Neler Yeni

Fifa 24 alınır mı Steam dolar kuruna geçmeden

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
Arkadaşlar steam henüz dolar kuruna geçmedi fifa 22 oynuyordum pc den fifa 24 alınır mı oynayan varmı oynayış fifa 22 gibi mi + olarak 1200 TL ye standart mod mu alayım ultimate mi

Sylester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Teknik Sorunlar
Arkadaşlar steam henüz dolar kuruna geçmedi fifa 22 oynuyordum pc den fifa 24 alınır mı oynayan varmı oynayış fifa 22 gibi mi + olarak 1200 TL ye standart mod mu alayım ultimate mi
ultinmate standart modu arasında farklılık sadece ultimateda sana hediye veriyor tek amacı o bence oyunu al steam dolara geçmesine az kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tercih senin

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ultinmate standart modu arasında farklılık sadece ultimateda sana hediye veriyor tek amacı o bence oyunu al steam dolara geçmesine az kaldı

Tercih senin
aldım standart modu ben zaten eve gelince 1 2 maç atacam sanırım ofline modda fifa 24 oynasam iyi olur rtx 3060ti var i5 12400f var ultra ayarlarda denedim fifa 22 de işlemci sıcaklıgı 50 ekran kartı 52 lerde geziyordu kule tipi sogutucum felanda vardı fifa 24 de nasıl olur acaba

Sylester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Teknik Sorunlar
aldım standart modu ben zaten eve gelince 1 2 maç atacam sanırım ofline modda fifa 24 oynasam iyi olur rtx 3060ti var i5 12400f var ultra ayarlarda denedim fifa 22 de işlemci sıcaklıgı 50 ekran kartı 52 lerde geziyordu kule tipi sogutucum felanda vardı fifa 24 de nasıl olur acaba
işlemci sıcaklığın çok güzel kule tipi soğutucu varsa sorun olmaz

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
EA uygulaması üzerinden satın alabilirsin. 24 kasımda indirim gelme ihtimali yüksek ve EA hala TL olarak satıyor.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
işlemci sıcaklığın çok güzel kule tipi soğutucu varsa sorun olmaz
ekran kartım rtx 3060ti msi gaming x trio takoz gibi 3 fanlı bişey oda iyi sogutuyor kule tipide ıd colling se 224 xt v2 argb modeli vardı 2 si birbirine uyumlu fifa 22 de cok sorun olmadı 24 dede olmaz sanırım bişey daha soracam peki oynayış aynı mı olur acaba 2 oyun arasında cok bi fark varmıdır

EA uygulaması üzerinden satın alabilirsin. 24 kasımda indirim gelme ihtimali yüksek ve EA hala TL olarak satıyor.
steamdan aldım kral artık yapacak bişey yok :D

Ea Play'de 840 TL idi sanırım bı bakın isterseniz
baktım 1200 TL ordada steamdan aldım reis

Sylester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Teknik Sorunlar
ekran kartım rtx 3060ti msi gaming x trio takoz gibi 3 fanlı bişey oda iyi sogutuyor kule tipide ıd colling se 224 xt v2 argb modeli vardı 2 si birbirine uyumlu fifa 22 de cok sorun olmadı 24 dede olmaz sanırım bişey daha soracam peki oynayış aynı mı olur acaba 2 oyun arasında cok bi fark varmıdır

steamdan aldım kral artık yapacak bişey yok :D
ben fifa tarzı oyunları sevmem futbol oyunları bence bi kontrollerde değişiklik olmaz gibi yinede bilemiyorum

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
ben fifa tarzı oyunları sevmem futbol oyunları bence bi kontrollerde değişiklik olmaz gibi yinede bilemiyorum
araba yarışı varmı önerebilecegin bide online kapışacagım

Sylester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Teknik Sorunlar

Sylester

80+