Arama sonuçları: *

1. Jackk_Sparrow

Mavi Ekran Mavi Ekran Hatası-Minidump

Bilgisayarı açtım lole tıkladım bi anda mavi ekran yedim. Bakabilir misiniz bi sebebi neymiş. https://drive.google.com/file/d/1k6p2FFOGRCFndUV2RveFWmWBXZA4g0Fc/view?usp=sharing 1695372902 Kimse mi yok yav
  2. Jackk_Sparrow

Bu resimdeki argb kontrolcü mü ?

Uygulamayı bilmiyorum. Resimdeki argb kontrolcü evet.
  3. Jackk_Sparrow

Steam "BAĞLANTI YOK" Problemi

ssi anlamadım da steam güncellendiğinden beri bu problem daha sık gelmeye başladı. Çöküyor sonra de yeniden başlat,kapat gibi seçenekler geliyor.
  4. Jackk_Sparrow

iPhone 13 pink kullanılır mı?

Diğer renklere baktım da en iyisi pembe bu arada. Beyaz çok klasik, siyah da dümdüz siyah.
  5. Jackk_Sparrow

PC Hocası 4060 lı sistem alınır mı?

Arkadaş bilgisayar toplayacaktı bu sistemi görmüş 2 günce önce. Bütçe maks 20k falan olunca gayet iyi gibi geldi ssd yükseltilir vesaire. Rtx 4000 serisini hiç bilmiyorum nasıl bu sistem alınır mı ...
  6. Jackk_Sparrow

Yulafın tadını sevmiyorum ne yapabilirim?

Ben yulafı laktozsuz süt ile tüketiyorum. Normal süt ile arasında çok fark var, laktozsuz sütün tadı daha tatlıdır yulafın bütün kötü tadını alır yine sevmeyebilirsin ama laktozsuz sütten önce hiç yulaf yemiyordum şimdi 1 oturuşta 2 bardak (150gr falan) yiyebiliyorum. Bir diğer tavsiyem bu...
  7. Jackk_Sparrow

Yeni yıla kıza çıkma teklif ederek gireyim mi

İstiyorsan açıl içinde kalmasın. Bir kıza ilgi gösterince o kızın sana karşı duygusu da bi anda değişebilir. Ama bu işler çoğunlukla geçicidir çok da ciddiye alma. Bi zaman sonra bi anda ilgini kaybediyorsun yeterince olgun değilsen. Uzun zamandır arkadaşın olan bir kız olsaydı işler çok...
  8. Jackk_Sparrow

Redragon klavye çınlıyor

Bu bütçedeki her klavyede var bence hafif klavyelerde daha çok duyuluyor içi daha boş olduğu için iyice yankı yapıyor.
  9. Jackk_Sparrow

600-750tl arası Kulaklık Önerisi

Kulaklık kırılmasın mikrofonu iyi olsun yeterli sanırım. Piyasayı takip etmediğimden bilmiyorum bu bütçede hangi kulaklık iyidir. 600 TL ye güzel kulaklık kalmamış sanırım 750 yi falan geçmezse güzel olur. 1663496091 Forum ölmüş
  10. Jackk_Sparrow

Lol e başlamalımıyım hangi main olarak başlamalıyım

tft de sıkıntı yok miss gibi oyun.
  11. Jackk_Sparrow

ASTRONEER Alınır mı?

Tek hiç sarıcağını sanmıyorum. Bi 20 saat falan oynadıktan sonra her şey başa sarıyor. Arkadaş ortamı varsa anca o zaman alınır.
  12. Jackk_Sparrow

İLANDAKİ PC ALINIR MI ?

Böyle üşenirsen çok sağlam dolandırılırsın yalnız.
  13. Jackk_Sparrow

Çözüldü✓ Flash bellek sorunu!

Flaş diski cd olarak görüyor. Bu problemi 2 gün önce yaşadım DiskInternals falan kullanmıştım ama uygulamada usb gözükmüyordu benim usb de gitti sanırım içindeki veriler çok önemliydi.
  14. Jackk_Sparrow

Kısayolların Sol Altında Siyah Kutular Oluştu

Sorun yine oluştu :mad: Sadece kısayollar bu şekilde.
  15. Jackk_Sparrow

Yardım Valorant oyundan tamamen ban yedim h.o

Riot hesap paylaşımı için bir önlem almadığı gibi oyuncuları banlamaya da çalışmaz. İşine gelirse denk geldiğinde ban yersin çok düşük bi ihtimal.
  16. Jackk_Sparrow

Yardım Valorant oyundan tamamen ban yedim h.o

Arkadaşının hesabına girdiğini mi söyledin?
  17. Jackk_Sparrow

yeni format attım zaten :D 1655471553 Silip tekrar yükledim sorun çözüldü arkadaşlar :D
  18. Jackk_Sparrow

Kaç paraya tıraş oluyorsunuz

Çoğu yer pahalı. Ucuz illaha ki vardır ama geçen 70 e olmuştum. (İSTANBUL!!)
  19. Jackk_Sparrow

Valorant indirmiştim. Vanguard kuruldu, restart attım sonra kısayolların simgesi aşağıdaki gibi oldu. Bu sorunu bir tek technopattaki bir konuda gördüm ama konunun sahibi windows ultimate tweaker kullandım sorun çözüldü diyip gitmiş. O uygulamayı nasıl kullanıcağımı bilmiyorum. Başka bir bilgisi...
Top Bottom