• z0rden
      z0rden, Nvidia’nın yeni kontrol paneli! başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Qualcommu anlayabiliyorum mobilde arm ile yıllarca uğraştılar nvidia için aynısını söyleyemeyeceğim birde geliştiricilerin arm tabanına uygulama optimize...
    • z0rden
      Bence fazla bozmuyor şahsen ben kimsenin experiencedeki özellikleri kullandığını(optimize ayarlar vs) görmedim benim gibi eski pc kullananlar için biçilmiş...
    • z0rden
      Arm desteği gelirse de sadece qualcomm ve microsoftun yeni pclerine etki eder çünkü amd,nvidia,intel vs hala x86 kullanıyor bence en güzeli direkt risc v...
    • z0rden
      24h2 için windows 11 diyorlar bence 2026 başında gelecek windows 12 zaten eğer leakler doğru ise ben kullanmam iyice macose benzemiş ben sadece bir taskbar...
    • z0rden
      Nvidia containeri(telemetri) sildiği için rtx 9000 çıksa bile kullanılır arkada hem sistemi kullanıyor hem de internete bağlantısı da var
    • z0rden
      z0rden, NVIDIA Yeni Uygulamaya Geçti ( Denetim Masası ) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yeterince aşağılandığım yeter sana konu çalarken iyi eğlenceler
    • z0rden
      Yapay zeka ile ilgili birsürü şey getirdiler(ekran renklerini açmak gibi) 5000 serisinde de AI ile ilgili bir şey gelir
    • z0rden
      Hocam Başlığı biraz iyi tutmanız gerekiyor, dikkat çekmesi açısından.
    • z0rden
      z0rden, NVIDIA Yeni Uygulamaya Geçti ( Denetim Masası ) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      80+ silver olamadığımız için önceden attığımız haber görülmüyor herhalde
    • z0rden
      şu anda betada tam olarak bilinmiyor
    • z0rden
      z0rden, Teknoloji Haberleri kategorisinde Nvidia’nın yeni kontrol paneli! başlıklı bir konu açtı.
      Nvidia 18 yıl sonra sonunda paneli değiştiriyor -kaydolmaya gerek yok -çok daha hızlı -kontrol paneli ve geforce experience’in birleşimi gibi bir uygulama...
    • z0rden
      z0rden, XFX vs MSI sizce hangisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Msi marka olarakta teknoloji olarakta (frozr) daha iyi xfx genelde en ucuz ekran kartı markası gibi bir şey sorun çıkarmaz ama msi karşısında da msi çok daha iyi
    • z0rden
      z0rden, Çözüldü✓ stellseries prime alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Steelseries kadar rezil olamaz merak etmeyin sensörü de logitech bile kötü yapıyorsa diğer markalar ne yapar bilmiyorum 1708457758 Steelseries belasına...
    • z0rden
      z0rden, airpods elimde kaldı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.pttavm.com/redmi-buds-5-pro-moonlight-white-p-820613126?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel 1708453945 İphone 7 ALAC...
    • z0rden
      z0rden, VALORANT FPS YÜKSEK AMA KASIYOR başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yüzde 0.1 fpsi 5 fps herhalde
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,116
Üyeler
140,773