Arama sonuçları: *

1. S

❌İndirim Bitti! Clash of Clans Bedava 300TL Oyun İçi Satın Alım

benim hesabım icloud üzerine kayıtlı bu uygulamada hesabımı nasıl açabilirim?
  2. S

18-22 bin arası f/p kasa önerisi

teşekkürler
  3. S

4. S

steam dolar kurunu nasıl görebiliriz?

teşekkürler
  5. S

teşekkürler
  6. S

Genelde cashback var diye nays'tan alıyorum. Görebilmek için uygulama içinden mi bakmam gerekiyor?
  7. S

teşekkürler
  8. S

fifa 24 almayı düşünüyorum 14 dolara düşmüş kaç TL'ye denk geldiğini nereden görebilirim?
  9. S

Max 500TL bluetooth kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-qcy-t13-bluetooth-5-0-kulakici-kulaklik-fiyati,1408448846.html https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-xiaomi-redmi-buds-4-lite-fiyati,135838853.html...
  10. S

❌İndirim Bitti! 14,46 TL Akıllı Robot Süpürge

televizyon duruyor hala şansınızı deneyin :D
  11. S

❌İndirim Bitti! 14,46 TL Akıllı Robot Süpürge

süpürge yanına vestel televizyon aldım bakalım :D
  12. S

Deathadder V2 X HyperSpeed- Kablosuz vs Darmoshark M3S Wireless

ben de bu fiyat aralığında kablosuz mouse almayı düşünüyorum, en iyisi bu mu?
  13. S

Yeşil pasaport schengen vizesi istiyor mu?

Yazılacak çok şey var da neyse.. bilgilendirme için teşekkür ederim.
  14. S

"herhangi bir işte çalışmamak, evli olmamak, öğrenimine devam etmek gibi şartları sağlaması gerekir." kısmında ben yeni mezun oldum bu durumda pasaportum geçersiz mi sayılıyor?
  15. S

Merhabalar yeşil pasaporta sahibim, yaza doğru bir Hollanda tatil planım var. İlk defa yurt dışına çıkacağım bu konularda bilgilendirme almak istiyorum. Bazı yerler üniversiteden mezun olduktan sonra pasaportun bittiğini iddia ediyor, 25 yaşına kadar böyle bir durum yok değil mi?
  16. S

HYPERX Cloud Stinger 2 Wireless alınır mı?

bu fiyata bu kulaklık alınır mı? alternatif olarak hangi kulaklık alınabilir sımdıden teşekkürler :) (maks fiyat 3bin TL)
  17. S

gamepass fifa 23 güncelleme sorunu

ea üzerinden uptade'liyorum yükleme bittikten sonra uptade yazısı tekrar cıkıyor güncellemeyi saymıyor mu anlamadım. Dosyaları doğrulamayı denedim çözüme ulaşamadım nedenini bilen var mı?
  18. S

Sizce Bu Üç Oyundan Hangisi Alınır?

rdr god of war gibi kaliteli oyunları oynadıysan days gone oynayamazsın cok tekrara düşüyor ve hikayesi cok vasat horizon zero dawn olabilir onun yerine
  19. S

Sepetim Nasıl Olmuş alınır mı? veya eksikleri

days gone alacağın para ile başka bir oyun almanı öneririm
Top Bottom