Arama sonuçları: *

1. U

Öneri Ryzen 5 3600x ve rx 5700xt için Kasa + Psu önerisi

Bu kasanın 2 ayrı modeli varmış. MB520 olan modelin önü mesh değilmiş. MB511 önü mesh olan model. Kaynak:
  2. U

Paylaştığınız kasada dahili fan yok sanırım. Şu arkadaşı buldum. Forumda biraz araştırdım. Kullananlar memnun görünüyor. Bütçemden bir tık fazla ama çıkabilirim sanırım. https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterbox-mb511-mesh-3x120mm-argb-fanli-midt-atx-siyah-kasa.html Şimdi soru...
  3. U

Başlıktaki gibi bir sistemim var. Bunlara ek olarak Aorus Elite v1 B450 anakartım var. Bu sistem için kasa + psu önerisi yapabilir misiniz ? Anakart: http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/b450_aorus_eliterev_10#kf Ekran Kartı...
  4. U

Hangi displayport kablosunu kullanmalıyım

Her monitör HDMI ile freesync desteklemiyor :)
  5. U

Altının iletkenliği daha fazla olduğu için altın tercih edebilirsin. Ama altın veya gümüş olmasının arasında fark yok. Önemli olan Display Portun sürümünü destekleyen bir kablo olması. Bildiğim kadarıyla (Yanlış yönlendirmek istemem) DisplayPort 1.2 son sürüm. Bunu destekleyen bir kablo almalısın.
  6. U

Freesync ile kullanmak için Display Port bağlantısı yapman gerek.
  7. U

5500 TL Bütçe ile bilgisayar toplama

Öneriniz için teşekkür ederim. Önerdiğiniz upgradeler ile gayet performanslı görünüyor kasa.
  8. U

6000 biraz zorlar ama not ettim. Mümkünse 5500 tercihim olur :) öneriniz için teşekkür ederim. Bu sistemdeki XFX AMD Radeon RX 5600 XT 14GBS THICC II Pro 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartını XFX AMD Radeon RX 590 Fatboy 8GB GDDR5 Gaming Ekran Kartı olarak değiştirmek istesem...
  9. U

Bir çılgınlık yapıp bu dolar kuruna rağmen maksimum 5500 TL bütçe ile bilgisayar toplamaya karar verdim. Genellikle CoD Warzone oynuyorum. 144 Hz monitöre sahibim. Monitör olmadan sadece bilgisayar kasası önerebilir misiniz ?
Top Bottom