Arama sonuçları: *

• Users: Engeuc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Engeuc

AK47 Duvar Süsü Yaptım Sizce Nasıl Olmuş ?

Merhaba arkadaşlar kendi atölyemde MDF yi dekupaj ile kesip arkasına led ve adaptör ekleyerek bir duvar süsü yaptım sizlerin görüşlerini almak istedim benim için çok uğraşmadığım basit bir çalışma oldu.
  2. Engeuc

Öneri SteelSeries Arctis Pro Kablosuz 7999 TL ! Alınır mı ?

itopya üzerinde kampanya da 8k fiyatıyla alınır mı gerçekten beğendiğim bir ürün ama mantıklı mı size sormak istedim
  3. Engeuc

Çöp Kutusu Sağ Tık Menüsü Düzenleme

EaseUS recovery isimli programı kullandım daha sonra uninstal yaptım ancak pc de program bulunmamasına karşın bu yazı çöp kutusu üzerinde kaldı bunu nasıl kaldırabilirim.
  4. Engeuc

Msi 4070 ti Farkları Nedir ?

Bu 4070 ti lerin arasında ne farklar var bilen biri aydınlatabilir mi ?
  5. Engeuc

Bilgisayar bileşenleri yıkanabilir mi ?

Merhabalar bir video izlerken şöyle bir olaya denk geldim bilgisayarı temizlerken sıvı soğutmanın fanlarını ve radyatörünü suyun altında direk yıkıyor. Radyatör tahminen bir şey olmayacaktır ancak pompa kısmına su giderse sorun olmuyor mu? Fanların da arka kısmında ufak bir elektronik kısım var...
  6. Engeuc

Hangi Ekran Kartını Almalıyım

Merhaba arkadaşlar hali hazırda kullanmakta olduğum bir sistemim var daha güncel bir ekran kartı alıp güncelleme yapmak istiyorum aşağıdaki sisteme hangi ekran kartını alıp güncelleme yapmak daha mantıklı olacaktır. Bütçe olarak aklımda bir rakam yok ancak önerilere açığım diyebiliriz. MSI...
  7. Engeuc

CS GO Yeni Operasyon

Merhaba arkadaşlar daha önce Operation Riptide adında bir operasyon vardı ve bitti şimdi antwerp major turnuvası da bitti yeni operasyon ve bileti ne zaman gelir bunu takip edebileceğimiz duyurusu yapılan bir site varmı yoksa csgo aniden bir operasyon başlatabiliyor mu.
  8. Engeuc

Sistemim ne kadar eder ?

Merhaba arkadaşlar forumda ortalama hergün 5 tane açılan konulardan biri ile bende buradayım aşağıda yazdığım sistem ne kadar eder bilgilendirme yaparsanız sevinirim. COOLER MASTER ELITE V3 600W AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI COOLER MASTER MASTERBOX MB501L CARBON DİZAYN MidT ATX KASA ASUS...
  9. Engeuc

PS5 Stok Durumu Bilgisi

Merhabalar arkadaşlar PS5 cd li olan versiyonu almak istiyorum ancak teknoloji mağazalarında stoklar maalasef yok bu ürün stoklara ne zaman girecek bilgisi olan varmıdır. Şuan da çeşitli sitelerde ve mağazalarda ürün mevcut aslında ancak çoğunluğu yurtdışı cihazı ve fiyatları karaborsa şeklinde...
  10. Engeuc

Kutulardan Tablo Yapmak

Merhaba dostlar 3 adet ihtiyaçlarıma yönelik sistem toplamıştım ve elimde bir sürü kutu birikmişti bende bu şekilde 105x70 bir tablo yapmaya karar verdim sizlere örnek olması açısından olumlu veya olumsuz bir yorum almak adına sizlerle paylaşmak istedim.Aslında elimde bir bu kadar daha kutu var...
Top Bottom