Neler Yeni

steam dolar kurunu nasıl görebiliriz?

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Salih Uysal
fifa 24 almayı düşünüyorum 14 dolara düşmüş kaç TL'ye denk geldiğini nereden görebilirim?

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
fifa 24 almayı düşünüyorum 14 dolara düşmüş kaç TL'ye denk geldiğini nereden görebilirim?
Aga yanlış bilmiyorsam bankadan bankaya değisiyor örn nays ile alırsan 32,00tl yapıkrediden alırsan 32,50tl

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Salih Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga yanlış bilmiyorsam bankadan bankaya değisiyor örn nays ile alırsan 32,00tl yapıkrediden alırsan 32,50tl
Genelde cashback var diye nays'tan alıyorum. Görebilmek için uygulama içinden mi bakmam gerekiyor?

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Yunus Şahin
Bakamazsın. Kur sürekli oynuyor. Sabit değil. Bu yüzden sana gerçek sonucu ancak aldığında görürsün. Ha nays direkt dolar mı çekiyor onu bilmiyorum. TL çekerse görürsün ancak doğru sonucu.

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Salih Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bakamazsın. Kur sürekli oynuyor. Sabit değil. Bu yüzden sana gerçek sonucu ancak aldığında görürsün. Ha nays direkt dolar mı çekiyor onu bilmiyorum. TL çekerse görürsün ancak doğru sonucu.
teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Sezgin
Bankalarin açık olduğu saatlerde alırsanız daha mantıklı olur. Makas farkı var şu anda. Yanı doların alım fiyatı normalden fazla. Onun haricinde baya iz bankasına bağlı olduğu için anlık kuru iş bankası sitesinde var ise görebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Hocam 3d ile ödeme yapın onay kodu isteyecektir orda kaç TL olduğunu görebilirsiniz onun harici anlık kuru nerden görüyoruz bende bilmiyorum ama ödeme yaptıktan sonra dekontta açıklama olarak yazıyor hesaplanan anlık dolar kuru.

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Salih Uysal
Hocam 3d ile ödeme yapın onay kodu isteyecektir orda kaç TL olduğunu görebilirsiniz onun harici anlık kuru nerden görüyoruz bende bilmiyorum ama ödeme yaptıktan sonra dekontta açıklama olarak yazıyor hesaplanan anlık dolar kuru.
teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom