Arama sonuçları: *

1. P

Hangi HDD'yi kullanmalıyım?

Merhaba, harddisklerden hiç anlamıyorum. Şu an bilgisayarımda TOSHIBA DT01ACA050 500GB SATA HDD kullanıyorum. Elimde boşta WD WD5000AZRX-00L4HB0 diye bir HDD var. Toshiba'nın üzerinde Ekim 2014 yazıyor, WD'nin üzerinde Temmuz 2015 yazıyor. WD'nin modelini internete yazdığımda hep green...
  2. P

Anakart kablo bağlantılarım nasıl olmalı?

attim hocam
  3. P

hocam sanırım bir bilgisayarcıya götürmek zorunda kalacağım. parça çalma söylentilerinden de çekindiğim için götürmeden kendim halledeyim istiyorum, dün hdd-power kablolarini taktim ve kasaya güç geldi ancak boşta kalan kablolar var ve fotoğrafını paylaştım. discord ya da baska bir uygulama...
  4. P

Eski sistemi tam halde mi satmalıyım, parça parça halde mi? Biraz karışık...

Mevcut sistemimin kasasının ön kısmında içe göçme ve hafif bir kırık var. Ben de kasayı değiştireyim diye düşünürken aklıma 3 senedir bomboş yatan eski sistemin kasası geldi. Eski sistemin kasası EYFEL marka ve görünürde bir kırığı yok. Eski sistemin parçaları da boş boş yatıyor. Ancak eski...
  5. P

JFP1 kismini hallettim, kasaya guc geliyor. Ancak hala bosta olan kablolar var... 1606260540 Bosta olan 3 kablo var.
  6. P

websitesindeki kilavuzu inceliyorum hocam JFP1 kismindayim. kilavuzda + - diyor ancak kablolarda + - yazmiyor.
  7. P

yok hocam
  8. P

Fotoğrafları paylaştım. Istediğiniz kadar detaylı fotoğraf ve video da paylasabilirim. Cevremde tanidik guvenilir bir bilgisayarcı olmadığı için kendim halletmek istiyorum.
  9. P

hocam fotograf da video da var ancak foruma yukleyemiyorum guvenlik hatasi diyor 1606257133 Istediginiz gibi detayli fotograf, video atabilirim ancak forum videoya izin vermiyor sanirim. Lutfen yardimci olun cevremde guvenilir tanidik bilgisayar tamircisi bulunmuyor... 1606257149 simdi...
  10. P

Bilgisayarımın anakartı MSI H61M-P20 (G3) Bilgisayar açılmıyor, kasanın içinde eksik parça göremedim ama takılı olmayan, boşta kablolar var. edit: fotoğraflar eklendi
  11. P

Sıfır Ayarında R5 1600 + RX 580 8 GB Sistemimi Ne Kadara Satmalıyım?

Bir hevesle satın aldığım ancak pek vakit bulup oynayamadığım, vakit buldukça da sadece FM ve LoL gibi hafif oyunlar oynadığım, monitor disinda tum parcalarin yaklasik 16 aylık garantisi olan sistemimi bugün ne kadara satmalıyım? Aynı konuyu Temmuz ayinda actigimda 4000 TL'den aşağı verme...
  12. P

R5 1600 + RX 580 8 GB OC'li Sıfır Ayarında Sistemimi Ne Kadara Satmalıyım?

İşlemci:Ryzen 5 1600 Anakart:GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 RAM:GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 Ekran Kartı:Sapphire Radeon RX580 PULSE OC 8GB GDDR5 256 Bit SSD:Toshiba OCZ 480 GB TR200 2.5" SATA 3.0 Klavye:VPRO V700S Alloy Blue Switch Mekanik Türkçe...
  13. P

1080p 60Hz Monitörümün Eskiden 1280x1024 75Hz Desteklerken Artık Desteklememesi

Merhaba, Acer K222HQL 60Hz 1080P monitör kullanıyorum. Monitörüm, birkaç ay öncesine kadar Rainbow Six: Siege vs CS:GO oyunlarında hiçbir şekilde overclock vs yapılmadığı halde 1280X1024 çözünürlükte 75Hz oluyordu. Birkaç ay önce yaptığım bir ekran kartı sürücüsü güncellemesinden sonra artık her...
Top Bottom