Arama sonuçları: *

1. B

Programlamaya yeni başlayacaklar için Udemy kursları.

Peki bu kurslar gerçekten senin işine yaradı mı? Yani bir kişi bu işin okuluna gitmeden sadece bu tür 40 saat üstü kurslarla ileri seviyeye gelebilir mi? (Gelir elde edecek düzeyde)
  2. B

Font yükleme sonrası bozulma

1000 küsür civarı font yükledim tesbit etmem çok zor. İnternetten Windows 10 default fontları indirip. Sonra diğerlerini silip indirdiğimi atsam olur mu acaba
  3. B

Font yükleme sonrası bozulma

1000 adet font yükledim pcye. Sonrasında Chrome da bozulmalar oldu. Yazı tipi çok ince gözükmeye başladı. Ne yapmam gerekiyor. (Chrome sıfırladım silip baştan yükledim bi işe yaramadı)
  4. B

Ssd Okuma Yazma Hızı

Merhaba benim ssd im normalde 500/300mb yazma okuma hızı gözüküyor. Ancak bir oyun yüklerken görev yöneticisini açtığımda okuma ve yazma 20 mb civarlarında gözüküyor. Normal mi böyle yazması?
  5. B

Aquarius 5AN aldım.

Kasayı Bi çok kez yerinden oynattım. Öne arkaya aldım pc kapanmadı
  6. B

Aquarius 5AN aldım.

Hayır öyle Bi şey yok
  7. B

Aquarius 5AN aldım.

Valla ben makine aktifken çalışıp çalışmadığını ayırt edemiyorum. O derece sessiz. iyice yanına yaklaşınca geliyor fan sesleri
  8. B

Aquarius 5AN aldım.

Kumanda ayrı geliyor
  9. B

İnce hesap su koyuverdi

Taksiti sevmediğim için peşin :) kırmızı meşin :). O dediğin Ram mevzusu herzman olmayabiliyor. Mesela ekran kartı demonte geliyor deniyor ama aldığın karta bağlı. Mesela 1650 kartı monte geliyormuş diye duydum. Bunları sorun etme kardeşim. Basit meseleler. Kesinlikle öneririm gayet güvenilir...
  10. B

İnce hesap su koyuverdi

Ben silikon görmedim ramde. Sadece ekran kartını taktım kullanıyorum. Herhangi Bi sıkıntı çıkmadı
  11. B

İnce hesap su koyuverdi

Gamegaraj dan sistem aldım 3 günde geldi. Gönderen gönderiyor. Her ihmalkarlığı corona ya atmak doğru değil bence. Üzüldüm senin adına
  12. B

Aquarius 5AN Pubg Oyun Testi

Teşekkürler
  13. B

Evet düz süper değil. Ben pek anlamıyorum iyi değil mi değerler?
  14. B

Ryzen 5 1600 ve 1660. Sadece işlemciyi düşürdüm diğerleri aynı kaldı
  15. B

Arkadaşlar monitör geldi. Sistemi kurdum çok şükür. Hazır pubg de bedava olmuşken indireyim dedim. Bazı arkadaşlara monitör gelince performansını yazarım demiştim. Makinenin performansı gayet iyi açılması 10 saniyeyi bulmuyor. Dosyaları da aynı şekilde hızlı açıyor. Oyuna gelince pubg de herşeyi...
  16. B

Kasanın arkasındaki ethernet portu

Arkadaşlar ethernet portu sürekli yanıp sönüyor. Nette bir problem yok. Bu şekilde yanıp sönmesi normal mi
  17. B

GameGaraj aquarius 5an

Furmark testinde her şey yüksek 76 dereceyi gördü en fazla kart. Pek anlamıyorum bu işlerden ama iyi galiba bu arada kart 1660 olandı
  18. B

Monitörün HZ Değerini Öğrenmek

Hangi testleri önerirsiniz
  19. B

Monitörün HZ Değerini Öğrenmek

Monitörüm 1920 1080 de 75 hz gözüküyor ancak aida 64 programında 1920 1080 çözünürlük için 60 hz destekliyor diyor. Hangisi doğru
  20. B

Monitörü 75 hz e Çekme

Ama ben 1920 1080 kullanmak için aldım
Top Bottom