Arama sonuçları: *

1. E

[Win 10] CMD'de çalışan kod .BAT uzantısında açınca çalışmıyor.

GTA 5 dizinin de yüklediğim mod dosyalarını hızlıca kopyalayıp başka bir dizine göndermek için cmd ile robocopy komutunu kullandım Normal CMD'yi yönetici olarak açıp yaptığımda sorunsuz çalışıyor, fakat metin belgesi oluşturup kodu içine yapıştırıp farklı kaydetden uzantısını .bat yapıp...
  2. E

Yardım Esonic H55KEL Anakartına uygun Ekran Kartı

Merhaba. Ekran Kartımı GT 730 4GB'dan daha üstün performans veren Ekran Kartı önerisi (2 elde olabilir 3 yıl falan götürsün yeter) İşlemci: İ7 870
  3. E

Yardım Huawei Y7 2018 Notlar nereye kaydediliyor

(konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim) Arkadaşlar başlıktada görüldüğü gibi not defterinde yazdığımız notlar nereye kaydediliyor nasıl bulabilirim baziları sistem sürücü explorer falan diyor anlamadım kafam karıştı iyice.
  4. E

Çözüldü✓ [Tek çare 64GB ve üstü depolama] HUAWEI Y7 2018 Uygulamaları SD karta aktarma.

Merhaba 15 16 gün önce Huawei Y7 2018 16GB marka telefon aldım depolama sorunu yaşadım 4.5gb zaten sisteme gidiyor 5 6 gb da instagram whatsapp oyun uygulama şeylere gidiyordu, bende 75 80tlye 64GB SD kart aldım taktım telefona sonra akrarmak için a+Ayarlar/Depolama geldim 2.5GBlık bir oyun...
  5. E

LuxorTV Tarayıcı sorunu.

Merhaba 3, 3.5 yıllık bir LuxorTV cihazım var tarayıcıdan rastgele bir siteye girip oturum açmayı deneyince şifre doğru bile olsa Şifre yanlış hatasını veriyor. Örnek; Netflix > Oturum Aç E-Posta: [email protected] Parola: xxx Yani şifreyi ve e-postayı doğru yazsam bile Şifrenizi hatalı girdiniz...
  6. E

Yardım Rush Marka klavyeme su döküldü bazı tuşlar basmıyor.

Rush marka klavyem var ve ben buni su geçirmez diye aldım internetten içine 1 bardak su döküldü ve şu tuşlar çalışmamaya başladı. TAB,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Ğ,Ü,SİLMETUŞU. Bunlar basmıyor.
  7. E

(+) ETS2 Sürümü 1.37 düşürürken durma sorunu

kimse aktif değil galiba.
  8. E

Yardımcı olursanız sevinirim

bilgisayar kapalıyken bendede aynısını diyor (Video sinyali yok / Uyku moduna geçiliyor...) bilgisayarı açınca düzelmesi lazım?
  9. E

(+) ETS2 Sürümü 1.37 düşürürken durma sorunu

Merhaba. TruckersMP girebilmek için ETS2 betalardan 1.37.x Sürümüne çektim [ 674.2 / 694.4 ] Olunca donuyor ve bir kaç dakika sonra otomatik olarak kendini duraklatıyor. Nasıl çözebilirim.?
  10. E

Çözüldü✓ Furmark testi sonucunda max 71°

35 Dakikalık test yaptım Minimum Sıcaklık: 35° Maximum Sıcaklık: 73° peki bu iyi mi??
  11. E

Çözüldü✓ Furmark testi sonucunda max 71°

Üç Dakikalık FurMark testi yaptım, Çıkan sonuçlar; Minimum Sıcaklık: 40° Maximum Sıcaklık: 71° Ekran kartı : AMD Radeon Sapphire RX470 4GB Bir kaç yerden araştırma yaptım bazıları 69° üstü ekran kartına zararlı diyorlar
  12. E

Bir wix sitesinin html kodunu kopyalama

merhaba wix den site kurdum html kodunu nasıl kopyalayıcam localden açıcamda
  13. E

Bios pili nedir

Pile termal macun sürülmüyor.
  14. E

Asus yazisin da donup kaliyor

Ikisinde de gelmedi asusda kaliyo
  15. E

Yine asusda kaliyo
  16. E

Hicbişey olmuyo
  17. E

Windows 10 enterprise
  18. E

Sadece pc icinden anliyorum :) klavye kisayollarindan anlamiyorum nasil yapabilirim
  19. E

Pc acilmazken formatlama şansimiz varmi boşa 60tl vermiyeyim (elimde masaüstü pc yok)
Top Bottom