Arama sonuçları: *

1. Aborjin

2. el AMD Radeon RX 5600 xt

işte bütçeyi fazla zorlayamacağımdan bu karta yöneldim sadece dar boğaz konusu biraz korkutuyor sorun olurmu sizce ?
  2. Aborjin

2. el AMD Radeon RX 5600 xt

Merhaba arkadaşlar 2. el AMD Radeon RX 5600 xt alacağım lakin işlemcim amd ryzen 5 3500 x sizce dar boğaz yaparmı yaparsa çok sıkıntı olurmu birde 3 bin TL'ye bu ekran kartını almak mantıklımı cevapalarsanız çok memnun olurum teşekkürler.
  3. Aborjin

Masaüstü bilgisayar önerisi

teşekkürler beyler.
  4. Aborjin

Masaüstü bilgisayar önerisi

Beyler çok acil masaüstü bilgisayar önerisi isticem sizden max 15 bin tl olcak şekilde
  5. Aborjin

AOC G2490vxa 23,8" 144 Hz 1ms

teşekkürler cevaplarınız için.
  6. Aborjin

1629992118 fps oyunlarında çok fark eder mi? ghosting olayı
  7. Aborjin

AOC G2490vxa 23,8" 144 Hz 1ms Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bu monitörü almak istiyorum kullanan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi paneli iyi midir ghosting oluyormu
  8. Aborjin

IOS instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Çok teşekkürler beyler birde format nasıl atılır hiçbir fikrim yok acaba nasıl yapılıyor format olayı ?
  9. Aborjin

IOS instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var cidden girmediğim site kalmadı denemediğim yol kalmadı ama belki bir bilen olur diye buraya konu açayım dedim . sorunum şu ki telefonum ıphone 6s insagrama girmeye çalışıyorum ve her yolu denediğimde ``üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu`` hatası...
  10. Aborjin

R3 1300X - Nasıl Overclock yapabilirim?

Arkadaşlar ben işlemcime overclock yapmak istiyorum ama overclock hakkında pek bir bilgim yok ve yanlış bir şey yaparsam ve işlemciyi sıkıntıya sokarsam diye çekiniyorum bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim sistem: Ana Kart: Asrock B320m-hdv R4.0 İşlemci: AMD Ryzen 3 1300x Quad-Core...
  11. Aborjin

an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system hatası

Arkadaşlar ilk forum deneyimim yanlış başlıkta konuyu açtıysam kusura bakmayın. Sorunum şu ki hiçbir sıkıntı yokken pcyi açtığımda 'an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system' hatasını alıyorum internette ki çözüm yollarının birkaçını...
Top Bottom