Neler Yeni

PS5 Alırken Neden Hepsiburada,Trendyol,N11 Gibi Mağazaları Tercih Etmemelisiniz

GirayHan

80+ Gold
Ben konuda sadece kurumsal mağaza yazmışım Sahibinden gibi bir sitede gidip de ne olduğu belli olmayan kullanıcıdan alırsan tabi ki dolandırılırsın.
screenshot-jpg.606893
kurumsal mağaza rozetini ne sanıyon sen ? zaten sahibinden de iki türlü hesap var biri bireysel diğeri kurumsal.

1701355782303.png

bireyseli sen ben açıyoz

kurumsalı da şahıs şirketi bile açıyor. Al aşağıda da maliyeti :D

1701355725327.png

sen her sarı rozeti gördüğünde koşuyorsan işin var valla

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
kurumsal mağaza rozetini ne sanıyon sen ? zaten sahibinden de iki türlü hesap var biri bireysel diğeri kurumsal.

Alıntıyı görüntüle

bireyseli sen ben açıyoz

kurumsalı da şahıs şirketi bile açıyor. Al aşağıda da maliyeti :D

Alıntıyı görüntüle

sen her sarı rozeti gördüğünde koşuyorsan işin var valla
Mağaza diyorum anlamıyor musun konsol mağazası örnek olarak gösterdiğim mağazalara yürüyerek gidip fiziksel olarak konsolu görüp de alışveriş yapabilirsin ben düz kullanıcıdan mı alsınlar demişim nasıl okuyorsun yazdıklarımı çok çarpıtıyorsun bari düzgün çarpıt işin komik yanı 2 yıldır kurumsal hesaplardan alışveriş yapıyorum parayı havale olarak gönderdiğim halde sıkıntı çıkmıyor param güvende bile kullanmıyorum kaç yıllık kurumsal hesap olduğuna bakıp ve Google dan esnafın nerede olduğuna mağaza yorumlarını teyit etikten sonra dolandırılman imkansız zaten ha sen hala diyorsan dolandırılıyor adı bet sitesi gibi olan arkadaşım burada büyük yalan sıkıyorsun demektir ayrıca neden bu kadar uzatıyorsun neyi ispatlamaya çalışıyorsun onu da açıklasan keşke yani PS5'i 25.000 TL'ye 30.000 TL'ye koyan dolandırıcılardan alalım ama Konsol Mağazalarında çok daha uygun fiyatta sıfır ürün satan adamlardan almayalım mı neyi istiyorsun :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: bak bir daha yazıyorum Konsol Mağazaları anladın umarım düz kullanıcı demiyorum umarım anlamısındır .

Son düzenleme:

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hüseyin Aksoy
Aynen kar yapacaksan da adabın ile yap 10.500 TL ye Japonya'dan getir 23.000 TL ye sat bunun adı kar değil dolandırmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

KNK dalgamı geçiyorsun ciddi misin Sony PS1 den beri Türkiye'de ürünlerini esnaflara vererek pazarladı 37 yıllık esnaf mağazası atmışım sana bu fiyat mı absürt geldi ayrıca denemeden bir şey önermem ve 12 yıldır sahibinden kurumsal hesabında mağazası insanımız o kadar abuk subuk fiyat görmeye almış ki gerçek düzgün fiyatlar görünce şaşırması da normal ama gerçek yani ürünleri gerçekten Sony garantili.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Japonya'dan yurt dışı cihazını 10.500 TL ye alıp 23.000 TL ye koyan dolandırıcı aşırı sinirimi bozduğu için açtım konuyu zaten PS5 Slim yurt dışı ürünlerinin fiyatlarını da attım şu an PS5 Slim diskli versiyon 19.000 TL ye PS Slim Digital versiyon 18.800 TL ye bulunabiliyor Sahibinden kurumsal hesaplı konsol mağazalarından Slim almak istiyorsa bile ne olduğu belirsiz ürüne hem de Digital versiyonuna kimsenin 23.000 TL vermesini istemem yazık.
YUNUS MERHABA sence hangi modeli almalıyım slimmi yoksa düz olan en son sürümmü slimde ısı porblemi olacağını düşünorum

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
YUNUS MERHABA sence hangi modeli almalıyım slimmi yoksa düz olan en son sürümmü slimde ısı porblemi olacağını düşünorum
PS5 Slim incelemelerinde izlediğim kadarıyla bir sorun yok yani konsol ısınmıyor Düz PS5 1216A ile PS5 Slim arasında çok fiyat farkı yok ise PS5 Slim tercih etmenizi öneririm.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Bu arkadaş Hepsiburada da PS5 Slim Digital satıyor 23.000 TL fiyat yazmış :kekw: :kekw: :kekw: bu arkadaşın şu an yapmaya çalıştığı şey sizi dolandırmak ürün zaten yurt dışı ürünü ikinci el mi sıfır mı onu bile bilmiyoruz bir de 23.000 TL gibi uçuk bir fiyat yazması kendisinin nasıl bir dolandırıcı palyaço olduğunu gözler önüne sermiş bir de bu fiyata satmaya çalıştığı PS5 Modeli en düşük versiyon yani disk sürücü olmadan satılan PS5 Slim Digital modeli neyse asıl konumuza dönersek bu gün size neden PS5 alırken Hepsiburada,Trendyol,N11 gibi insanları dolandırmaya çalışan mağazaları tercih etmemelisiniz bunu en detayına kadar size açıklayacağım çünkü iyi vurgun yapıyorlar ve insanların bu konuda bilgilenmesini istiyorum.

PS5 Kol veya aksesuarlarını daha güvenli sıfır bir şekilde almak istiyorsanız Hepsiburada,Trendyol,N11 enayi keriz avına çıkmış mağazalar yerine Sahibinden kurumsal hesaplı konsol mağazalarından alın en azından gerçekten sıfır ve EURASİA garantili satıyorlar ürünleri ayrıca aralarındaki fiyat farkları azımsanamayacak derecede yani hem size sıfır diye ikinci el ürünü satıyorlar hem de yüksek fiyatlardan geçirmeye çalışıyorlar bunların tuzaklarına düşmeyin şu an yaptıkları insanları dolandırmaktan başka bir şey değil.

Örnek: Adam 37 yıldır esnaf Konsol Mağazası ise 12 yıldan beri Sahibinden kurumsal hesabında ürünlerini Sony EURASİA garantili satıyor ve mağazasına Sony EURASİA garantisi olmayan ürünleri sokmuyor bir şu dürüst esnafın sattığı ürünlere bak bir de size gösterdiğim Hepsiburada da PS5 Slim yurt dışı ürününü 23.000 TL den satarak insanları dolandırmaya çalışan palyaçoya bak bu yüzden size bu Hepsiburada,Trendyol,N11 gibi mecralarda konsol satan dolandırıcıları önermiyorum şu an Türkiye'de PS5'i alacağınız en güvenilir ve en uygun yolu Sahibinden kurumsal hesaplı konsol mağazalarıdır.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...li-kasim-indirimleri-tr-menu-1137715949/detay

PS5 Slim ise şu an daha Sony EURASİA garantili ürünler gelmediği halde size gösterdiğim Hepsiburada da PS5 Slim satan dolandırıcı palyaçodan kat ve kat ucuza Sahibinden de Konsol mağazaları sattıkları halde ben ona bile pahalı değmez diyorum.

Örnek:
19.000 TL ye PS5 Slim Diskli versiyon satılıyor kapalı kutu sıfır yurt dışı ürünü

18.800 TL ye de PS5 Slim Digital satılıyor yani size 23.000 TL ye Hepsiburada da satılan gösterdiğim PS5 Slim modeli bu.

Kısaca PS5 Kol veya aksesuarlarını daha güvenli sıfır bir şekilde almak istiyorsanız Sahibinden kurumsal konsol mağazalarını tercih edin o çöp mağazalara bulaşmayın hem daha yüksek fiyata satıyorlar hem de sıfır olduğunu bile anlayamıyorsunuz yorumlarda alanların çoğuna kutuları bile parçalanmış şekilde gidiyor konsol.

PS5 Slim Diskli versiyonun fiyatı da 19.000 TL'ye kadar geriledi 18.500 TL olana kadar almayın emin olun düşecektir 21.000 TL den 19.000 TL ye kadar geriledi 2 haftada 18.500 TL civarlarına sabit piyasası oturunca yeni PS5 alacaklar artık PS5 Slim tercih edebilirler altını çiziyorum yeni PS5 alacaklar.

Son kısım ise Düz PS5 alan PS5 kullanıcılarına.
Şu an PS5 sahipleri ise kesinlikle konsollarını satıp geçmesinler bir daha uyarıyorum 2024 kasım ayında PS5 PRO çıkacak normal PS5'lerden güç olarak iki kat daha güçlü olacak PS5'den geçmek için değecek bir konsol olacak anlayacağınız sırf ince oldu az küçüldü diye sakın aynı konsoldan aynı konsola geçmek gibi bir hata yapmayın PS5 ile PS5 Slim aynı konsol donanımsal olarak hiç bir farkları yok bu yüzden paranız var ise kaldırıp 2024 kasım ayında PS5 PRO için saklamanız en mantıklı seçenek olacaktır.

Umarım bu yazdıklarımın sizlere faydası olmuştur okuduğunuz için teşekkür ederim.
Yunus sana bir şey soracağım almanya veya yunanistan alınan cihazlarda 2 yıl garanti var mı?

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yunus sana bir şey soracağım almanya veya yunanistan alınan cihazlarda 2 yıl garanti var mı?
Tam bilmiyorum ama bazıları o ürünlere bir yıl garanti kapsamına girdiğini söylüyor ama kesin bir bilgim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan DÜNDAR
Bu arkadaş Hepsiburada da PS5 Slim Digital satıyor 23.000 TL fiyat yazmış :kekw: :kekw: :kekw: bu arkadaşın şu an yapmaya çalıştığı şey sizi dolandırmak ürün zaten yurt dışı ürünü ikinci el mi sıfır mı onu bile bilmiyoruz bir de 23.000 TL gibi uçuk bir fiyat yazması kendisinin nasıl bir dolandırıcı palyaço olduğunu gözler önüne sermiş bir de bu fiyata satmaya çalıştığı PS5 Modeli en düşük versiyon yani disk sürücü olmadan satılan PS5 Slim Digital modeli neyse asıl konumuza dönersek bu gün size neden PS5 alırken Hepsiburada,Trendyol,N11 gibi insanları dolandırmaya çalışan mağazaları tercih etmemelisiniz bunu en detayına kadar size açıklayacağım çünkü iyi vurgun yapıyorlar ve insanların bu konuda bilgilenmesini istiyorum.

PS5 Kol veya aksesuarlarını daha güvenli sıfır bir şekilde almak istiyorsanız Hepsiburada,Trendyol,N11 enayi keriz avına çıkmış mağazalar yerine Sahibinden kurumsal hesaplı konsol mağazalarından alın en azından gerçekten sıfır ve EURASİA garantili satıyorlar ürünleri ayrıca aralarındaki fiyat farkları azımsanamayacak derecede yani hem size sıfır diye ikinci el ürünü satıyorlar hem de yüksek fiyatlardan geçirmeye çalışıyorlar bunların tuzaklarına düşmeyin şu an yaptıkları insanları dolandırmaktan başka bir şey değil.

Örnek: Adam 37 yıldır esnaf Konsol Mağazası ise 12 yıldan beri Sahibinden kurumsal hesabında ürünlerini Sony EURASİA garantili satıyor ve mağazasına Sony EURASİA garantisi olmayan ürünleri sokmuyor bir şu dürüst esnafın sattığı ürünlere bak bir de size gösterdiğim Hepsiburada da PS5 Slim yurt dışı ürününü 23.000 TL den satarak insanları dolandırmaya çalışan palyaçoya bak bu yüzden size bu Hepsiburada,Trendyol,N11 gibi mecralarda konsol satan dolandırıcıları önermiyorum şu an Türkiye'de PS5'i alacağınız en güvenilir ve en uygun yolu Sahibinden kurumsal hesaplı konsol mağazalarıdır.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...li-kasim-indirimleri-tr-menu-1137715949/detay

PS5 Slim ise şu an daha Sony EURASİA garantili ürünler gelmediği halde size gösterdiğim Hepsiburada da PS5 Slim satan dolandırıcı palyaçodan kat ve kat ucuza Sahibinden de Konsol mağazaları sattıkları halde ben ona bile pahalı değmez diyorum.

Örnek:
19.000 TL ye PS5 Slim Diskli versiyon satılıyor kapalı kutu sıfır yurt dışı ürünü

18.800 TL ye de PS5 Slim Digital satılıyor yani size 23.000 TL ye Hepsiburada da satılan gösterdiğim PS5 Slim modeli bu.

Kısaca PS5 Kol veya aksesuarlarını daha güvenli sıfır bir şekilde almak istiyorsanız Sahibinden kurumsal konsol mağazalarını tercih edin o çöp mağazalara bulaşmayın hem daha yüksek fiyata satıyorlar hem de sıfır olduğunu bile anlayamıyorsunuz yorumlarda alanların çoğuna kutuları bile parçalanmış şekilde gidiyor konsol.

PS5 Slim Diskli versiyonun fiyatı da 19.000 TL'ye kadar geriledi 18.500 TL olana kadar almayın emin olun düşecektir 21.000 TL den 19.000 TL ye kadar geriledi 2 haftada 18.500 TL civarlarına sabit piyasası oturunca yeni PS5 alacaklar artık PS5 Slim tercih edebilirler altını çiziyorum yeni PS5 alacaklar.

Son kısım ise Düz PS5 alan PS5 kullanıcılarına.
Şu an PS5 sahipleri ise kesinlikle konsollarını satıp geçmesinler bir daha uyarıyorum 2024 kasım ayında PS5 PRO çıkacak normal PS5'lerden güç olarak iki kat daha güçlü olacak PS5'den geçmek için değecek bir konsol olacak anlayacağınız sırf ince oldu az küçüldü diye sakın aynı konsoldan aynı konsola geçmek gibi bir hata yapmayın PS5 ile PS5 Slim aynı konsol donanımsal olarak hiç bir farkları yok bu yüzden paranız var ise kaldırıp 2024 kasım ayında PS5 PRO için saklamanız en mantıklı seçenek olacaktır.

Umarım bu yazdıklarımın sizlere faydası olmuştur okuduğunuz için teşekkür ederim.
Kanka metinde ki tavsiye verdiğin ilk linkten 2 Aralık'ta ps5 slim aldım ve gayet memnunum. Bu metini okumasaydım trendyoldan sipariş vericektim. Çok minnettarım eline emeğine sağlık ❤️

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan DÜNDAR
Kardeşim önerdiğin sıfır konsol satan güvenilir esnaf var mı ?
https://shbd.io/s/1sVW3YiT Tavsiyem burasıdır hocam. Marmarayla bakırköy durağında indikten sonra 2 dakika yürüme mesafesi. Ürünleri eurasia garantili. 2 Aralık'ta Ps5 Slim CD aldım. Para toparladığımda aynı satıcıdan kontrolcü de alıcam. Ben gayet memnun kaldım sana da tavsiyem burasıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre Barış
Güzel konu elinize sağlık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler