Neler Yeni

corsair vengeance pro sl

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,635
İsim
Taylan Şimdi
  • Beğen
Reaksiyonlar: TTNC
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Doğa Berk Oktay
3600 CL16 olan modeli satın aldım ben. Samsung B Die çipler çıktı. Diğer alan arkadaşlarda da hep Samsung B Die çip çıktı.O yüzden size de %85 ihtimal aynı çip gelir diye umuyorum. OC performansı mükemmel.
Bugün ürün elime geçti hocam. 3600Mhz CL16 2x8 kitlerden 2 adet aldım. Bir hevesle taktım sisteme ve şansıma Micron E-Die geldi :( . Neyse ki E-Die'ların fena olmadığını duydum. Bir Samsung olmasalar da yine de performanslılarmış. Umarım öylelerdir. Bir tık hayal kırıklığına uğradım . Ama yapacak bir şey yok. Sizinle de paylaşmak istedim.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,063
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bugün ürün elime geçti hocam. 3600Mhz CL16 2x8 kitlerden 2 adet aldım. Bir hevesle taktım sisteme ve şansıma Micron E-Die geldi :( . Neyse ki E-Die'ların fena olmadığını duydum. Bir Samsung olmasalar da yine de performanslılarmış. Umarım öylelerdir. Bir tık hayal kırıklığına uğradım . Ama yapacak bir şey yok. Sizinle de paylaşmak istedim.
3800 CL15/4000 CL16 yolu var.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Micron E Die da iyidir. Samsung B die çok daha iyi ama en azından Hynix CJR çıkmadı size

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Doğa Berk Oktay
Top Bottom