Arama sonuçları: *

1. T

Millenicom başvuru süreci

3 gün önce Millenicom'a başvuru yaptım 2 gündür bu şekilde son aşamada duruyor sorduğumda ise önceki operatörden yani TT'den geçiş için onay beklediklerini söylediler. 2 gündür internetsizim ve işim, evim vb. internet üzerinden dönüyor. Demem o ki illaki biri benim gibi TT'den Millenicom'a geçiş...
  2. T

Ekran kartından gelen değişik ses

hayır yok ama kart bende 3 yıldır var ve bugun böyle oldu
  3. T

Şimdi bir şey fark ettim sol fanım zor dönüyor fakat sağdaki yağ gibi akıyor.
  4. T

Ekran kartımda 2 tane fan var ( Gigabyte RX590) bugün GTA oynarken, GTA oynarken çok ses çıkarıyor kartım, cızırtı gelmeye başladı ilk önce tempoluydu 2-3 saniye bir geliyordu ve azdı sonra artmaya başladı ve devamlı olmaya başladı 3-4 saat içinde oldu hepsi şimdi kapattım elimle çeviriyorum...
  5. T

Hangi Laptopu Seçmeliyim

siz öderseniz olur 1628711247 maalesef bütçeyi aşıyor
  6. T

Hangi Laptopu Seçmeliyim

1.LAPTOP ve 2.LAPTOP HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ GENELDE KOD YAZARIM VE OYUN OYNARIM
  7. T

1500₺ ekran kartı önerin

İşlemcini falan bilmiyorum fakat RX570 veya GTX 1650 SUPER alabilirsin.
  8. T

1500₺ ekran kartı önerin

emredersin
  9. T

Öneri Sizce bu router iyi mi kullanan var mı ?

İş görüyor fakat oyun oynuyorsan ve daha ağır işlerde sıkıntı olur ve sadece 2.4ghz destekliyor haberin olsun
  10. T

Kulaklığın, Kulakçığın Üstündeki Çatlamalar

Abiler kolay gelsin, 1 ay önce Teknosadan aldığım JBL-E45BT kulaklığımın fotoğrafta görüldüğü kısımda çatlamalar oluyor oraya hiç bir darbe uygulamadım. 1 hafta önce sadece 1 tane çatlak vardı şimdi 2 tane olmuş. 2 yıl garantisi var sorun çıkarırlar mı? Şimdi mi garantiye götüreyim yoksa gidene...
  11. T

4000 TL MONİTÖR KASA DAHİL PC

ABİLER ARKADAŞA MAX 4000TL MONİTÖR, KASA ALICAZ YAZILIM İÇİN UĞRAŞIYORUZ BİDE ARA SIRA OYUN OYNAR ÖNERİRMİSİNİZ MÜMKÜNSE TRENDYOL OLMASIN VE KASA DAHA ÖNEMLİ (büyük harf için kusura bakamyın unutmuşum)
  12. T

MAX 8500TL YE TAM SETUP KURACAĞIM BİLEN KİŞİ YARDIMCI OLABİLİRMİ?

başka konu açabilirmisin veya özelden yazabilirmisin adama rica etsem
  13. T

MAX 8500TL YE TAM SETUP KURACAĞIM BİLEN KİŞİ YARDIMCI OLABİLİRMİ?

Sea abiler 8000-8500 TL bütçe ile; KASA MONİTÖR KLAVYE mouse+mouse PAD KULAKLIK Kısacası sıfırdan tam setup kuracağım yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler. ❤️
  14. T

Yardım Ekran kartını dogrumu takmışım ?

Bu çok kalın uruyor bundan daha küçük olması gerek ekran kartını taktığın yerde kasının kenarlarında vidalar var ise o vidalardan.
  15. T

Yardım Modeme Bağlanan Kişileri Engelleme !

Modem markası nedir? Eğer TP-LİNK ise uygulamasını indir.
  16. T

Yerleştirdiğinde orada bir yuva oluşucak kasanın kenarında yuvaya hangisi uyuyor ise onu tak. 1594740844 Ama büyük ihtimal küçük olandır.
  17. T

Anakart montajlı ise büyük ihtimal anakartın altında.
  18. T

NETFLİX,TİVİBU GİBİ ŞEYLER İÇİN ETHERNET ÇOKLAYICI UYGUNMUDUR?

teşekkürler ama sorun bu değildi
Top Bottom