Neler Yeni

Asus yazisin da donup kaliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem Etirli
Oyun veya oyun oynamayinca pc kasıyor kapattıp yarın açtim bu seferde asus yazisinda dondu kaldi ilerlemiyor ctrl+alt+del yaptim cozulmedi bios pili cikardim 30 dakika bekledim taktim duzelmedi termal macun bile degistim erkan karti ve işlemcinin yine cozum olmadi anakart kablolarini cikardim taktim olmadi (tum herseyi çikardim psudan gidenlerin cözüm yoj anakart ledi yaniyo fanlar çalisiyo ramler cikardim sildim silgi ile uclarini ekran karti tozluydu kullanilmayan dis fircasini iyicene yikadim kurudu onunla ustundeki tozlari aldim ama ne yaptiysam sorun cözülmedi 5 6 gün oldu kaldı öyle klavye o ekrandayken baskiyor sadece ctrl+alt+del calisiyo onuda yapinca olmuyo artik bikere yaptim duzelmisti simdi olmuyo.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Kullanmış olduğunuz harddisk nedir ?

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Yeni'den format atıp düzeltmeyi denediniz mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem Etirli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni'den format atıp düzeltmeyi denediniz mi ?
Hayir işltim sistemindenmi kaynakli diyosunuz? Eğer öyleyse bilgisayarciya hdd yi götürüp formatlayip win 10 işletim sistemini kurmasini söylerim tabi cözülecekse

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Hayir işltim sistemindenmi kaynakli diyosunuz? Eğer öyleyse bilgisayarciya HDD yi götürüp formatlayip win 10 işletim sistemini kurmasini söylerim tabi cözülecekse

Büyük ihtimalle evet.

Çünkü herşeyi yapmışsınız.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Bilgisayarı Güvenli Mod'da başlatmayı denermisin bakalım öyle açıklacak mı ?

Top Bottom