Arama sonuçları: *

1. dogaberk26

Yardım Sıvı Soğutmam Artık Soğutmuyor. Yardım Eder Misiniz?

Hocam mis gibi sıvı soğutma. Kullanalı 2 yıl bile olmadı. Birden böyle olmasının ve hiçbir sorunu gözükmemesinin pompasının garip bir ses çıkarmamasının da olduğu bir durumda değiştirmek bence çok tuhaf. 1659713871 Ne yapmam gerekir sizce? Garantiye mi göndermeliyim yoksa kendim mi çözmeliyim?
  2. dogaberk26

Tamamdır deneyim hocam. 1659711101 Nasıl değiştirebilirim bir bilginiz var mı ?
  3. dogaberk26

İyi günler ve iyi forumlar dilerim dostlar. Silverstone PF360 Sıvı Soğutmaya sahibim. Yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum. Fakat artık sıvı soğutmam görevini yerine getirmemeye başladı. Normalde en yüksek yükte bile 80 dereceleri kolay kolay geçmez iken şuan en ufak yükte 80 derecelerin...
  4. dogaberk26

Yardım Cyberpunk 2077 Düşük Ekran Kartı Kullanımı Ve Düşük FPS

Darboğaz olacağını sanmam. Ryzen 9 5900x kullanmaktayım 1653599240 WHQL yüklü fakat isteğe bağlı olanı indirmedim. İndirmeli miyim?
  5. dogaberk26

Yardım Cyberpunk 2077 Düşük Ekran Kartı Kullanımı Ve Düşük FPS

Yeni ekran kartı aldım. Karttan çok memnunum. Bir hevesle satın alıp eski ekran kartımla oynayamadığım Cyberpunk'ı baştan indirdim ve oynamaya başladım. Fakat Ekran Kartı kullanımım genel olarak çok düşük. Bu nedenle FPS'im de düşüyor. Tam yükte kullansa FPS çok yükselecek iken düşük kalıyor...
  6. dogaberk26

PSU alacam'da sizce nasıl açıklamaya yazdım

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=10691 . Öneririm hocam . Aylardır kullanıyorum. Fiyatına göre çok iyi üründür.
  7. dogaberk26

corsair vengeance pro sl

Müsait bir zaman bulunca deneyeceğim hocam. Eğer sizin gibi bilgili insanlardan yardım alırsam çok daha iyi olur eğer kabul ederseniz
  8. dogaberk26

corsair vengeance pro sl

Bugün ürün elime geçti hocam. 3600Mhz CL16 2x8 kitlerden 2 adet aldım. Bir hevesle taktım sisteme ve şansıma Micron E-Die geldi :( . Neyse ki E-Die'ların fena olmadığını duydum. Bir Samsung olmasalar da yine de performanslılarmış. Umarım öylelerdir. Bir tık hayal kırıklığına uğradım . Ama...
  9. dogaberk26

2K Odaklı Sisteme Ekran Kartı Önerisi

O zaman 3070 veya RX6800 ve üzeri modelleri öneririm hocam. Fakat önerdiğim kartlar da sizi üzmeyecek gayet performanslı kartlardır.
  10. dogaberk26

2K Odaklı Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Minimum AMD kanadında 5700xt , Nvidia kanadında da 2070 Super öneririm hocam 2K çözünürlükte keyif alarak oynamanız için. Daha güncel olmasını isterseniz de , 6700XT Veya 3060-3060TI öneririm hocam.
  11. dogaberk26

Sizce Kasamı Değiştirmelimiyim

Yılların efsane kasasıdır. Eğer yoksa yan tarafa da bir fan takarak ekran kartınınızın serinliğine serinlik katabilirsiniz. Ben kullanmaya devam edin çok sağlam bir kasadır. Hava akışı da gayet yeterlidir.
  12. dogaberk26

1440p 240Hz Monitör Önerisi.

Maalesef hocam. 1621183819 Evet hocam . Compatitive oyunlar oynuyorum ve 1440p de 200+ fps alıyorum genelde . O yüzden istiyordum 1621183831 Maalesef :( 1621183881 Araştıracağım hocam
  13. dogaberk26

1440p 240Hz Monitör Önerisi.

Selamlar dostlar. 1440p 240Hz Monitör almayı düşünüyorum. Aklımda 2 tane model var. Onları aşağıya bırakacağım. Bütçe konusunda çok sorunum yok gibi ama ne kadar fiyat/performansı iyi olursa benim için de o kadar iyi olur. 1. Model : Samsung Odyssey G7 27 veya 32 inç hakkındaki düşüncelerim...
  14. dogaberk26

R5 5600x Sıvı Soğutma önerisi

Ses konusunda da sizi üzeceğini sanmam hocam. Pompa zaten çok sessiz. Fanlar da yük altına girdiğinde rahatsız etmeyecek düzeyde ses çıkartıyorlar. 240MM'liği de çok iyi iş görebilir ama dediğini gibi indirim bekleyebilirisiniz.
  15. dogaberk26

İntel İşlemciler Neden Alınmalı ve AMD neden çöp

Aaah şu fanboylar :)
  16. dogaberk26

R5 5600x Sıvı Soğutma önerisi

https://www.incehesap.com/lian-li-galahad-aio-360-black-islemci-sivi-sogutucu-fiyati-48670/ Şuan indirimli fiyatı hocam . Marka da çok bilinen bir markadır. Yüksek CFM Fanlara ve sağlam radyatöre sahiptir. Seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz .
  17. dogaberk26

Ryzen 9 5900X İşlemci ile Düşük CinebenchR20 Skoru

Edit: Ramleri 3600Mhz ve FCLK değerini 1800 yaptığımda , Timingleri ise 16-18-18-18-38 yaptığımda sonuçlar böyle oldu hocam. Galiba bu şekilde kullanmaya devam edeceğim gibi duruyor. RAM'lere alıcı bulursam'da sizin önerdiğiniz RAM'lerden 4x8 32GB olacak şekilde satın alacağım hocam.
  18. dogaberk26

Corsair Vengeance RGB PRO SL RAM önerisi.

Anladım hocam teşekkür ederim
  19. dogaberk26

Peki o kitten 2 tane alacağımdan kitlerin farklı gelme ya da 4 kanal olduğundan overclock konusunda sıkıntı yaşayabilme ihtimalim doğar mı ?
  20. dogaberk26

Dostlar selamlar iyi bayramlar. Yaklaşık 2 ay önce Gskill marka 2x16 32GB 4000Mhz CL18 değerinde Ram satın almıştım. Fakat o ramlerin Hynix çiplere sahip olduğunu ve overclock yapmama neredeyse izin vermediğini , denemelerim sonucunda da durmadan başarısız sonuç aldığımı gördüm. Ve işlemcim...
Top Bottom