Arama sonuçları: *

1. Yiarz08

Öneri 200TL Bütçeye alınabilecek en iyi termal macun nedir?

https://www.vatanbilgisayar.com/zalman-2g-11-5w-m-k-yuksek-performans-termal-macun.html Bu nasıl peki bunu buldum indirimde var
  2. Yiarz08

Öneri 200TL Bütçeye alınabilecek en iyi termal macun nedir?

200TL ye alabileceğim en iyi termal macun önerebilir misiniz
  3. Yiarz08

İşlemcimi nerede değiştirtmeliyim

iyi forumlar işlemci upgrade edicem değişimini kendim yapmak istemiyorum bilmediğimden değil daha önce sökerken (soğutucu yapışmasından) anakarta zarar verdim vatan veya media markt gibi yerlere götürsem değiştirirler mi?
  4. Yiarz08

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen R5 5500 2530TL+150TL nays

sepete ekleyip anneler günü özel 150 TL kupon ekleyince düşüyor https://www.pazarama.com/amd-ryzen-5-5500-100-000000457-36ghz-42ghz-19mb-am4-65w-tray-islemci-p-8592978371852
  5. Yiarz08

League Of Legends ani fps düşüşü

fps sabitlemeyi kapattığınızda aynı sorun oluyor mu
  6. Yiarz08

yenilenmiş Iphone 7 almak

şarj aleti sim iğnesi çıkıyor
  7. Yiarz08

işini kesinlikle görür bende eskiden iphone 8 almıştım hala kullanıyorum ama çoğu parçası yan sanayi ama iş görüyor içine taktıkları batarya zaten 1 yıl götürür
  8. Yiarz08

alinabilir ama çoğu parçası yan sanayi oluyor umursamam diyorsan alabilirsin ama mükemmel ile çok iyi arasında fark yok
  9. Yiarz08

2000TL YE TELEFON ÖNERİSİ

sony xperia xz1 olabilir kendim ikinci telefon olarak kullanıyorum gayet akıcı PUBG de 60fps desteği var ama eski telefon olduğu için 30 45 arası verir
  10. Yiarz08

Riot'a bişiler oldu .

bi an korktum ban yedim diye :D
  11. Yiarz08

Orijinal Apple 20 W Şarj aleti nereden alınır

apple.com.tr :D
  12. Yiarz08

32+8GB ram mantıklı mı

16+8 kullanıyorum bi problem görmedim ikiside farklı marka ama kesin bişey diyemem
  13. Yiarz08

Yardım xmp açmadan mhz artırsam performans eksikliği olur mu?

ramlerin 2si farklı mhz birisi 3000 diğeri 3600 ankart ise 3200 destekliyor ama xmp açınca otomatik 2400 e çekiyor bende xmp açmadam 3000 yapıyorum performansta bi farklılık olur mu?
  14. Yiarz08

Çözüldü✓ Bios güncelledikten sonra bilgisayar sapıttı

asrock a320m-hdvr4 anakartı son sürüm bios a güncelledim ve sorun çıkarmaya başladı ram frekansları değişmiyor bios a girerken siyah ekranda kalıyor ve biostan çıkarken 2 kere reset atıyor eski sürüme nasıl dönerim üretici sitesinde eski sürüme dönülmez yazıyor ama eski sürüme geçmem gerek...
  15. Yiarz08

Rockstar games social club silinen e-postayı nasıl unlink edebilirim ?

iyi forumlar cadılar bayramı indiriminde RDR 2 aldım steamden eskiden kullandığım e-postayı bağlamıştım social cluba ve sonra bu e-postayı bağladığımı unutup kullanmadığım için mail hesabını sildim fakat social clubta hala bağlı duruyor giriş yapamıyorum bu e-postayı silip yeni maile nasıl...
  16. Yiarz08

FurMark Testim Normal Mi Yardım Eder misiniz

gayet iyi sonuçlar bence
  17. Yiarz08

Wallpaper engine lockscreen sorunu

Kilit ekranına ayarlanmıyor diye biliyorum ana ekrana ne koyduysan kilit ekranıda o oluyor bende
  18. Yiarz08

Riot kasıtlı olarak kötü oyuncular ile eşletiriyor

Win ve lose sayısını eşit tutmaya çalışıyor 20 win 8 lose vardı şuan lose 16 oldu win sabit 20 de kaldı 1674745567 Sezon yenilendi bide ne güzel 10 win üst üste aldım diye sevindim 10. Winden sonra sert düşüşe geçti 8 lose şuan devam ediyor daha lose alırım gibi
  19. Yiarz08

Riot kasıtlı olarak kötü oyuncular ile eşletiriyor

lolde 10 maç üst üste win aldım sonra 8 oyun boyunca lose win ve lose eşitlemeye çalışıyor gibi geldi iyi oynadığımı iddia etmiyorum oynadığım lig düşük zaten ama sanki o ligde kalmamı istiyor gibi
Top Bottom