Arama sonuçları: *

1. Serhat ''FurBauZz''

sayısal sözel bilgilendirme

türkçe-matematik diye eskiden geçen şuanki eşit ağırlık. Bölümleri internetten araştırıp bakabilirsin. aklında mühendislik vardır sayısal okuman gerekir fiziğinin diğer insanlardan üst seviyede olması gerekir. sayısaldan sınava girersin. hukuk okumak istersen eşit ağırlık puanına bakılır ayt'de...
  2. Serhat ''FurBauZz''

Ortalamana bağlı olarak sorumluluk sınavına girebilirsin o sana bağlı, ancak 11 sayısalda edebiyat öğretmenleri çok sıkmaz öğrenciyi edebiyat konusunda. türkçeye ağırlık verirler genelde. sonuçta sayısal okuyacak adamın edebiyat ile hiçbir işi yok, türkçe ile var. ancak TM okuyacaksan...
  3. Serhat ''FurBauZz''

Kardeşim eğer sayısal okuyacaksan edebiyat zorunlu ders. ancak öğretmeninin pek fazla sizi kasacağını düşünmüyorum onun yerine tyt türkçe dil bilgisi işler. sayısal okuyacak isen eğer ve 11. sınıfa geçeceksen türkçeyi kesin halletmeni öneririm çok büyük faydası olur. 1702661827 Sayısal...
  4. Serhat ''FurBauZz''

Çözüldü✓ Nvidia GTX 1660 Super Ekran Karti Driver Kurma Sorunu

Hocam sen uğraştığın için söylemek istedim 30dklık nvidia müşteri hizmetleri ile yazıştık çok yol denedik bir şekilde anlattım derdimi anlaşabildik sorunun windows kaynaklı olduğunu söyledi
  5. Serhat ''FurBauZz''

Sistemi normalde herr 6 ay'da bir sürekli full detaylı temizlik yapardım. 1 yıldır elleyemiyorum boş vaktim olmadığı için 12. sınıf öğrencisiyim.
  6. Serhat ''FurBauZz''

Deniyorum hocam ben seç diyince dosya bulunmadı diyor, kendin ara bul diyince hata veriyor kurulamadı diye. 1701527922 Aygıt Yöneticisinde cihazı devre dışı bırak desem bir sorun olur mu hocam?
  7. Serhat ''FurBauZz''

Nereden bahsediyorsunuz hocam sürücüyü yükleyebileceğimi düşündüğüm heryere girip sürücü yüklemye çalıştım, siz nereyi söylüyorsunuz?
  8. Serhat ''FurBauZz''

Sistemi 2020'de sıfır olarak gamegarajdan aldım bugüne kadar hiçbir sorun yoktu normalde de sorun yoktu driver kurmaya çalışırken sorun yaşadım sadece. 1701527388
  9. Serhat ''FurBauZz''

Yazdığım yazıda eski sürüm dahi kuramadığımı belirttim hocam. 1701526950 DDU ile kaldırdım eski sürücüleri, aygıt yöneticisinde yanında ünlem var.
  10. Serhat ''FurBauZz''

1660 super ekran kartına eylül'den itibaren olan hiçbir driverı kuramıyorum. Geforce experience kullanıp sürekli ordan güncelliyordum. Bilgisayarda da driver işini aksattım uzun bir süre. Geçtiğimiz haftalarda experience'a girip baktım driver gelmiş, dedim kurayım başarısız hatası alıyorum. Şuan...
  11. Serhat ''FurBauZz''

Elektrik Süpürgesi Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YNZ6HPV/ref=asc_df_B07YNZ6HPV1687541400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07YNZ6HPV&linkCode=asn&th=1...
  12. Serhat ''FurBauZz''

Bu anakart işlemciyi desteklermi

Uyumludur.
  13. Serhat ''FurBauZz''

VW Transporter T6 Stop Lambası

Hocam makyajlı T6 veya T7 stop makyajsız T6'ya uyar mı? Bilgisi olan veya anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi?
  14. Serhat ''FurBauZz''

valorantta bu hatayı alıyorum yardım

Hocam youtube a anakartın markasını yazıp secure boot aktif etme diye aratırsan çıkar muhtemelen 1691039426 Pardon hocamsen oyuna girebilmişsin, driverları kontrol ediver hocam güncel olmayabilirler. fps 50ye düşerken drop yer gibi mi düşüyor yoksa normal seyir halinde mi düşüyor?
  15. Serhat ''FurBauZz''

Hocam evet diyince nereye atıyor? Secure bootu aktif etmen gerek.
  16. Serhat ''FurBauZz''

Hocam sağ alttaki ok ikonundan vanguard açık mı diye bakar mısın.
  17. Serhat ''FurBauZz''

Yardım Trendyol kasa fanı önerisi

Nasil hediye karti veriyor?
  18. Serhat ''FurBauZz''

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

lin atar isin aga?
  19. Serhat ''FurBauZz''

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

beyaz klavye ço çabu kirleniyor. kullanaa hoca ben.
Top Bottom