Neler Yeni

Fiyat/Performans için ideal midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murat Alim
Ryzen3 3300x İŞLEMCİ
MSI RX580 ARMOR 8GB OC GDDR5 EKRAN KARTI
MSI B450M PRO-M2 MAX 4133 MHz OC ANAKART
GSKILL 16GB (8x2GB) RIPJAWSV SIYAH 3200MHz DDR4 RAM
TOSHIBA OCZ 250GB RC500 NMVe M.2 SSD 1700MB/1200MB
XIGMATEK BEAST 4X RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS GAMING KASA

FİYATI TAM OLARAK 5200 LİRA SİZCE NASIL ARKADAŞLAR DEĞİŞTİREBİLECEĞİM PARÇALAR VEYA OYUNLARDA ALACAĞIM FPS DEĞERLERİ NE OLUR GENELLİKLE ESPOR OYUNLARI OYNUYORUM FAKAT BAZI BAZI GÜZEL HİKAYE OYUNLARINA DA SARABİLİYORUM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM <3

Toplayıcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Nobody
Ryzen3 3300x İŞLEMCİ
MSI RX580 ARMOR 8GB OC GDDR5 EKRAN KARTI
MSI B450M PRO-M2 MAX 4133 MHz OC ANAKART
GSKILL 16GB (8x2GB) RIPJAWSV SIYAH 3200MHz DDR4 RAM
TOSHIBA OCZ 250GB RC500 NMVe M.2 SSD 1700MB/1200MB
XIGMATEK BEAST 4X RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS GAMING KASA

FİYATI TAM OLARAK 5200 LİRA SİZCE NASIL ARKADAŞLAR DEĞİŞTİREBİLECEĞİM PARÇALAR VEYA OYUNLARDA ALACAĞIM FPS DEĞERLERİ NE OLUR GENELLİKLE ESPOR OYUNLARI OYNUYORUM FAKAT BAZI BAZI GÜZEL HİKAYE OYUNLARINA DA SARABİLİYORUM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM <3
İşlemci hariç iyi bence.

wrein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ali Yağız Özdemir
kasayı ayrı psuyu ayrı al bence

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murat Alim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci hariç iyi bence.
Dostum çok ultra üst düzey grafik oyunları oynamıyorum veya herhangi bir render montaj işlemi yapmıyorum league of legends,valorant,csgo,rainbow six siege gibi oyunlar oynayacağım genel olarak

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,948
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Yazının tamamını büyük harflerle yazma lütfen.
Fiyatına göre iyi bir sistem değil, bu daha iyi olur.
İşlemciyi R5 1600 12nm yap,
Ekran kartını GTX 1660 Super yap,
Ramı 2 adet yap,
SSD'yi 1 TB yap
Fiyat: 5345 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murat Alim
BENCE KASAYI AYRI PSUYU AYRI AL HEM DAHA UCUZA GELİR HEM DE BAZI KASALARIN PSU SU CİDDEN ÇOK KÖTÜ BU KASANINKİNİ BİLMİYORUM TABİ FAKAT DEDİĞİM GİBİ
Bu kasa ile ilgili çok fazla araştırma yaptım 650W Psu'nun gerektiği zaman tamamını sisteme yansıtabilecek güçte bir kasa inceleme videolarından öğrendiğim kadarıyla bence yeterince işimi görüyor ve hem soğutma açısından güçlü hem de içerisindeki boş alan kısmı iş görür durumda bence o konuda pek sıkıntı çıkartmaz kasa benim için hem zaten fiyatıda çok uygun ama yine de teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazının tamamını büyük harflerle yazma lütfen.
Fiyatına göre iyi bir sistem değil, bu daha iyi olur.
İşlemciyi R5 1600 12nm yap,
Ekran kartını GTX 1660 Super yap,
Ramı 2 adet yap,
SSD'yi 1 TB yap
Fiyat: 5345 TL
İnternetten almayı düşünmüyorum ailem birazcık sıcak bakmıyor bu duruma kendim toplayacağım vatan gibi teknoloji marketlerden parçaları alıp dostum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,948
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
İnternetten almayı düşünmüyorum ailem birazcık sıcak bakmıyor bu duruma kendim toplayacağım vatan gibi teknoloji marketlerden parçaları alıp dostum
Aileni ikna edemez misin ? Çünkü attığın sistem gerçekten 5200 TL etmez, paraya yazık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murat Alim
Aileni ikna edemez misin ? Çünkü attığın sistem gerçekten 5200 TL etmez, paraya yazık.
Açıkcası belli başlı internet sitelerinde teknoloji açısından güveniyorlar amazon ve itopyadan aldırabilirim ancak aldırabilirsem şuanda itopya üzerinden de çok güzel bir hazır sistemi kendim tasarlamaya çalışıyorum sadece bu sistem için hani oyunlarda güzel bir fps değeri görebilir miyim bunu merak ediyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,948
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Açıkcası belli başlı internet sitelerinde teknoloji açısından güveniyorlar amazon ve itopyadan aldırabilirim ancak aldırabilirsem şuanda itopya üzerinden de çok güzel bir hazır sistemi kendim tasarlamaya çalışıyorum sadece bu sistem için hani oyunlarda güzel bir fps değeri görebilir miyim bunu merak ediyorum
Evet görürsün görmesine ama benim attığım sistemle tüm oyunları en yüksek ayarlarda +60 fps oynayabilirsin, senin sistemdeki RX 580 ile bunu yapamazsın. Mesela Hepsiburada veya N11'den alamaz mısın ? O sitelerin de televizyonda bir sürü reklamı çıkıyor, güvenilir olduklarını biliyorlardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murat Alim
Evet görürsün görmesine ama benim attığım sistemle tüm oyunları en yüksek ayarlarda +60 fps oynayabilirsin, senin sistemdeki RX 580 ile bunu yapamazsın. Mesela Hepsiburada veya N11'den alamaz mısın ? O sitelerin de televizyonda bir sürü reklamı çıkıyor, güvenilir olduklarını biliyorlardır.
bakacağım daha uygun bir sistem araştırması yapacağım farklı internet sitelerinden internetteki videolardan öğrendiğim kadarıyla benim istediklerimi karşılayacak bir ekran kartı rx580 8gb oc belki şimdilik bununla başlayıp ileride geliştirme şansım var düşüneceğim

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
BENCE KASAYI AYRI PSUYU AYRI AL HEM DAHA UCUZA GELİR HEM DE BAZI KASALARIN PSU SU CİDDEN ÇOK KÖTÜ BU KASANINKİNİ BİLMİYORUM TABİ FAKAT DEDİĞİM GİBİ
Caps Lock kapatıp mesajı düzenler misin.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
kesinlikle fiyatını haketmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular