Arama sonuçları: *

1. Aragon

Diesel'in saatleri nasıl?

Dostlar saat alacağım fakat Diesel'in saatlerinin tasarımı çok hoşuma gitti. Diesel markasını kullanmış olan kişiler saatleri hakkın da yorum bırakabilir mi?
  2. Aragon

Arama çubuğu ve windows düzgün çalışmıyor

Dostlar selam windows arama çubuğuna basıyorum imlecin sağın da bir kaç kere yuvarlak dönüyor fakat açılmıyor. Bir diğer sorun ise bilgisayardan bir şey kaldırmak istesem bile mouse tekerleği ile aşağıya indiremiyorum. Bu sorun sadece uygulama kaldırma kısmın da değil windows ayalar kısmın da...
  3. Aragon

Steam pazar satışı ücreti bekletmesi

Anlık durum bu şekilde indirimden oyun alacağım. Bekletilen paraya bak şaka gibi :kekw: 1698749885 Desteğe yazdım bakalım ne cevap gelecek!
  4. Aragon

Saçmalık...
  5. Aragon

Dostlar Steam'den oyun almak için 6 7 tane CS'den itemimi sattım. Bu şekil de bekletmeye aldı. Bu para da 1 2 gün içersin de yatacak hesabıma fakat oyunun indirimi 6 saat sonra bitecek. Bu bekletme neden oluyor?
  6. Aragon

Termal Macun Önerisi

Teşekkür ederim cevaplarınız için arkadaşlar ürünleri aldım. MX4 aldım.
  7. Aragon

Termal Macun Önerisi

Siz buradayken sormadan geçmek istemiyorum. Ayriyetten egzoz Fanı alacağım. 3 pin girişli bir Fan ama anakartım da 4 pinli SYS FAN girişim mevcut. Aldığım yeni 3 pinli Fanı bu 4 girişli SYS FAN slotuna taksam Fan çalışır mı?
  8. Aragon

Termal Macun Önerisi

Tamam tamam alıyorum kızmayın :kekw:
  9. Aragon

Termal Macun Önerisi

Benim de aklım da bu var. Bir de buraya sorayım dedim.
  10. Aragon

Termal Macun Önerisi

Dostlar maksimum 150 TL civarın da güzel bilindik markalı bir termal macun önerir misiniz?
  11. Aragon

Egzoz fanı önerileriniz?

Dostlar 100 150 TL bandın da rgb sys fan önerebilir misiniz? 4 pinli
  12. Aragon

DayZ kapıda ki kilidi çıkartma

Evet ya sanırım kapının sağında kaldı. Çünkü açamıyorum kapıyı içeride kaldık iyi mi :)
  13. Aragon

DayZ kapıda ki kilidi çıkartma

Dostlar yanlışlıkla kapıya kilit attım fakat kilit sağda ki Wooden Log'da kaldı sanırım herhangi bir glitchi var mı bunun?
  14. Aragon

GTA 5 için grafik modu önerisi

Dostlar gta 5 LSPDFR ile uyumlu grafik modu arıyorum. Grafik modu olmasa bile oyun içi renklerinin daha düzgünleştirilmiş ENB tarzı bir mod var mı?
  15. Aragon

3050 için hangi markayı almalıyım?

Evet, son kararımı verdim. Galax alacağım. İnceleme videosunu daha önceden izlemiştim. Cevaplarınız için teşekkürler herkese.
  16. Aragon

Palit mi? Galax mı? almalıyım?

Dostlar Palit RTX 3050 mi? Yoksa Galax RTX 3050 mi? Hangisini almalıyım?
  17. Aragon

Bunlar harici başka markalar var ise bu fiyatlara onları da önerebilirsiniz. 1678462340 Teşekkürler Galax link'i için ama AMD düşünmüyorum. 1678462383 Benim de pek içime sinmiyor ama bunları bulabildim şuan da içime sinen Galax ve Palit 1678462870 Arkadaşlar Palit mi almalıyım yoksa Galax mı...
  18. Aragon

Dostlar bütçem 6.000 TL 3050 olarak hangi markayı önerirsiniz? Aşağıda belirttiğim kartlar nasıl? https://www.garajonline.com.tr/inno3d-rtx3050-twin-x2-8gb-128bit-gddr6-lhr-n30502-08d6-1190va42-2597...
  19. Aragon

RTX 3050 için 600W Psu yeterli mi?

Teşekkür ederim.
Top Bottom