• hola
      bu yönetim ne yapıyor milleti rahatsız etmekten başka işe yaramayan bir troll hala yazmaya devam edip insanları rahatsız ediyor şu arkadaşı konsol...
    • hola
      hola, PlayStation 5 mi Xbox Series X mi Almalıyım? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      yunus noldu ya Xbox konsol işinden ayrılılyordu hani ama adamlar 2 tane konsol çıkartacağız diyorlar! hem de biri el konsolu olacakmış :D ah yunus spamci...
      • gdfg.png
      • gdrg.png
      • ggs.png
      • ghdfhd.png
      • ghthd.png
      • gsweaw.png
      • gsasdawd.png
      • gfafdg.png
      • gsuı.png
      • gswrar.png
    • hola
      hola, PlayStation 5 mi Xbox Series X mi Almalıyım? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tüm yabancı forumlar oyunların ilk günden geleceğini anlamışlar bir sen anlmamışsın hiç şaşırmadım! :D Sony özel oyun devri bitmiştir bu kadar basit. Sen...
    • hola
      Senin süreci hızlandırmak istiyor dediğin şey zırvalamaktan başka bir şey değil. Öyle yaparak para kazanamazsın bu kadar basit herkes aynı sonuca varıyor...
    • hola
      Playstation özel oyunlarının PC'de satış rakamları 2020'de çıkan Horizon Zero Dawn 3.3 milyon satmış en çok satan o zaten. Daha sonra 2.5 milyon satan GOW...
    • hola
      Bir tane yalan yanlış bilgi verdiğim yok Sony başkanının açıklamalarında herkes ilk gün PC ye oyun gelmesini anlamış çünkü para kazanmak istiyoruz demiş...
    • hola
      Hayırdır seni bu kadar kesin konuşturan nedir burada? sanki Phil Spencer kesin konuşmuş gibi yorum katmışsın kendinden açık açık manipülasyon yapmışsın...
    • hola
      Zamanla ilk günden gelecek oyunlar neyin inkarı bu herkes aynı şeyi anlamış işte! Yanlış bilgiden banlanan birileri olacaksa onlar siz olursunuz hem yanlış...
    • hola
      Şeyma yanlış anladı ben yanlış anladım bi dünya insan yanlış anladı ama sen doğru anladın öyle mi :D Bu arada; Sony'nin PlayStation oyunlarını PC'ye...
    • hola
      Tıpış tıpış Playstation özel oyunları PC ye gelecek Sony başkanı Hiroki Totoki diyor ki, şirketin oyun bölümünün kâr marjını yükseltmesi için agresif...
      • adadasd.png
    • hola
      PC koşulsuz şartsız benim için en iyi platform zaten diğerleri opsiyonel seçimler.
    • hola
      Senin mantığınla gidiyorumdur belki hani 4 oyun çıktı devamı gelecek diyorsun ya ben de bir sürü Playstation özel oyunu PC ye çıktı devamı gelecek hatta ilk...
    • hola
      Adam açık açık bizim X futbolcu karşı takıma gol atamaz futbol bu top oraya çarpar buraya çarpar bir şekilde atar bilemeyiz demiş yani kısaca piyasa...
    • hola
      Hiç yorum katmadan Phil Spencer'in verdiği cevap bu "Microsoft yakın zamanda PlayStation 5 ve Nintendo Switch'e dört Xbox oyununun geleceğini duyurdu ve...
      • adadasd.png
    • hola
      Daha attığın kaynağı bile adam akıllı okumamışsın sen nasıl bir cahilsin? Seni ciddiye almamam için tonla sebep vermişsin yine. Phill "Asla çıkmayacak"...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,153
Üyeler
140,780
Son üye