallederim herhalde :/

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Sorun şu işte 1 sene önce aldım hangi siteden aldığımı hatırlamıyorum belki üye olmadan bile almış olabilirim kart ile garanti numarasındaki numaradan kimin adına veya hangi site olduugunu bulabilirsem hallederim herhalde :/
kaç yıllık garantisi var bilmiyorum hocam ama üyelikli yada üyeliksiz mail,adres,isim giriyorsanız bulabilmelisiniz. 0 dan kapınıza koymadılar gibi. dediklerimi deneyin olmassa karttan hangi site olduğunu bulmanız lazım onun içinde bankaya gitmeniz gerekebilir emin değilim 1 seneyi geçince kayıtlara baktırırlarmı diye.

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
kaç yıllık garantisi var bilmiyorum hocam ama üyelikli yada üyeliksiz mail,adres,isim giriyorsanız bulabilmelisiniz. 0 dan kapınıza koymadılar gibi. dediklerimi deneyin olmassa karttan hangi site olduğunu bulmanız lazım onun içinde bankaya gitmeniz gerekebilir emin değilim 1 seneyi geçince kayıtlara baktırırlarmı diye.
Teşekkürler hocam Eylülde bir data buldum snaırım oradan bulacağım,teşekkürler

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Teşekkürler hocam Eylülde bir data buldum snaırım oradan bulacağım,teşekkürler
Rica ederim hocam eğer yardımcı olabildimse. En iyi cevap diye etiketliyebilirsiniz yardımcı olduğumu düşünürseniz.
İyi forumlar.

Top Bottom