Arama sonuçları: *

1. enesarifakioglu

Sistem önerilerine açığım [20k Bütçe!]

Arkadaşlar yaklaşık 20k bütçem var eğer değerse 23 civarına çıkabilirim. Piyasada araştırma yaptım bu sistemi buldum. Ama önerilere açığım. Bu sistemde ekran kartının performansından korkuyorum sadece onun dışında gayet iyi sistem. Link...
  2. enesarifakioglu

Bu iki sistem arasında kaldım

1.https://www.gaming.gen.tr/urun/225489/technopat-tn5-intel-i5-12400f-asus-geforce-rtx-3060-ti-tuf-gaming-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  3. enesarifakioglu

Laptop’a harici monitör bağlayıp GFN üzerinden oyun oynayabilir miyim?

https://www.amazon.com.tr/AOC-24G2U-Gaming-Oyuncu-Monitör/dp/B07Y3RYLVH Dostlar bu monitörü almayı düşünüyorum. Elimdeki laptop donanım açısından iyi değil bu yüzden oyunlarımı GeForce Now üzerinden oynuyorum. Artık ekran bana küçük gelmeye başladı O yüzden bu monitörü alıp laptopa HDMI ile...
  4. enesarifakioglu

Laptop’u Monitöre Bağlayıp Oyun Oynayabilir Miyim?

Dostlar şu an elimdeki laptopun ekran çözünürlüğü 1366*768. Geforce Now üzerinden oyun oynuyorum ama görüntü kalitesi ve Ekran boyutu bana yeterli gelmiyor. Full HD monitör alıp HDMI kablo ile laptopa bağlayarak akıcı bir şekilde full HD görüntü kalitesiyle GFN dan oyun oynayabilir miyim? Yani...
  5. enesarifakioglu

Amazondan Xbox Series S alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B087VM5XC6/ref=cm_sw_r_fm_apa_glt_i_DAABD0RYR2MMSXFFFHN8 Dostlar bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum ancak daha önce yurt dışından bu tarz elektronik ve bu kadar pahalı ürün almadım. Amazondan da daha önce alışveriş yapmadım. Daha önce alışveriş yapmış arkadaşlar...
  6. enesarifakioglu

XBOX SERİES X için monitör önerisi

Dostlar xbox series x almayı planlıyorum. 2-3K bandında konsolun hakkını verecek monitör önerir misiniz?
  7. enesarifakioglu

İpad Air 4 İçin Harici Disk ve Powerbank Önerisi

İpad Air 4 İçin Harici Disk ve Powerbank önersinde bulunabilir misiniz? Elimde Type C to Usb kablosu var ama ona taktığım hiçbir harici disk çalışmadı. İlk defa İos (İpados) işletim sistemli bir ürün kullanıyorum yani bu konularda cahilim. Yardımcı olur musunuz?
  8. enesarifakioglu

Not Tutma İçin Tablet Önerisi

Not tutma işini dijital ortama taşımak istiyorum. Fiyat sınırı olmadan ama falza abartmadan en fiyat performans, kalemle not alabileceğim, arada dizi,video izleyebilecegim bir tablet önerir misiniz
  9. enesarifakioglu

RTX 3060Tİ Fiyatı Düşer mi

Şu an ciddi bir stok sorunu var çoğu ürün kara borsada. İlk çıkacağı dönemde en ucuz 4.500 TL olacağı söyleniyordu şu an 5500 TL'ye bulan şanslı sizce fiyatı ne zamana düşer
  10. enesarifakioglu

Sistem toplamak için mantıklı bir zaman mı ?

Dostlarım merak ettiğim husus tam olarak şu bilgisayar parçaları 1 ay önce dolar 8.50 TL olmasına rağmen fiyatlar şu an 1 ay önceye göre daha pahalı bunun sebebi sadece dolar olamaz gibi geldi öyle olsa birazda olsa azalma olurdu ama aksine artma olmuş. Şu an bilgisayar toplamak için iyi bir...
  11. enesarifakioglu

8000 ₺'ye sistem tavsiyesi

8000 ₺'ye sistem toplamayı düşünüyorum. Öncelikle şunu sormak istiyorum. Elimde şu an para yok. Temmuz ayına kadar para biriktirip alacağım sizce alacağım parçaları şimdiden belirleyip o döneme kadar parçaların fiyatlarını takip ederek eğer uyguna bulabilirsem öyle mi alayım yoksa Temmuzda toplu...
  12. enesarifakioglu

Termal Macun Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi en iyi f/p macun hangisi ?
  13. enesarifakioglu

Türk Telekom Hiper Net nasıl

Dostlarım evimde türk telekomun hipernet altyapısı olduğunu öğrendim. Engelli indirimiyle modem dahil aylık 89 liraya 50 mbps internet almayı düşünüyorum. Hipernet nasıldır alınır mı ? Yoksa başka internet sağlayıcılarına mı bakayım ?
  14. enesarifakioglu

Millenicom mu Türknet mi

Başlıkta da belirttiğim gibi bu ay Türk Telekomla taahhütüm biticecek. 16 Mbps interneti kullanıyordum ama tabi bana 10 dan fazla veremiyorlardı. Neyse kısaca Türk net mi Miilenicom mu yoksa başkası mı bildiğim kadarıyla hiçbir internetin fiber altyapısı yok binamda. Millenicomun sitesinde...
  15. enesarifakioglu

Türknete Geçiş Yapmak

Senelerdir Türk Telekom kullanıyordum. 16 mbps dedikleri internet 10'un üstüne çıkmadı. Değiştirmeyi düşünüyorum oturduğum binada hiçbir internet sağlayıcısının fiber altyapısı yok. Türknetin sitesinden baktığımda bana 35 mbps hızı verebileceğini söylüyorlar ama çok inanmıyorum. Türknet kullan...
  16. enesarifakioglu

The Lord of the Rings Üçlemesini Extended Olarak İzlemeli miyim ?

Başlıkta da belirttiğim gibi yüzüklerin efendisi serisini extended olarak izlemeli miyim ? Kitaplarını okumadım belki yadırgayacaksınız ama daha serinin bir filmini adam akıllı izlemedim. Extended sürümü sanki kitabını okuyanlar için daha iyi gibi geldi. Seriyi anlamak için Extended sürümünü...
  17. enesarifakioglu

Microsoft Office Word Online giriş yapamıyorum.

(Konu başlığını nereye kategorilendireceğimi bilemediğim için konu dışı olarak etiketledim umarım sorun olmaz.) Sadede gelecek olursak malum uzaktan eğitim sürecinde verilen ödevleri hocalarımız word dosyasına yapmamızı istiyor. Benim office 365 lisansım olmadığı için office online kullanıyordum...
  18. enesarifakioglu

Laptop için f/p soğutucu önerir misiniz ?

Bilgisayarım çok iyi değil ısınınca da haliyle donmalar oluyor sağlam bir soğutucu fan önerir misiniz ? Ve laptopu soğutmak için birkaç önerinizi alırım <3
Top Bottom