Arama sonuçları: *

1. M

Patriot 240 GB Burst vs Adata 240gb Su630

hocam @Hikoreis çok bilmiyor ssd konularını heralde. koskaca abdullah abi önerdi James Donkey ssd modellerini. kronik sorunlu olsa önermezdi. abdullah abi bir numaradır her zaman f/p ürün öneriyor bize.
  2. M

Mining yapmak istiyorum gerekli bütün malzmeler nelerdir?

5500xt 8gb ekran kartı ekmek ve ketçap mayonez
  3. M

hocam 5 eylül 2020 de önerdiği sistem yani 5 ay önce önerdiği sistemde su630 kullanmış. abdullah abi su630 ssd kullanıyorsa demek ki sorunlu bir ssd değil. DA-SISTEM3/GIGABYTE GTX 1660 SUPER OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA
  4. M

sorunlu değil. sorunlu olsa abdullah abi onermezdi. abdullah abi çoğu önerdiği sistem de su630 kullanıyor.
  5. M

1 tane ssd sorunlu olunca hepsi sorunlu olmuyor. su 630 f/p bir ssd modeli. hem abdullah abide topladığı sistemlerinde onu öneriyor.
  6. M

Cyberpunk 2077 oyunu iade edilmeli mi?

Hocam dediğiniz gibi her yolu denemek istiyorum. Her yol ile oyunu bitirmek istiyorum. Gizlilik,aksiyon,diplomosi. 1606121656 Evet hocam. Fakat iade etmediğime göre bir problem olmayacaktır :D.
  7. M

İade etmedim hocam. Zaten oyunu @Motionless_IN_White hocam sayesinde tanıyım satın almıştım.
  8. M

Diğer forumdan benim sevdiğim bir üye kendisi. Bence beni vurmaz.
  9. M

Hocam onu sormuştum ben. İlk seferde aksiyon odaklı gitmek istiyorum. Oyunu bitirdikten sonraki seferde ise farklı yollar ile gideceğim. Teşekkür ederim.
  10. M

Biliyorum hocam. Tam anlatamadım. Hocam ben iştediğim şey. Kendi verdiğim kararlar ile oyunun seyrini değiştirmek. Bir de aksiyon odaklı gitmek istiyorum.
  11. M

Hocam rol yapma oyunlarını seviyorum ben. Yani kendi verdiğim kararlar ile oyunun seyrini değiştirmek çok hoşuma gidiyor. Witcher 3 oyunu bu yüzden çok sevmiştim. Fakat dediğim gibi birazda aksiyonda seviyorum. Witcher 3 gibi haritada gezebilmek. Hikayesini yavaş yavaş anlamak. Gerektiği zaman...
  12. M

Hocam bence uyarı almazsınız. Bu forumun kurallarına çok hakim değilim. Fakat siz korsan bi oyun için yardım talebinde bulunmadınız. Sadece bir soru sordunuz.
  13. M

Hocam korsan koruma olmayacak diye biliyorum. Çıktığı gün kırılabilir. Fakat indirime girerse veya epic kuponu ile alınabilir oyun. Çünkü arkadaşlar ile oynanabilecek diye biliyorum zamanla.
  14. M

Hocam nedense bir videoda yorumlarda görmüştüm. O yüzden sordum. İnsan merak ediyor.
  15. M

Hocam son bir sorum olacak. Sizi çok yordum kusura bakmayın. Hocam açık dünyada karkasa çıkartabiliyor muyuz?
  16. M

Hocam işte aradığım cevap buydu. Teşekkür ederim. Benim amacım şu ya silahla gitmek veya şehirde kargasa çıkarmak. Görevleri gizli şekilde bitirmek gibi. Bir videoda ki adam hiç aksiyon yok demişti. O yüzden konuyu açmıştım. 1606118732 Yok hocam ben şuan iade talebini kapatıcam. Teşekkür...
  17. M

Hocam iade talebi açmıştım. Oyunu yanlışlıkla satın aldım diye. Sizce iade talebini kapatsam. Beğenmedim zaman iade edebilir miyim?
  18. M

@Motionless_IN_White hocam sizin görüşlerinizi nedir bu konuda?
  19. M

Arkadaşlar oyunu satın almıştım.Fakat bugün biraz araştırmam sonucu oyunun hiç aksiyon içermediğini okudum. Normalde rol yapma oyunları severim. Witcher 3 oyununu çok sevmiştim. Çünkü açık dünya vardı,istediğimiz gibi gezebiliyorduk,aksiyona girebiliyorduk, Seçtiğimiz diyalog kısımları ile oyuna...
Top Bottom