Neler Yeni

Riot kasıtlı olarak kötü oyuncular ile eşletiriyor

Yiarz08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yiğit özcan
lolde 10 maç üst üste win aldım sonra 8 oyun boyunca lose win ve lose eşitlemeye çalışıyor gibi geldi iyi oynadığımı iddia etmiyorum oynadığım lig düşük zaten ama sanki o ligde kalmamı istiyor gibi

NespaY

80+ Silver
lolde 10 maç üst üste win aldım sonra 8 oyun boyunca lose win ve lose eşitlemeye çalışıyor gibi geldi iyi oynadığımı iddia etmiyorum oynadığım lig düşük zaten ama sanki o ligde kalmamı istiyor gibi
Ligin düşükse tüm oyuncular kötü neredeyse zaten, birde riotun garip bir sistemi var sürekli kaybediyorsun veya sürekli kazanıyorsun, duo veya takım bulabilirsin.

DDogukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan Algan
bendede aynısı oldu 2 günde gold 3 ten plat 3 20lp civarı çıktım şuan plat 4 0lp yim :/

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Abdullah
Mobilde de aynı muhabbet var. Ayrıca lig düşükse kötü oyuncu var diye bir şey de yok. Master ligte de bok gibi oyuncular var. Adam beynini bırakıp pc başına geçmiş gibi

şahin doğan

80+ Platinum
Öyle oluyor zaten. Riot'un amacı Win Rate'in yükselince Win Rate'ini düşürüp kötü oyuncular ile birlikteyken de yükselebiliyorsan ona göre bir MMR veriyor.

WhoCares

80+ Silver
kötü oyuncudan ziyade sanki oyunda bot oyuncu koymuşlar hissine kapılıyorum ne kadar doğrudur bilemiyorum

Yiarz08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yiğit özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ligin düşükse tüm oyuncular kötü neredeyse zaten, birde riotun garip bir sistemi var sürekli kaybediyorsun veya sürekli kazanıyorsun, duo veya takım bulabilirsin.
Win ve lose sayısını eşit tutmaya çalışıyor 20 win 8 lose vardı şuan lose 16 oldu win sabit 20 de kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle oluyor zaten. Riot'un amacı Win Rate'in yükselince Win Rate'ini düşürüp kötü oyuncular ile birlikteyken de yükselebiliyorsan ona göre bir MMR veriyor.
Sezon yenilendi bide ne güzel 10 win üst üste aldım diye sevindim 10. Winden sonra sert düşüşe geçti 8 lose şuan devam ediyor daha lose alırım gibi

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Mehmet Ali
Ana hesabımda geçen sezon plat bitirdim , smurf hesabımda hiç dereceli oynanamıştım , ana hesabımda yerleştirme maçlarını oynarken sürekli gold elodaki oyuncuları veriyordu takımıma karşıya vs. Smurf hesabımsa ise 2-3 maç win aldıktan sonra elmas elosundaki oyuncular gelmeye başladı. Çok saçma eşleştirme sistemi var.

NespaY

80+ Silver
Win ve lose sayısını eşit tutmaya çalışıyor 20 win 8 lose vardı şuan lose 16 oldu win sabit 20 de kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sezon yenilendi bide ne güzel 10 win üst üste aldım diye sevindim 10. Winden sonra sert düşüşe geçti 8 lose şuan devam ediyor daha lose alırım gibi
15 win 0 lose vardı şimdi 18 win 12 lose oldu benimde aynı şekilde.

Yiarz08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yiğit özcan
3A152CF8-EEEC-47C7-99B5-4CA47F40A665.jpeg

Top Bottom