Neler Yeni

2k Monitör önerisi bütçe 7000₺

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
PUBG ve LoL oynuyorum genellikle şu an ki monitörüm lg 24gn600b monitörden baya memnunum sistemim 6750 xt ve 12400f olduğu için 2k ya geçip değerlendirmek istiyorum 6-7k bandında önerisi olan var mı geçen hafta dell vardı kalitesinden şüphem yok ama son dakika gördüğüm için indirimi kaçırmıştım

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
6K'ya satılan Dell'de smeraing sorunu vardı, LOL gibi oyunlarda rahatsız edebilir. 6-7K bandında düzgün bir 2K model kalmadı, bütçeniz G27Q'ya yetmez ise bu modelde şansınızı deneyebilirsiniz. Bir yerde UFO testine denk gelmiştim, sonuçları iyiydi ama tekrar bulamıyorum aynı kaynağı.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6K'ya satılan Dell'de smeraing sorunu vardı, LOL gibi oyunlarda rahatsız edebilir. 6-7K bandında düzgün bir 2K model kalmadı, bütçeniz G27Q'ya yetmez ise bu modelde şansınızı deneyebilirsiniz. Bir yerde UFO testine denk gelmiştim, sonuçları iyiydi ama tekrar bulamıyorum aynı kaynağı.
https://www.itopya.com/msi-27-g27cq...eG7TBO9nEf3NqARDMnlyzd2JQYHQOi4gaArRCEALw_wcB bu model nasıl hocam uygun baya

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
3 tane bulabildim Samsung bütçeni biraz aşıyor ama 32" modeli 27" olanına göre daha uygun olduğu için eklemek istedim

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
3 tane bulabildim Samsung bütçeni biraz aşıyor ama 32" modeli 27" olanına göre daha uygun olduğu için eklemek istedim
Oddysey almam kesinlikle çok soluk bir de benim attığım msi kötü mü

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Attığın MSI va panel .Va paneller kötü olduğu için tercih edilmiyor.Neden tercih edilmediğini bilmiyorum ama YouTube da falan araştırabilirsiniz.Ips panel almanızı öneririm attığım 3 monitör de 250 nit parlaklık 93-106ppi ve 6 bit+frc (Samsung 8bit) bit derinliğine sahip.Attığın diğer monitör (gigabyte) 350 bir parlaklığa sahip onun dışında aşırı büyük farkları yok.Ve bütçene göre çok fazla seçeneğin de yok birkaç tane monitör var sadece (iyi olan) bence atılan monitörleri (MSI hariç va panel olduğu için)
YouTube dan vs araştır 3-4 tane monitör arasından en beğendiğini al

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
Attığın MSI va panel .Va paneller kötü olduğu için tercih edilmiyor.Neden tercih edilmediğini bilmiyorum ama YouTube da falan araştırabilirsiniz.Ips panel almanızı öneririm attığım 3 monitör de 250 nit parlaklık 93-106ppi ve 6 bit+frc (Samsung 8bit) bit derinliğine sahip.Attığın diğer monitör (gigabyte) 350 bir parlaklığa sahip onun dışında aşırı büyük farkları yok.Ve bütçene göre çok fazla seçeneğin de yok birkaç tane monitör var sadece (iyi olan) bence atılan monitörleri (MSI hariç va panel olduğu için)
YouTube dan vs araştır 3-4 tane monitör arasından en beğendiğini al
Sizin attıklarınızda va panel değil mi

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Hiç dikkat etmemişim kb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna bak 7.000₺ altı 1ms 165hz IPS panel

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ALPEREN KARATAŞ

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
Bunu bende atmıştım yoruma ama msi ın ölü piksel desteği korkutuyor

Reav

80+ Silver
PUBG ve LoL oynuyorum genellikle şu an ki monitörüm lg 24gn600b monitörden baya memnunum sistemim 6750 xt ve 12400f olduğu için 2k ya geçip değerlendirmek istiyorum 6-7k bandında önerisi olan var mı geçen hafta dell vardı kalitesinden şüphem yok ama son dakika gördüğüm için indirimi kaçırmıştım
twisted minds alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

stok bitmiş

Top Bottom