Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Arkadaşım ben sana Xbox dediğin şeyin PC nin alt versiyonu olduğunu anlatmaya çalışıyorum bugün neredeyse hepimizde oyun PC si var Xbox ın üs versiyonu var yani daha gidip neden Xbox alalım
senin yaşın kaç hayatında sana özel TV'in oldu mu hiç? kendine ait hayatın filan? bunlar olmadıysa aradaki farkı anlamazsın boşver sen konsol ile pc farkını!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha erken çıkartmak istiyorlarmış ama bu PC'ye aynı günde çıkartmak anlamına gelmez.

İşte kabul etmiyor. Xbox'ın artık mantığı kalmadı diyorum adam bana klavye mouse takabilirsin diyor.
PS5 te web search bile yok yahu quick resume bile yok bu cihaz 2010 ların cihazı gibi hiçbir farkı yok bunun neyini alacaksın

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
PS5 te web search bile yok yahu quick resume bile yok bu cihaz 2010 ların cihazı gibi hiçbir farkı yok bunun neyini alacaksın
PS5'te web search yok adamım hemen gidip Xbox almam lazım. Yahu aynı şey PC'de de var. Neyse senin olmayan hayalinle baş başa bırakıyorum. Kendini avutmaya devam et.

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
hadi çok daha iyi bir sistem toplasana merak ediyorum nasıl toplayacaksın :D
Donanım arşivi XBox Series S fiyatına çok daha iyi sistemler topluyor
Okuma yazma? Series S ile bir ekran kartını güç açısından kıyasa sokmak gerekirse 1660 Ti seviyesi bile değildir Series S. 1660 Ti Series S'in 900P çalıştırdığı oyunları 1080P çalıştırıyor. En basitinden şu an 4-5K civarına 5500 XT bulabiliyorsun git 5500 XT sistem topla yine tokatlıyorsun Series S'i. He illa Series S'de olduğu gibi ekran kartında da RT olsun diyorsan 6500 XT sistem toplarsın yine daha güçlü Series S'den. İkinci el sistem toplarsan 6600 bile bulabiliyorsun Series S'in şansı yok.

yunuscum seni ciddiye alamıyorum kusura bakma :D senin iddialarının hepsi çürüdü Xbox yeni konsol çıkartıyor sony 3. parti oyun yayıncısı oldu geçmiş olsun :D
İftira mı atıyoruz şimdi de? İyi yanmışsın.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Okuma yazma? Series S ile bir ekran kartını güç açısından kıyasa sokmak gerekirse 1660 Ti seviyesi bile değildir Series S. 1660 Ti Series S'in 900P çalıştırdığı oyunları 1080P çalıştırıyor. En basitinden şu an 4-5K civarına 5500 XT bulabiliyorsun git 5500 XT sistem topla yine tokatlıyorsun Series S'i. He illa Series S'de olduğu gibi ekran kartında da RT olsun diyorsan 6500 XT sistem toplarsın yine daha güçlü Series S'den. İkinci el sistem toplarsan 6600 bile bulabiliyorsun Series S'in şansı yok.
Series S sana 2. el mi geliyor hayır içindeki tüm donanım sıfır olarak geliyor o yüzden her şeyi sıfır fiyatı üzerinden toplayacaksın toplama siteleri var topla hadi linkini at buraya ama çok daha iyi olacağını savundun! bak biraz iyiyi kabul etmem aynı fiyata hatta azına çok daha iyisini toplayacaksın!

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Muhammed Enes Topraklı
senin yaşın kaç hayatında sana özel TV'in oldu mu hiç? kendine ait hayatın filan? bunlar olmadıysa aradaki farkı anlamazsın boşver sen konsol ile pc farkını!

Beni ne tanıyorsun da yaş konusunda laf etmeye çalışıyorsun özel TV im var diyorsun kendine ait hayat diyorsun bunların hepsine sahibim ama sen ban yiyeceksin sende buna sahipsin hatsiz tartışma adabı bile yok sende

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Beni ne tanıyorsun da yaş konusunda laf etmeye çalışıyorsun özel TV im var diyorsun kendine ait hayat diyorsun bunların hepsine sahibim ama sen ban yiyeceksin sende buna sahipsin hatsiz tartışma adabı bile yok sende
sana bunları soruyorum çünkü bunlar yoksa konsol ile pc farkını anlamazsın bu kadar basit. mesela neden ps5 ile PC yi karşılaştırmıyorsun çoğu PS özel oyunu PC ye çıktı ve bundan sonra ilk günden PC ye çıkacak aynı sotuyu niye PC vs PS5 için sormuyorsun?

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Series S sana 2. el mi geliyor hayır içindeki tüm donanım sıfır olarak geliyor o yüzden her şeyi sıfır fiyatı üzerinden toplayacaksın toplama siteleri var topla hadi linkini at buraya ama çok daha iyi olacağını savundun! bak biraz iyiyi kabul etmem aynı fiyata hatta azına çok daha iyisini toplayacaksın!
La sen neyin triplerindesin :D Ben sistem topluyorum diye bir şey mi demişim? Donanım Arşivinin topladığı sistemlerden bahsettim adamlar 12K gibi bir fiyata 6600'lü sistem toplamıştı. Series S'in ortalama 13-14K olduğunu düşünürsek yine toplanır daha iyi bir sistem, bu fiyatlara ben de toplarım fakat neden uğraşayım bana uğraşmam için bir sebep söyle? En basitinden 6500 XT + 3600 yap hatta daha da düşür 6500 XT + R3 4100 yap sen yine tokatlarsın Series S'i.

sana bunları soruyorum çünkü bunlar yoksa konsol ile pc farkını anlamazsın bu kadar basit. mesela neden ps5 ile PC yi karşılaştırmıyorsun çoğu PS özel oyunu PC ye çıktı ve bundan sonra ilk günden PC ye çıkacak aynı sotuyu niye PC vs PS5 için sormuyorsun?
İlk gün çıkmadığı sürece ne önemi var? PC oyuncuları PS oyuncularının oynadığı oyunları çıkışından 2 Yıl sonra oynuyor. XBox oyunları ilk günden PC tarafına geliyor ikisi bir değil.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
boş bi olaya 2 bin küsür cevap gelmiş, neyi tartışıyonuz la, gücün hangisine yetiyorsa onu al oyna geç

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
aynen kardeşim forzalar oynanamadı mı

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Aynı yola Sony'de girdi daha dün en yetkili isim Hiroki Totoki PlayStation özel oyunlarının PC'ye gelmeye devam edeceğini söyledi. Sony, bunu daha fazla para kazanmak ve oyun bölümünün kârlılığını artırmak için yapacak. EEE ne oldu şimdi sony 3. parti yayıncı mı oldu Play Station almanın mantığı kaldı mı?
Ooohh getirin getirin PC ye oyunları. Xbox mı PS mi diye kavga edenleri arasından PC ciler kazançlı çıkacak. PS oyunları PC de, Xbox oyunları PC de, nintendoyu da Nintendo switch pro(yuzu emulatör) ile oynayabiliyoruz. Konsol kavramı silinip gitse de rahatlasak

yok aga herkes bıdı bıdı yapmış geçmiş 10 sayfada 80+ gold bile yok niye çünkü hepsi bilinçli .d

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom