Arama sonuçları: *

• Users: E-S Yiğit
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E-S Yiğit

James Donkey 712 7.1 Ayarı İçin Yardım

Arkadaşlar merhaba oyunlarda daha iyi ses kasmak için 7.1 i açıyorum ama ses hep soldan baskın soldan daha fazla geliyor ayarları nasıl yapacağım lütfen yardım edin
  2. E-S Yiğit

Ekran Kartı Değerleri Normal Mi?

Arkadaşlar ekran kartım Msi Gtx 1660 super gaming x son güncellemeler ile frekans değerleri gözüme çok yüksek geldi ve masaüstünde bile ekran kartı sıcaklığı minimum 60 61 derece (fanları manuel olarak çalıştırıp düşürdüm sıcaklığı 45 e) neden böyle ekran kartımda mı sorun var yoksa driverler...
  3. E-S Yiğit

Bu kasa alınır mı ? İyimidir?

Xigmatek Venom X 650w 80+ RGB kasa Çok beğendim güç kaynağı nasıldır hava akışı nasıldır ? (lütfen şunu al bunu al demeyin. vatan üzerinden alıcam)
  4. E-S Yiğit

Thermaltake V200TG 600W 80+ Rgb Kasa Nasıldır?

Arkadaşlar kasayı çok beğendim hava akışı ve en önemlisi gç kaynağı nasıldır ? Kullanan varmı ? Güç kaynağı yüke girince ses yapıyor mu ? Patlamaz yani değil mi?
  5. E-S Yiğit

Gamepower Saber RGB Alınır mı?

Arkadaşlar bu klavye nasıldır blue switch alıcam zamanla bozulurmu switchleri tuşlarda basmama gibi sorunlar olmaz dimi ?
  6. E-S Yiğit

Corsair Spec Delta Rgb Alınır mı?

Merhabalar öncelikle bu konudan aynı kez açtıysam kusura bakmayın. Ryzen 5 2600 Msi gaming x 1660 super 16 gb ram li bir bilgisayar kullanıyorum. Rampage kasa psu var ama fanları çok uğultulu ve PSU yüke girince cızırdıyor kasa değiştiricem kaliteli bişey olsun istedim ve aklıma Corsair Spec...
  7. E-S Yiğit

Hangi Kasa Daha İyidir?

Önce aşağıyı okursanız sevinirim. Aşağıda yazdığım olmazsa iki kasa beğendim bunlardan hangisi nasıldır güç kaynağı vs. Şimdiden iyi forumlar. https://www.incehesap.com/gamepower-horizon-gaming-mesh-panel-550w-80-bronze-dahili-psu-4-120mm-rgb-fan-rgb-kontrolcu-ve-uzaktan-kumanda-fiyati-47236/...
  8. E-S Yiğit

DisplayPort Kablo Önerisi

Arkadaşlar öncelikle yanlış konu başğlığı altında açtıysam kusura bakmayın bulamadım çünkü, 1920x1080 144 gsync kullanacağım displayport kablo öneriniz varmı ben bulamadım bir türlü çok da pahalı olmazsa iyi olur.
  9. E-S Yiğit

Gamepower Horizon VS Corsair SPEC-DELTA

Kasa alıcam yeni ama karar veremedim hangisinin güç kaynağı ve mazleme kalitesi fanları daha iyidir ? CORSAİR SPEC DELTA RGB 650W 80+ TEMPERLİ 3x120mm Rgb Kasa Gampower Horizon 650+ 80+ bronze 4x120mm temperi cam kasa
  10. E-S Yiğit

Çalıştır Recent Klasörü Nedir?

Arkadaşlar Windows 10 da çalıştıra recent yazınca bazı dosyalar çıkıyor ama bazılarıda windows la ilgili yani Yerel disk D falan çıkıyor o recent klasörünü silersem pc ye yada windows a bişey olurmu ve recent ne işe yarıyor?
  11. E-S Yiğit

Fotokoi Makinesi Camı Kırıldı

Arkadaşlar Canon pixma e414 yazıcı var ama camı çatlamış kağıdı koyulan yeriin camı kırılmış o cam değişebilirmi yada nerelerde yaptırabiliriz? Konuyu buraya yazıyorum nereye yazacağımı bulamadım kusura bakyın yanlışım varsa
  12. E-S Yiğit

Karspersky Güvenlimidir ?

Bilgisayarımı düzgün kullanıyorum ama illahaki girdiğim siteler çerezler vs. virüs girmiştir diye düşündüm. Ve uygun olarak direk Karspersky i gördüm. Nasıldır bu program sisteme çok yüklenir mi? Sistemi korur mu cidden yoksa başka programmı tavsiye edersiniz?
  13. E-S Yiğit

Faturamı kaybettim Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar 5 haziran 2020 tarihinde media markt mağzasından pc topladım 7k bir fiyata ancak faturamı kaybettim pc de şuan bişey yok ama olursa yani gerekli fatura. Fatura garip şekilde kayboldu bulamıyorum yenisini çıkarırlarmı mağzaya gitsek orda kayıtlardan falan çıkarmı yada başka...
  14. E-S Yiğit

Ryzen 7 2700x Ve Gtx 1660 Super Darboğaz

Merhabalar Arkadaşlar ryzen 5 2600 kullanıyorum ve gtx 1660 super ekran kartım var ryzen 7 2700x e geçmek istiyorum darboğaz olurmu ?
  15. E-S Yiğit

James Donkey 712 mikrofon sorunu

Arkadaşlar incehesap üzerinden James Donkey 712 aldım çalıştırdım ama mikrofon sesimi değiştiriyor robot gibi çıkıyor sesim neden olabilir?
  16. E-S Yiğit

Minecraft chunk yüklenmeme sorunu

Arkadaşar minecraft 1.16.1 orjinal minecraft kullanıyorum oyun 10 11 gb ram kullanımlarına ulaşıyor ama aternostan serverime girince cuhnklar yüklenmiyor 48 chunk veriyorum banamısın demiyor ne yapmalıyım?
  17. E-S Yiğit

Rampage Styles 7.1 Rgb Oyuncu Kulaklığı

Arkadaşlar 5 6 aydır Rampage styles kullanıyorum son 1 aydır sağ taraftan az ses gelmeye başladı ve soldan da gereksiz bir yükseklme var neden oluyor kulaklık bozukmu? Ayarlarıyla hiç oynamadım (windows ve yazılımı için geçerli) Yere düşmedi hasar almadı
  18. E-S Yiğit

Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesi Gelmedi?

Arkadaşlar bu güncelleme bana gelmiyor Ne yapmalıyım?
  19. E-S Yiğit

Nvidia 456.71 Güncellemesi Fps Sorunu

Arkadaşlar 1660 super kullanıcısıyım ve bu gün 465.71 güncellemesi geldi ve gta 5 girmek istediğimde ekran kartı ile ilgili hatalar aldım ve fps 13 140 iken (yüksek ayarlarda) 30 ile 50 arasında çalışmaya başladı neden böyle fps düşüşleri oluyor? Ve neden nvidia her güncellemede fps düşürüyor?
  20. E-S Yiğit

Hangi Kulaklık Daha İyi?

Arkadaşlar Rampage Styles 7.1 Rgb Kulaklığı kullanıyordum ve bozuldu yeni bir kulaklık alacağım. Öncelikle csgo da ses kasmak önemli benim için. 2 Kulaklık beğendim ama karar veremedim hangisinin mikrafonu ve 7.1 özelliği daha iyi? Hangisini almalıyım? Rampage X Titan 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı...
Top Bottom