Neler Yeni

💲 Steam Dolar Hakkında Merak Ettiğim Cevap💲

The Semih

80+ Silver
1700410820288.png

Şimdi referans olarak Stardew Valley koyuyorum, oyunlar dolara geçtikten sonra tüm oyunların direkt zam yiyeceğini düşünüyoruz. Misal 24 TL olan bu oyun dolara geçtikden sonra Global dolar fiyatımı olacak ?

24 TL = 0,84 ABD Doları böylemi olacak ?

Dolara geçtikden sonra tüm oyunlar anlık olarak zamlanmazsa benim düşündüğüm gibi yapımcıların güncellemesini beklersek, oyunların TL = Dolar karşılığını görebiliriz.

Tahmin yürüttüm tam bilmiyorum bende resmi açıklama görmedim bu konu hakkında, kesin bilgisi olan varsa altta belirtsin.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Emre siyah
global fiyatlarla aynı olucak

r4NG3r

80+ Silver
Bizi bi tane gruba sokacaklardi Bahreyn Ürdün felan olan onlarla aynı fiyat olacakti oradaki fiyat neyse o olur stemdbden bakmak lazım

The Semih

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizi bi tane gruba sokacaklardi Bahreyn Ürdün felan olan onlarla aynı fiyat olacakti oradaki fiyat neyse o olur stemdbden bakmak lazım
Biliyorum fakat o grupdaki sistem çıkış yapmış oyunlara anlık mı işleyecek yoksa yapımcıların güncellemesinimi bekleyecekler bunu merak ediyorum, zaten bugünden sonra çıkan tüm oyunlar META fiyatlandırması yapacak orası kesin bilgi.

20.11.2023 den önce çıkış yapmış tüm oyunlar anlıkmı dolar güncellemesi alacak yoksa şuanki TL karşılığınımı göreceğiz kısa süreliğine, kafama taktım :D

r4NG3r

80+ Silver
Biliyorum fakat o grupdaki sistem çıkış yapmış oyunlara anlık mı işleyecek yoksa yapımcıların güncellemesinimi bekleyecekler bunu merak ediyorum, zaten bugünden sonra çıkan tüm oyunlar META fiyatlandırması yapacak orası kesin bilgi.

20.11.2023 den önce çıkış yapmış tüm oyunlar anlıkmı dolar güncellemesi alacak yoksa şuanki TL karşılığınımı göreceğiz kısa süreliğine kafama taktım :D
Direkt geçiş yapacak bi tane oyun yapımcısına mail gelmişti türkiyede dolara geçilecek oyununuz otomatik olarak şu fiyattan satılacak vs vs bişeyler yazıyordu

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

20.11.2023 den önce çıkış yapmış tüm oyunlar anlıkmı dolar güncellemesi alacak yoksa şuanki TL karşılığınımı göreceğiz kısa süreliğine, kafama taktım :D
adam dolar fiyatını girecek mena ya sonra sen güncel ve annlık dolar kurundan ödeme yapmaya başlıcaksın hatta bankanndaki dolar TL makası uçuksa fazla bile para vericeksin

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Halit KÖK
Alıntıyı görüntüle

Şimdi referans olarak Stardew Valley koyuyorum, oyunlar dolara geçtikten sonra tüm oyunların direkt zam yiyeceğini düşünüyoruz. Misal 24 TL olan bu oyun dolara geçtikden sonra Global dolar fiyatımı olacak ?

Dolara geçtikden sonra tüm oyunlar anlık olarak zamlanmazsa benim düşündüğüm gibi yapımcıların güncellemesini beklersek, oyunların TL = Dolar karşılığını görebiliriz.

Tahmin yürüttüm tam bilmiyorum bende resmi açıklama görmedim bu konu hakkında, kesin bilgisi olan varsa altta belirtsin.
hayır öyle omiyacak 5 dolar olsa 143 TL :D

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop

Hocam ne Metası MENA o :)

ryann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Durmus Aldırmaz
Alıntıyı görüntüle

Aga zaten dolara geötiği gün yani 21 kasım da son bahar indirimleri başlıyor indirimde çıkar oyunlar büyük ihtimalle

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Firmaların ülkesel fiyatlandırmaları duracak diye biliyorum. Sadece dolar bazlı olacak steam ona müdahale edemez. Mesela FC 24 1199 TL'ye satılıyor. Türkiye satış fiyatı firma tarafından böyle Fransa'da 60 euro civarlarında olması lazım abime almıştık. Türkiye'de 40 euro fiyatlandırmayla satılması gerekiyor. Yoksa kimse steamden almaz 60 euroya steamden alacağıma EA üzerinden 1200 TL'ye alırım mantıken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,865
Üyeler
142,042
Son üye
semihK.
Top Bottom