Neler Yeni

Aquarius 5AN Pubg Oyun Testi

Braveman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Cesur
Arkadaşlar monitör geldi. Sistemi kurdum çok şükür. Hazır pubg de bedava olmuşken indireyim dedim. Bazı arkadaşlara monitör gelince performansını yazarım demiştim. Makinenin performansı gayet iyi açılması 10 saniyeyi bulmuyor. Dosyaları da aynı şekilde hızlı açıyor. Oyuna gelince pubg de herşeyi yükseğe çektim bazen 100 bazen 120 fps verdi en düşük adamın çok olduğu bootcamp gibi yerlerde 50 yi falan gördü. Ama zaten benim ultrada oynama takıntım olmadığı için sorun etmedim. Kartın sıcaklığı en fazla 80 oldu. Bi de ben adana da yaşıyorum bunu da hesaba katın:) işlemci ise en fazla 70 dereceye falan çıktı. Kullanımı ise yüzde 50 civarıydı. Genel olarak bu şekildeydi almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Kargo hızlı ürün sağlam. Darısı henüz olmayan kardeşlerimin başına. Daha iyileri :)

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,045
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Sistem çokça ozellestirildigi için parçalarıniz nedir bilmiyorum kısaca yazabilirmisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Ryzen 5 1600 ve 1660. Sadece işlemciyi düşürdüm diğerleri aynı kaldı
1660 düz seri değil mi ? Eğer öyleyse güzel değerler ve sıcaklıklar hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Evet düz süper değil. Ben pek anlamıyorum iyi değil mi değerler?
Yok yok o anlamda demedim forumda arkadaşlar durmadan bu sistemleri özelleştirip performansları hakkında yorum istiyorlar emin olmak için sordum size. Sıcaklıklar yaz ayını ve Adana'yı düşünecek olursak normal. FPS testi olarak pubg dışında başka oyunları denemenizi de öneririm bu arada. GTA 5 olur, Battlefield olur bu tarz oyunları da oynayın . Degerlerinizde herhangi bir sorun yok.

Braveman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Cesur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok yok o anlamda demedim forumda arkadaşlar durmadan bu sistemleri özelleştirip performansları hakkında yorum istiyorlar emin olmak için sordum size. Sıcaklıklar yaz ayını ve Adana'yı düşünecek olursak normal. FPS testi olarak PUBG dışında başka oyunları denemenizi de öneririm bu arada. GTA 5 olur, Battlefield olur bu tarz oyunları da oynayın . Degerlerinizde herhangi bir sorun yok.
Teşekkürler

Top Bottom