Neler Yeni

X570 vs B550

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
X570 üstünde B550 ye göre daha zengin bir fan çıkışı veya LED çıkışı vs. mevcut olur, artıdan Bios Ayarlarında da fazlasıyla detay olur. He ne kadar kurcalar uğraşır orasını bilemem :D.
Evet, bunları diyeceğinizi tahmin etmiştim... Kasa fanları girişleri olarak gizemli bir şekilde ROG STRIX B550-E GAMING, ROG STRIX X570-F'i geçiyor. RGB ve ARGB girişleri sayısı aynı. Arada kayda değer tek şey ROG STRIX B550-E GAMING'te Wi-Fi ve Bluetooth'un olması. Farklılık olarak USB portları da var ama onları saymıyorum, o kullanıcıya bağlı olduğu için.

Keapel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim Sönmez
Evet, bunları diyeceğinizi tahmin etmiştim... Kasa fanları girişleri olarak gizemli bir şekilde ROG STRIX B550-E GAMING, ROG STRIX X570-F'i geçiyor. RGB ve ARGB girişleri sayısı aynı. Arada kayda değer tek şey ROG STRIX B550-E GAMING'te Wi-Fi ve Bluetooth'un olması. Farklılık olarak USB portları da var ama onları saymıyorum, o kullanıcıya bağlı olduğu için.
Brom sana güveniyorum verdiğin bütün cevaplarla b550 aldırmaya yönelttin. Kasam üst seviye bi corsair kasa 3700x ve 2070 super var inşallah anakart beni memnun eder

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Brom sana güveniyorum verdiğin bütün cevaplarla b550 aldırmaya yönelttin. Kasam üst seviye bi corsair kasa 3700x ve 2070 super var inşallah anakart beni memnun eder
Edeceğinden eminim. USB portları lazım dedin ama ROG STRIX B550-E GAMING'in USB portları da yeterli bence? Tam olarak ne için kullanacaktınız?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
O bütçe ile gözün kapalı rastgele bir anakart seçsen, yine seni memnun eder.

Keapel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim Sönmez
O bütçe ile gözün kapalı rastgele bir anakart seçsen, yine seni memnun eder.
HAHAHAHAHAHHAA
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edeceğinden eminim. USB portları lazım dedin ama ROG STRIX B550-E GAMING'in USB portları da yeterli bence? Tam olarak ne için kullanacaktınız?
Brom işte para harcıyoruz o kadar kullanmasak bile iyisi olsun diyorum. Corsair obsidian 500d rgb premium se kada aldım sonra h100i rgb platinium sıvı soğutma falan var ekipmanlarım zaten hepsi üst düzey corsair ekipmanlar şuan bi almadığım parçam anakart var var x570 e gaming bekledim 2 ay gelmedi mecbur bu anakartı alcaz. Anakart harici benim bu komple monitör ekipman falan harcağım para 25 bin civarı o yüzden alıyosam iyisini alıyım diyorum yani 3500-4000 tl anakarta vermekte gelmiyor içimden. Ondan bunu alıyorum

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Brom işte para harcıyoruz o kadar kullanmasak bile iyisi olsun diyorum. Corsair obsidian 500d RGB premium se kada aldım sonra h100i RGB platinium sıvı soğutma falan var ekipmanlarım zaten hepsi üst düzey corsair ekipmanlar şuan bi almadığım parçam anakart var var x570 e gaming bekledim 2 ay gelmedi mecbur bu anakartı alcaz. Anakart harici benim bu komple monitör ekipman falan harcağım para 25 bin civarı o yüzden alıyosam iyisini alıyım diyorum yani 3500-4000 TL anakarta vermekte gelmiyor içimden. Ondan bunu alıyorum
Eyvallah. Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın İnşallah.

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
Beyler abakart alıcamda iki anakart arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?
1) Asus rog strix X570-F gaming
2) Asus rog strix B550-E gaming
B550 de wifi ve bluetooth desteği var ama x570 in usb portları falan daha iyi hangisini alsam karar veremedim aynı fiyatlarda zateN ikiside bi yardımcı olursanız sevinirin
Bekleyelim knka b550 illaki ucuzlayacak AMD bi ayar geçer fiyata

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
Top Bottom