Neler Yeni

Fare Hassasiyet Ayarı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Tuncer
Merhaba Ben Bloody A90 Mouse kullanıyorum.Her şey 4-5 güne kadar güzeldi.Daha Sonra kullanmış olduğum Fare ye birkaç ayar yapmak için yazılımını indirdim.Fakat yazılımı açar açmaz Farenin kendi hassiyet ayarları gitti.Bu yüzden artık CSGO VB oyunlar oynıyamıyorum.Yazılımı baya bi kurcaladım fakat HASSİYET AYARLARINI sıfırlayamadım.Normal denetim masasından da baktım fakat fare yi ilk defa kullandığımız ayarlara geri döndüremedim.Eğer bu konu hakkında Fare Ayarları Tamamen sıfırlama konusunda bişey biliyorsanız lütfen bana yardımcı olun.TEŞŞEKKÜRLER.

utkuversus

80+ Bronze
Hassasiyeti yazılımdan ayarlayabiliyor olman lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Tuncer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hassasiyeti yazılımdan ayarlayabiliyor olman lazım.
Ayarlanıyor fakat sıfırlanmıyor öyle bi seçenek yok.Zaten ilk defa indirdilten sonra yazılım dan hassasiyeti değişti o yüzden yüklemeden önceki ayarları bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Tuncer
bloodyyy90.png

mouse ait usb sürücüyü aygıt yöneticisinden bulup kaldırın. mouse yi tekrar bağladığınızda otomatik olarak yüklenen yazılımla standart ayarlara dönmesi lazım.

Denetim Masası>Donanım ve Ses>Fare dizinini izleyin. Açılan pencerede, fare aygıtınızın ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Tuncer
Denetim Masası>Donanım ve Ses>Fare dizinini izleyin. Açılan pencerede, fare aygıtınızın ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi ?
Dediğin yere gittim fakat sıfıralamayı göremedim.Ben mi körüm ? :D

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Bu mouse ta kendi ayarlarını kaydetmesi için içinde bellek bulunuyor.Yazılımını yüklediğin anda otomatik yazılım ile gelen ayarlara geçiyor. Bloody nin programından ayarlayıp mouse içine yüklemen şart. Denetim masasından kaldırmak bir işe yaramayacaktır. isterseniz farklı pc ye takın hassasiyeti yine aynı olucaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,259
Üyeler
154,722
Son üye
Erendurdu01
Top Bottom