Arama sonuçları: *

1. A

Ryzen 5000 İşlemci Testlerinde Hangi Oyunları Görmek İstersiniz?

Minecraftta aşırı sayıda tnt patlat
  2. A

Laptop Sürücü Güncelleme

Merhaba ben laptop umu sıfırladım.Sıfırladıktan sonra sistemimin önce ekran kartı sürücüsünu kurdum.Normalde ben driverları hep uygulamayla kuruyordum fakat Abdullah abinin bir videosunda bu programların zararlı olduğunu duydum ve bende sürücülerimi güncellemek için önce tüm Windows Update...
  3. A

netflix tavsiye edebileceğiniz komedi dizileri varmı?

dark,s.things......
  4. A

Eski Oyun(Biraz Eskiye Dönelim)

Merhaba bugün sizlere daha önceden birçoğumuzun oynamış olabiliceği 2 oyunu sorucam.Hafızası iyi olanları bekliyorum. 1-Bu oyun:Bitane şey vardı yuvarlak gibi o ağzından sayılar atıyodu onlar kiplerin içindeydi uzun uzun iplar vardı mesela mor 10 vardı mor 10 atıyodun o gidiyordu. İğrenç...
  5. A

AnaKart ta İnternete Bağlanma

Pek anlatamadım ama kusrua bakmayın o olaya ne diyor ? yani öyle internete bağlanması için anakartlarda ne gerekidir?
  6. A

AnaKart ta İnternete Bağlanma

Merhaba benim bir sorum olucak.Anakart larda Tıpkı LAPTOP taki gibi otomatik interneti görme ve bağlanma işleminin adı nedir ? Yani laptop taki gibi internete bağlanma olayının adı nedir ?
  7. A

Fare Hassasiyet Ayarı

Peki ürünü garantiya yollasam ?
  8. A

Fare Hassasiyet Ayarı

ben laptop kullanıyorum onlar laptop un kendisi mouse u galiba
  9. A

Fare Hassasiyet Ayarı

o çıkan 3 yerleri sıfırladım fakat olmadı
  10. A

Fare Hassasiyet Ayarı

Dediğin yere gittim fakat sıfıralamayı göremedim.Ben mi körüm ? :D
  11. A

Fare Hassasiyet Ayarı

evet ayarlanıyor fakat ben sıfırlamak mouse u ilk defa almışım gibi kullanmak istiyoruım
  12. A

Fare Hassasiyet Ayarı

denedim fakat olmadı :(
  13. A

Fare Hassasiyet Ayarı

14. A

Fare Hassasiyet Ayarı

Ayarlanıyor fakat sıfırlanmıyor öyle bi seçenek yok.Zaten ilk defa indirdilten sonra yazılım dan hassasiyeti değişti o yüzden yüklemeden önceki ayarları bilmiyorum
  15. A

Fare Hassasiyet Ayarı

Merhaba Ben Bloody A90 Mouse kullanıyorum.Her şey 4-5 güne kadar güzeldi.Daha Sonra kullanmış olduğum Fare ye birkaç ayar yapmak için yazılımını indirdim.Fakat yazılımı açar açmaz Farenin kendi hassiyet ayarları gitti.Bu yüzden artık CSGO VB oyunlar oynıyamıyorum.Yazılımı baya bi kurcaladım...
Top Bottom