Arama sonuçları: *

1. L

Sapphire Rx 5600 XT Pulse

ekliyorum hemen bir saniye 1592425596 ekledim dostum bakar mısın 1592426682 dc gelebilir misin <3
  2. L

ben indirdiğim dosyada kurabileceğim herhangi bir kaynak bulamadım acaba discord veya iletişime geçebileceğimiz bir kısım varsa siz göz atabilir misiniz bilginiz varsa
  3. L

Sapphire Rx 5600 XT Pulse OC modeline herhangi bir driver indirmedim indirsemde kuramadım sanırım ondan kaynaklı da olabilir mi
  4. L

Tamamdır dxdiagdan vb kontrol ettiğimde de VRAM : 0mb yazıyor da korku girdi içime bi :)
  5. L

Ryzen 5 3600
  6. L

Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem topladım ekran kartım rx 5600 xt pulse oc windows kurup bütün windows updateleri falan yaptım fakat ekran kartımı algılamıyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi aygıt yöneticilerimde ekran kartıma dair bir şey göremiyorum <3
  7. L

Yeni sistem incehesapta çıkmasın!!!

reis itopyada çıkacağı kesin mi planlarımı ona göre yapıcam haftaya istanbula gitme durumum var o yüzden soruyorum
  8. L

Bu toplama PC iyi mi ?

dostum herkesinde dediği gibi cuma veya cumartesi çıkacak olan DA sistemine göz atarsın daha uygun fiyatlı ve daha güzel içerikli bir sistem olacağından eminim
  9. L

Bu toplama PC iyi mi ?

Dostum unlost bilgisayarı sanırım emin değilim onaylarsan sevinirim üzerinde işlemciyi arttırdığın vb gözüküyor fakat o bilgisayarda rx570 kullanmak kadar saçma bir şey yok alan bir kaç kişiyi tanıyorum bir süre sonra eskisi kadar iyi çalışmadığını hatta performans düşüşleri falan gördüklerini...
  10. L

Yeni bilgisayarım F/P bi göz atar mısınız?

hazır sistem değil malesef tanıdığım bir donanımcıdan bir kaç parçayı hazıra alıyorum ekran kartı ve işlemci daha uygun geliyor böylece bunun dışında ram vb normal teknomarketlerden alıyorum
  11. L

KASAYI XIGMATEK BEAST İLE DEĞİŞTİRİYORUM 650W 80+ 1591800319 dostum ekran kartında öyle bir değişiklik yapmak bana yaklaşık 800-1000 lira kadar fark yaratıcak biraz zor yani şuanki durumda
  12. L

Arkadaşlar yeni bir sistem topladım oyun için sizinle paylaşmak istiyorum sizce oyunlarda fps değerlerim nasıl olur? GIGABYTE B450M S2H AMD B450 SOCKET AM4 DDR4 3466MHz (O.C) M.2 USB 3.1 ANAKART AMD RYZEN 5 3600 SOKET AM4 + WRAITH STEALTH 3.6 GHz 32 MB 64W 7nm İŞLEMCİ SAPPHIRE RX 5600 XT PULSE...
  13. L

Fiyat/Performans için ideal midir?

bakacağım daha uygun bir sistem araştırması yapacağım farklı internet sitelerinden internetteki videolardan öğrendiğim kadarıyla benim istediklerimi karşılayacak bir ekran kartı rx580 8gb oc belki şimdilik bununla başlayıp ileride geliştirme şansım var düşüneceğim
  14. L

Bu sefer olmuş diyin

bence 2400MHz 1 adet 8gb ram ile bu sistemden istediğin performansı alamayabilirsin önerim 8x2 geç veya 3000MHz'ye yükseltmeye çalış ramlerini emin ol çok daha mutlu edecektir seni ve aşırı büyük bir fiyat farkı da oluşmuyor önerim GSKILL 16gb (8x2) RipjawsV 3000MHz 650tl falan olması gerekiyor
  15. L

Açıkcası belli başlı internet sitelerinde teknoloji açısından güveniyorlar amazon ve itopyadan aldırabilirim ancak aldırabilirsem şuanda itopya üzerinden de çok güzel bir hazır sistemi kendim tasarlamaya çalışıyorum sadece bu sistem için hani oyunlarda güzel bir fps değeri görebilir miyim bunu...
  16. L

Bu kasa ile ilgili çok fazla araştırma yaptım 650W Psu'nun gerektiği zaman tamamını sisteme yansıtabilecek güçte bir kasa inceleme videolarından öğrendiğim kadarıyla bence yeterince işimi görüyor ve hem soğutma açısından güçlü hem de içerisindeki boş alan kısmı iş görür durumda bence o konuda...
  17. L

Dostum çok ultra üst düzey grafik oyunları oynamıyorum veya herhangi bir render montaj işlemi yapmıyorum league of legends,valorant,csgo,rainbow six siege gibi oyunlar oynayacağım genel olarak
  18. L

Ryzen3 3300x İŞLEMCİ MSI RX580 ARMOR 8GB OC GDDR5 EKRAN KARTI MSI B450M PRO-M2 MAX 4133 MHz OC ANAKART GSKILL 16GB (8x2GB) RIPJAWSV SIYAH 3200MHz DDR4 RAM TOSHIBA OCZ 250GB RC500 NMVe M.2 SSD 1700MB/1200MB XIGMATEK BEAST 4X RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS GAMING KASA FİYATI TAM OLARAK 5200 LİRA...
  19. L

SSD BİLGİLENDİRME

teşekkür ederim dostum benimde sistemimde şuanda hddler var 2tb fakat ssd almayı düşünüyorum son uzun zamandır ona bakıyordum 500gb modeline şimdilik ihtiyacım yok 250 ile başlayacağım gerekliklerimi güzelce sağlarsa ve ileride hafıza dolarsa 500 geçmeyi de düşünebilirim sağ olasın <3
  20. L

SSD BİLGİLENDİRME

aynen öyle RC500 modeli
Top Bottom