Arama sonuçları: *

1. Mâthes

Forumdaki Toksik Kitle Hakkında

Dostum firma gerçekten sıkıntılı. Biraz büyük düşünmen lazım büyük hedefleri olan bir firma dandik bir forumda yazılan bir mesajı ciddiye almaz dava açmaz sadece yorumun üstüne kendini düzeltmeye çalışır Gelip burada bunu söyleyen birisine dava açarsa o firmanın acizliğinin göstergesidir firmayı...
  2. Mâthes

Steam Hesabım Çalındı

Boşu kes devam et birader. Herkese açık bir platformda eleştirmek herkesin hakkı.
  3. Mâthes

Ryzen 3 3100 ü fansız çok ısınır mı?

Dene üstüne birde iki yumurta çak bak nasıl pişiyor hemen. Çalışmaz kapanır.
  4. Mâthes

İnstagramda ucuza krampon

Dostum instagramda satılan hiç bir ürüne güvenme ayakkabıların %90 ı sahte çıkar bunlar bir yana kapıda ödemede ücreti vermeden ürüne bakamazsın parayı verincede orjinal değilse geri gönderemezsin. Ayrıca bu ayak sağlığı şakaya gelmez biraz paraya kıy orjinalini al. 1625886708 Şunuda ekleyeyim...
  5. Mâthes

5-6k bütçe laptop önerisi?

Öncelikle merhaba. 5 6 k arası bütçem var oyun oynamayacağım oynarsamda düşük gereksinimli oyunlar oynarım daha çok Photoshop ve yazılım için kullanılacak önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.
  6. Mâthes

Webcam ayna modunda kaldı

Öncelikle merhaba. Logitech C505 model web kameram ayna modunda kaldı, görüntümü ters gösteriyor. Bunun çözümü nedir?
  7. Mâthes

Valorant envanterinizi paylaşın.

Valorant envanterinizi paylaşın ben başlıyorum.
  8. Mâthes

hyperx alloy origins core rgb klavyem hyperxngenuity ye bağlıyamıyorum

Sorunu konuyu açtıktan 15 gün sonra dediğiniz şekilde hallettim yinede teşekkürler.
  9. Mâthes

ODİN KALKMALI KATILIYORMUSUNUZ

Yok knk Elmasa kadar devam Elmasda kesiliyor sadece Sovalar alıyor neredeyse. Elmas 2 yim.
  10. Mâthes

Deneme Puanları Neden Bu Kadar Az

Sınavlarda zor sorular 7 puan veriyorsa kolay sorular 3 puan veriyor gibi düşün ama hesaplama siteleri zor soruyu da kolay soruyu da 5 puan sayıyor. (puanları örnek olarak verdim.)
  11. Mâthes

GECE PAZARI GELİRSE BU SEZON YAĞMACI OLACAK!

Yağmacının pazara geleceği kesin ama senin pazarına gelir mi onu bilemeyiz.
  12. Mâthes

Forza Horizon4 İçin Konsol

Dostum olay zorluk değil direksiyonun zevki başka.
  13. Mâthes

steelseries rival 3 fps oyunları için kullanılır mı?

Neresine yapıştırıyor? Denemedim.
  14. Mâthes

steelseries rival 3 fps oyunları için kullanılır mı?

Rival 3 önermem belirli bir süre kullandım sensörü takılıyor bazen de yavaşlıyor oyunlarda bu çok büyük bir sıkıntı.
  15. Mâthes

Yardım İnternet üzerinden kız arkadaşı bulma

Seni paramla satın alırım Yasin.
  16. Mâthes

@Yasin Koçak @Jarvis-M Discord gelsenize içten dileklerimi ileteceğim.
  17. Mâthes

Benim için kavga etmeyin. @Jarvis-M
  18. Mâthes

Valorantta Vp Alicamda

Bro dikkatli bakarsan 2175VP ye 2400VPlik skinleri alamazsın bu yüzden yine de diğerini almak daha mantıklı. Neden 2175VP olduğuna gelirsek ben yanlış söylemişim 2175VP varmış 1750VP değil. :) 1617435461 Oynasanayı öneririm ben oyuna yaklaşık 1500TL yatırdım hepsini oynasanadan aldım bir...
  19. Mâthes

Valorantta Vp Alicamda

Valorant'ın kendisi 107TL'ye 1750VP veriyor diğer siteler 115TL'ye 2500VP veriyor aradaki fark ve insanların tercih etme sebebi bu. Bu siteden almanı öneririm.
  20. Mâthes

GTA 5 story mod silme

Story mod silinmiyor.
Top Bottom