Neler Yeni

Steelseries Arctis 9 değişim verildi ama stok yok.

Starliech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu
Hakem heyeti, karşı tarafın savunmasını ister. Başvurundan itibaren maksimum 6 ay içerisinde karar çıkar.
Kararı ben nerede göreceğim? Mailden mi yoksa evime bir belge mi geliyor, thh'de başvuru durumu gibi bir şey göremedim sadece yapılan başvurularda başvurumun yapıldığı ve şikayet numarası falan yazıyor yani işleme geçti mi şu anki durumu nedir vs. vs. bilgiyi arayarak mı almam gerekiyor?

oliveforge99

80+ Silver
Kararı ben nerede göreceğim? Mailden mi yoksa evime bir belge mi geliyor, thh'de başvuru durumu gibi bir şey göremedim sadece yapılan başvurularda başvurumun yapıldığı ve şikayet numarası falan yazıyor yani işleme geçti mi şu anki durumu nedir vs. vs. bilgiyi arayarak mı almam gerekiyor?
Posta ile size gönderilir. Ayrıca e-devlet üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Starliech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu
hayırlı olsun %100 kazanacağın bir dava.
1703967926381.png

Ekler

• 1703967919051.png
    1703967919051.png
    48.5 KB · Hit: 27

Starliech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu
@blackjacktr beklenen mail geldi :D ben bir şey yazmadan kendileri yazdılar, arctis 9 muadili nova 7 diyorlar, ne yapalım bu işi sence?

1704308852899.png

oliveforge99

80+ Silver
@blackjacktr beklenen mail geldi :D ben bir şey yazmadan kendileri yazdılar, arctis 9 muadili nova 7 diyorlar, ne yapalım bu işi sence?

Alıntıyı görüntüle

Starliech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu
Muadil ürünü kabul etmek zorunda mıyım? Nova 7 daha iyi diyorlar ancak uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor yazıyor her yerde ve arctis 9'dan 1000 TL daha ucuza satılıyor, kabul etmezsem ne olur?

GirayHan

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle
NOVA 7 al geç :) nova bende de var çok memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muadil ürünü kabul etmek zorunda mıyım? Nova 7 daha iyi diyorlar ancak uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor yazıyor her yerde ve arctis 9'dan 1000 TL daha ucuza satılıyor, kabul etmezsem ne olur?
baş ağrısı yapmıyor iki kulaklıkta bende mevcut nova 7 'den memnun kalacaksın.

Starliech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu
NOVA 7 al geç :) nova bende de var çok memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baş ağrısı yapmıyor iki kulaklıkta bende mevcut nova 7 'den memnun kalacaksın.
Tamamdır, yardımların için teşekkür ederim.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik

Alıntıyı görüntüle
Firmaları zorlamadan bir şey yaptırılmayacağın kanıtı maalesef ki. En başından yapılması gereken şeyi THH başvurusu sonucu yapıyorlar gerçekten komedi gibi bir ülkeyiz.
Nova 7 kullanıcısıyım baş ağrısı vs. yapmadı uzun saatler kullanım sonucu da gayet memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağatay Ala
Merhabalar. Starliech hocam aynı sizin gibi ben de 02.01.2024 tarihinde Arctis 9 Wireless ürünümü gönderdim. Gönderdiğim gün internette araştırmıştım ve forumda bu yazıyı bulmuştum. O günden beri sekmede tutuyorum olur da benim de başıma aynı iş gelir diye. Ve de evet. Bugün yani 10.01.2024 tarihinde

'' Ürününüz arızalıdır. Birebir ve eşdeğeri olmadığı için değişim yapılamıyor. Rapor ile ürün size geri gönderilecek.
Teslim aldığınızda ürünü satın almış olduğunuz firmaya başvurarak ücret iadesi yada değişim talebinde bulunabilirsiniz. ''

cevabını aldım.

Tıpkı sizin gibi diğer arkadaşlarında yardımcı olduğu şekilde TTH ile alakalı süreci bugün başlatacağım. Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.

Top Bottom