Arama sonuçları: *

1. K

X570 vs B550

B550 e gaming çok dolu bi anakart mesela tuf b550 ile arasında 1000 tl var bence 2000 tl hakkı o anakartın
  2. K

X570 vs B550

Eyvallah dostum sağolasın
  3. K

X570 vs B550

HAHAHAHAHAHHAA 1593085812 Brom işte para harcıyoruz o kadar kullanmasak bile iyisi olsun diyorum. Corsair obsidian 500d rgb premium se kada aldım sonra h100i rgb platinium sıvı soğutma falan var ekipmanlarım zaten hepsi üst düzey corsair ekipmanlar şuan bi almadığım parçam anakart var var x570...
  4. K

X570 vs B550

Brom sana güveniyorum verdiğin bütün cevaplarla b550 aldırmaya yönelttin. Kasam üst seviye bi corsair kasa 3700x ve 2070 super var inşallah anakart beni memnun eder
  5. K

X570 vs B550

Knk b550 deki usb portları usb2.0 x570 tekiler usb 3.2 gen 2 portlar onlarda önemli ama
  6. K

2 anakart arasinda kaldim

Brom düşünmeden msi al geç derim
  7. K

X570 vs B550

Beyler abakart alıcamda iki anakart arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? 1) Asus rog strix X570-F gaming 2) Asus rog strix B550-E gaming B550 de wifi ve bluetooth desteği var ama x570 in usb portları falan daha iyi hangisini alsam karar veremedim aynı fiyatlarda zateN ikiside bi yardımcı...
  8. K

İncehesap güvenilir mi?

Dostum incehesap gayet güvenilir bir site alışverişlerini tereddütsüz yapabilirsin bu son zamanlar kargo şirketleri biraz geç getiriyor o yüzden gecikme olursa korkmana gerek yok
  9. K

Bilgisayar montaj hizmeti

Brom corsair setup yapıyorum fanların kontrolcüsü falanda var işte böyle fazla kaya yormak istemiyorum iyi yapabilen birisine yaptırayım diyorum fiyatını öderim neyse Modartpc çok iyi topluyor corsair setupları ona ulaşabilceğim biyer olsa ona toplatırımda yok işte
  10. K

Bilgisayar montaj hizmeti

Selamın aleyküm beyler. Bi sistemim var ama demonte bi şekilde kendin montaj yapabilirim ama kablo düzeni konusunda çok takıntılıyım. Kablo düzenine önem veren bu işten iyi anlayan montaj yapan biyer varmı istanbul içi yardımcı olursanız sevinirim
  11. K

Ram frekansı uyumluluğu

Dostum bak burda uyumlu olduğu frekans hızları var çalışır çalışmasınada tam 3600 mhz hızı alabilirmiyim onu soruyorum ben
  12. K

Ram frekansı uyumluluğu

4400 mhz ye kadar bazı frekansları çalıştırıyor 3400 4000 gibi bi listesi var baktığımda 3600 ü göremedim
  13. K

Ram frekansı uyumluluğu

Asus rog strix x570-e gaming anakart almayı düşünüyorum ama anakart almadan önce ramlarımı almıştım 3600 mhz ramlarım var. Uyumlu olan frekanslara baktım 3600 yazmıyor. Ben bu anakartı alırsam ramlarım 3600 mhz de çalışır mı ?
Top Bottom