Neler Yeni

BİLGİSAYARI FAZLA ISIDAN KURTULMAK İÇİN TOZUNU ALMAK İSTİYORUM NE İLE ALABİLİRM?

tfuture

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ömer yağız
KONUYU TAM BULAMADIM ÖZÜR DİLERİM***

BİLGİSAYARIMIN TEMPERLİ CAMINI ÇOK ISINDIĞI İÇİN AÇIYORDUM VE O YÜZDEN BİRAZ TOZLANDI (ÇOK TOZ DEĞİL AMA GÖZLE GÖRÜLEBİLİYOR PARMAĞIMI SÜRTÜĞÜMDE GİDİYOR O DERECEDE BİR TOZLULUK) TOZLARI NASIL ALABİLİRİM? ÇOK TOZ OLMADIĞI İÇİN FAZLA DETAYLI YAPMAYACAĞIM.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,831
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
CAPSLOCK kapatıp yazarsan bir dahakine seviniriz.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
KONUYU TAM BULAMADIM ÖZÜR DİLERİM***

BİLGİSAYARIMIN TEMPERLİ CAMINI ÇOK ISINDIĞI İÇİN AÇIYORDUM VE O YÜZDEN BİRAZ TOZLANDI (ÇOK TOZ DEĞİL AMA GÖZLE GÖRÜLEBİLİYOR PARMAĞIMI SÜRTÜĞÜMDE GİDİYOR O DERECEDE BİR TOZLULUK) TOZLARI NASIL ALABİLİRİM? ÇOK TOZ OLMADIĞI İÇİN FAZLA DETAYLI YAPMAYACAĞIM.
Çok bilgim yok temizledikten sonra temberli camı çıkaracaksan A101 gibi marketlerden sineklik al kasanın camı boyutunda kes camı da takma püfür püfür essin kasanın içi.

gaclaruhgelio

80+ Bronze
Çok bilgim yok temizledikten sonra temberli camı çıkaracaksan A101 gibi marketlerden sineklik al kasanın camı boyutunda kes camı da takma püfür püfür essin kasanın içi.
Banada bu mantıklı geliyor ama toza engel olmuyor malesef

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Tozu fön makinesi gibi bir alet ile temizleyebilirsin. Tabii fön makinesinin ayarını düşük tut.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Top Bottom