Arama sonuçları: *

• Users: Cristo20
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Cristo20

E-scooter'dan anlayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar Segway E2 plus e-scooter'ım var ve merak ettiğim bir kaç soru var, xiaodash programı kullanabilir miyim ? Hız limitini kaldırsam garantiden düşer mi ? Daha önce xiaodash programını kullanan var mı ?
  2. Cristo20

USB hoparlör önerisi.

Arkadaşlar merhaba bilgisayar için hoparlör almak istiyorum bütçem çok yok ortalama 600 ₺ civarı olur bu yüzden kusursuz ses veren bir şey aramıyorum şöyle bir ürün buldum fiyat çok uygun nasıldır ...
  3. Cristo20

Gametech Prime v2 kasa alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba şu an thermaltake t25 kasam mevcut ekran kartım rog strix 6750xt kasaya ucu ucuna sığıyor bunaltıcı bir görüntü oluyor haliyle bu kasayı almayı planlıyorum hem görsel hem boyut açısından önerir misiniz ?
  4. Cristo20

14.000 ₺ Bütçe ile scooter önerisi.

Arkadaşlar merhaba düz yolda işe gidip gelirken kullanacağım bir elektrikli scooter almak istiyorum mesafe max 4-5km civarı çok engebe ve yokuş yok, önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  5. Cristo20

34.000 ₺ Gaming Laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım için gaming laptop arıyoruz bütçesi 34.000₺ civarı taksitle alacak önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  6. Cristo20

4.000₺ bütçe ile akıllı saat önerisi.

Arkadaşlar merhaba uzun süre bisiklet sürüyorum saatten strava, spotify gibi uygulamaları kontrol etmek istiyorum çağrı yanıtlamak istiyorum, öneriniz var mı acaba bu bütçede işyerinde bir arkadaşımda galaxy watch 4 var güzel geldi baya harita takibi var diye anlattı ama telefonum iphone...
  7. Cristo20

2K monitör önerisi 7500₺

Arkadaşlar merhaba daha önce ki konularımda vardır pazarama üzerinden twisted minds monitör almıştım 07.07.2023 tarihinde ölü piksel için geri yollamıştım sonra firma monitörü geri bana yollarken kırılmıştı yaklaşık 4 ay sonunda iade savaşını kazandım şimdi yeni monitör almam lazım yaşadığım...
  8. Cristo20

Erkek Chelsea bot önerisi

Merhaba arkadaşlar chelsea bot arayışına girdim kullandığınız güzel rahat botlar varsa önerir misiniz aklımda şu an zaranın sattığı model var https://www.zara.com/tr/tr/chelsea-kisa-bot-p12009220.html?v1=277800389
  9. Cristo20

Spor için bluetooth kulaklık önerisi.

arkadaşlar merhaba çok uzun olmasa da haftanın 2-3 günü 60-150km arası bisiklet sürüyorum kulaktan düşmeyecek kulaklık önerilerinizi bekliyorum mümkünse tek parça değilde ayrı ayrı olan kulaklıklardan olursa daha iyi olur yolda genelde tekini çıkarttığım için tek parça olan kulaklıklar sıkıntı...
  10. Cristo20

Razer Kaira Pro Hyperspeed PS5 kolu bozuyor.

Arkadaşlar merhaba ps5'de dualsense edge kol kullanıyorum 1 ay önce razer kaira pro hyperspeed aldım kulaklığın type-c aparatını konsola taktığım andan itibaren kol kendinden geçiyor bazen algılamıyor bazen bir tuşa bas bırak yaptığımda basılı kalıyor sinyalde sorunlar oluyor kısacası kulaklığı...
  11. Cristo20

Kablosuz Mekanik Klavye önerisi

arkadaşlar klavye alıcam bu sanırım pilli batarya özelliği olursa daha da çıkabilirim mavi switch sevmiyorum tok sesli bir klavye olursa kırmızı gibi daha iyi olur...
  12. Cristo20

rayban wayfarer benzeri gözlük önerisi.

Arkadaşlar merhaba çok uzun süredir rayban wayfarer kullanıyordum camlarını numaralı cam ile değiştirmiştim ama geçen günlerde takarken sapı kırıldı öyle menteşeden kırılmada değil direkt ortadan kırıldı gözlük ilk çıktığında aldığım için uzun süre geçti ve faturam yok o yüzden iletişime geçmeyi...
  13. Cristo20

PS5 COD, BF1 için kulaklık önerisi.

Merhaba bir arkadaşım için başlıkta yazılanlara uygun kulaklık önerisi lazım kendisi araştırarak...
  14. Cristo20

Yayın için kamera önerisi.

Arkadaşlar kendi çapımda öylesine yayın açıyorum kullandığım kamera a101 de satılan piranha aşırı kasma ve donma yapıyor geçen haftalarda indirimlerde güzel kameralar paylaşmıştınız şu an aktif indirim olan o tarz kamera var mı ?
  15. Cristo20

Monitör kırık geldi ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar merhaba 07/08/2023 tarihinde pazarama üzerinde satış yapan kinzy teknoloji firmasından twisted minds monitör aldım monitör ölü pikselli geldi, pazarama sitesine girip iadeye tıklayınca bana mng kargo kodu verdi ve mng kargo ile firmaya geri gönderdim 2 gün sonra firmayı arayıp durumu...
  16. Cristo20

Öneri Dragos warfire 7x fan kasa alınır mı ?

arkadaşlar görselde ve başlıkta yazan kasadan almayı planlıyorum aranızda kullanan var mı acaba rog 6750xt kullanıyorum ısınma olarak herhangi bir problemim yok furmarkta max 60 derece görüyorum şu an ki kasam thermaltake t25
  17. Cristo20

Ücretsiz görsel tasarlayabilen yapay zeka siteleri.

Merhaba arkadaşlar bir dövme yaptıracağım renkli bir oni maskesi tasarlamam gerekiyor gencraft kullandım ama çok zor çizilecek şeyler tasarlıyor dövmecime ondan daha basit çizimler attım bunlar aşırı zor demişti o tarz bir tasarım yapabileceğim site var mı ücretsiz olarak ?
  18. Cristo20

2k Monitör önerisi bütçe 7000₺

PUBG ve LoL oynuyorum genellikle şu an ki monitörüm lg 24gn600b monitörden baya memnunum sistemim 6750 xt ve 12400f olduğu için 2k ya geçip değerlendirmek istiyorum 6-7k bandında önerisi olan var mı geçen hafta dell vardı kalitesinden şüphem yok ama son dakika gördüğüm için indirimi kaçırmıştım
  19. Cristo20

FPS oyunlarında kulakiçi kulaklık.

Arkadaşlar merhaba 2021 yılında 900 liraya void elite kulaklık almıştım yakın bir arkadaşımda 120 liraya kz kulaklık almıştı steam üzerinden PUBG oynuyoruz ve benden kat kat iyi ses kasıyor aranızda fps oyunu oynayıp bu tarz kulakiçi kulaklık kullanan arkadaşlar var mı ?
  20. Cristo20

2. Monitöre geçince yeşil çizgiler

Arkadaşlar 2. Monitöre geçtiğimde böyle bir şey olmaya başladı neyden kaynaklanır ?
Top Bottom