Neler Yeni

PS5 Stok Durumu Bilgisi

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
Merhabalar arkadaşlar PS5 cd li olan versiyonu almak istiyorum ancak teknoloji mağazalarında stoklar maalasef yok bu ürün stoklara ne zaman girecek bilgisi olan varmıdır.
Şuan da çeşitli sitelerde ve mağazalarda ürün mevcut aslında ancak çoğunluğu yurtdışı cihazı ve fiyatları karaborsa şeklinde bu rakamlara da alabilirim ancak bu şekilde fırsatçılık yapıldığı için onlara para kazandırmak istemiyorum. 7500 TL ye aldıkları ürünü 10000 TL değilde 8000 deselerdi yine de alırdım ama bu şekilde almak istemiyorum.
Sonuç olarak genel bir stok durumu veya ön sipariş durumu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
Efecan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçenizi çok aşan fiyatmı 8.5

Bütçenizi çok aşan fiyatmı 8.5
Yani 1k fazla ama acelem var diyorsanız diye attım turkcellin sitesinde 7.5 stoğa gelince haber vere tıklayın bekleyin hocam.

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani 1k fazla ama acelem var diyorsanız diye attım turkcellin sitesinde 7.5 stoğa gelince haber vere tıklayın bekleyin hocam.
Merhaba ithalatçı garantili cihazlar mevcut hatta bir arkadaşım satıyor ancak ben sony türkiye garantili almak istiyorum daha önce PS4 ü de o şekilde almıştım hiç sorun yaşamadım.
Bütçe olarak 8-9-10 sorun değil ancak karaborsa yapanlara para vermek içime sinmiyor sanırım bir süre daha beklemem gerekli.
Turkcell sitesinden haber ver yapıyorum hemen teşekkürler.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
Efecan
Merhaba ithalatçı garantili cihazlar mevcut hatta bir arkadaşım satıyor ancak ben sony türkiye garantili almak istiyorum daha önce PS4 ü de o şekilde almıştım hiç sorun yaşamadım.
Bütçe olarak 8-9-10 sorun değil ancak karaborsa yapanlara para vermek içime sinmiyor sanırım bir süre daha beklemem gerekli.
Turkcell sitesinden haber ver yapıyorum hemen teşekkürler.
Hocam ps ler öyle bozulmaz hemen ya ama tabii ki tercih sizin ben almanyadan getirttim ne sony garantili ne satıcı garantili 2 senedir kullanıyorum ne ses yapıyor ne takılma çok şükür umarım stoklar hemen gelir iyi oyunlar. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,568
Üyeler
141,725
Son üye
Swex17k
Top Bottom